Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Opieka nad 2 latkiem27 Lipca 2014

  Witam, przedstawie temat w dośc dużym skócie.. potrzebuje pomocy. Byliśmy w związku przez 7 lat(nieformalny związek), dwa lata temu urodził nam sie synek. Tworzyliśmy związek jak każdy inny z planami (...)

 • Sprzedaż mieszkania - zatajenie faktu o próbie włamania23 Lipca 2014

  Cześć, Zastanawiam się, czy mam podstawy, aby pozwać byłych właścicieli mieszkania, które kupiłam na rynku wtórnym. Czy w moim przypadku mam możliwość powołania się (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej a przebywanie ojca w Monarze19 Lipca 2014

  Witam, W listopadzie 2013 rozstałam się z ojcem mojego dziecka(2,5 roku).Powodem rozstania było czynne zażywanie przez niego narkotyków oraz niemożność zapewnienia przez niego podstawowych potrzeb dziecka. (...)

 • Stare ogrodzenie, a sąsiad.18 Lipca 2014

  Witam. Mam pytanie związane z roszczeniem w sprawie ogrodzenia, ściślej rzecz ujmując muru wzdłuż posesji mojej i sąsiada. Mur wybudowałem około 20 lat temu sam, na własny koszt, dogadując (...)

 • przepis domu od brata16 Lipca 2014

  Witam... mam duży problem... Ale po kolei opowiem od początku.. Jest nas trójka rodzeństwa ok 12 lat temu zostało na nas przepisane gospodarsto i ziemia tj. ja i siostra dostałyśmy po (...)

 • Prawie rozwód/separacja13 Lipca 2014

  Witam serdecznie, przedstawię moją sytuację, chociaż nie wiem czy trafiłem do odpowiedniego działu. Małżeństwem jesteśmy od kilkunastu lat i mamy nastoletnią inteligentną, ale niesforną (...)

 • Świadectwo szkolne13 Lipca 2014

  Witam Wiele błędów w życiu popełniałem, ale ten jest na pewno najbardziej poważny. Dwa lata temu kupiłem świadectwo technikum oraz świadectwo dojrzałości."Sprzedawca" zarzekał się,że wszystko (...)

 • sprawa o demoralizacje9 Lipca 2014

  Witam. Mam 17 lat. Zdalam do drugiej klasy liceum. W szkole miałam trochę "problemów". Za bardzo pewnie też otworzyłam sie przed p pedagog. W efekcie ta miła pani wysłała wniosek do sądu. (...)

 • ojciec (hipotetycznie)8 Lipca 2014

  Witam. Jeżeli jest taka sytuacja, że: Ojciec miał wypadek jak miałem 2 lata. Do tego czasu był OK - pracował, opiekował się, itd. Po wypadku zwariował. Teraz mam prawie 18 lat. Przez te (...)

 • Renta wyrównawcza Pilnie potrzebuję pomocy :(8 Lipca 2014

  Witam serdecznie. Mam ogromny problem i pilnie potrzebuję pomocy... z góry dziękuję dobrym duszyczką o poświęcony czas! w 2002 roku zmarł mój tata. Wtedy jeszcze byłam osobą niepełnoletnią. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane