Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  nie zgodzić się na udzielenie nauczycielowi urlopu wychowawczego? Agnieszka prawo-pracy.net MAM PYTANIE CZY KTOŚ JEST W STANIE POMÓC MI .MOJA CÓRKA MA 20LAT PRZERWAŁA NAUKĘ W (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  300-500 złotych. Uwaga: w Sądzie musisz przedstawić koszty jakie ponosisz na dziecko ( np. rachunki za ubrania, artykuły szkolne, żywienie, lekarstwa za przedszkole itp.) więc zacznij je gromadzić (...)

 • Prawo rodzicielskie10 Kwietnia 2001

  rodzicielskich kochanego tatusia, bo mój parner chce dziecko przysposobić. Jestem po pierwszej rozprawie, na której czekała mnie niemiła niespodzianka. Mianowicie ojciec dziecka uznał, że ja kłamię (...)

 • SEX Z NIEPEŁNOLETNIĄ16 Września 2002

  skonczone 15 mozna rżnąc ile wlezie oczywiscie za zgoda drugiej strony (w Holandi od 13 ale to juz chore )pozdro i milej zabawy trzymajcie młode suczki krótko na uwięzi taka moja rada ... Tigerek. mam (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  możecie w innym temacie, a tu krótko i na temat, by było przejrzyście. Może przykład: mam 400zł, dziecko 7lat, przydałoby się 600zł, Warszawa dziecko uprawia tenis, nie choruje. (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  warunkach. Jest to bardzo szkodliwe dla rozwoju plodu. Co wiecej , mowi o tym prawco pracy !!!! Szefowa jak taka madra, nie napisze CIoswiadczenie, ze bierze na siebie pelna odpowiedzialnosc ( karna,za naruszenie (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  jestem z Turkiem od 5 lat, jest cudownym czlowiekiem, od dwoch lat jestesmy po slubie. Mieszkalismy wczesniej w Pollsce a teraz ze wzgledu na moja prace w Londynie. Nie zamenilabym go nai nnego (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???30 Października 2002

  ) ,czasem kazalam zrobic mu cos na sile zeby tylko z nim posiedzial. Nie chcialabym go zostawiac,ale nie widze juz innego wyjscia... prosze o porade. czy jest szansa ze dostaniemy rozwod,czy (...)

 • alimenty od dziadków kiedy można ich żądać21 Sierpnia 2004

  podkładkę tego co mówisz. Nie zapomnij , że z Twoich dochodów też masz prawo( po opłaceniu np. rachunków za mieszkanie, prąd i zakup żywności dla siebie i dziecka) przeznaczyć coś na swoje potrzeby(podstawowe (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  się wyprowadziła zaraz założyć sprawę. Nie mam kontaktów z dzieckiem, zabrania moim rodzicom przed siedemdziesiątką spotkań z wnusią, chyba że przyjadą przez pół Polski. Łamię się. Wiem, (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane