Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Malzenstwo z cudzoziemcem27 Maja 2001

  1. Chce zawarzec zwiazek malzenski z cudzoziemcem (Wlochem), jakie prawo bedzie w tym przypadku obowiazujace, polskie czy wloskie? 2. Czy zalezy to od miejsca zawarcia zwiazku malzenskiego, lub od miejsca (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  sobie zycie na nowo i zyc razem z Bogiem(z było zona mi sie niestety nie udało)! Mam swiadkow którzy znaja całą sytuacje! mam zamiar złozyc papier jeszcze w tym miesiącu!rzyczcie powodzenia! (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  oczywiście (tak jak tutaj niektórzy proponują). Piszcie. Malwina malwina.mingers@wp.pl Pomogę nieodplatnie w poczTKACH SPRAWY O UNIEWAŻNIENIE. Piszcie.Malwina malwina.mingers@wp.pl Witaj Malwino, ja (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  tak jak wy i religia odgrywala warzna role w jego zyciu zona czy dziewczyna turka musi bydz dziewica a tym bardziej jesli on mieszka w turcji muj zwiazek sie rozpad ale nie zaluje bo (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  Filipikami i przedewszystim uniknie pranie pochponych decyzji w osidlaniu sie tutaj (raj jest teko na pocztowkach, zeczywistosc jest troche inna). Paalam na po. Hanggan sa muli. Regards Greg alimenty.pl (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???30 Października 2002

  . smutna alimenty.pl ile bede czekac na rozprawe ????? pozew zlozylam 2 tyg temu rozwod bez orzekania o winie i odbedzie sie w gdansku renia612 alimenty.pl Ja zlozylam w polowie lipca i rozprawe mam (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  odmowi.Jak to egzekfowac kiedy matka nie chce powiedziec jaki jest stan zdrowia dziecka bo takiema widzi misie? Marek alimenty.pl NIE MASZ ŻADNYCH PRAW - UCIEKAJ I TYLE , W TYM KRAJU NIC NIE ZROBISZ !!! (...)

 • Rozwód kościelny8 Stycznia 2002

  podobne procesy i mogłyby podzielić się swoimi doświadczeniami pomagając tym samym w innym procesie. Proszę o kontakt pod adresem mpm14@wp.pl. MPM Mam kolegę po orzeczeniu przez Sąd Biskupi, że (...)

 • wysokość alimentów na 2 dzieci od ojca pracujacego w Szkocji10 Kwietnia 2008

  napisze do ciebie w poniedziałek. do anny alimenty.pl Dziekuje serdecznie zaTwoja pomoc. Anna alimenty.pl Moja zona mieszka ze mna w Anglii.Ma jednak dziecko z poprzedniego malzenstwa (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  płacić alimenty!!! matka alimenty.pl Witam, a co w takiej sytuacji: matka dziecka 12lat nie wychowuje go - mieszka w innym miescie, ma mieszkanie, prace i jeszcze inne dziecko z ktorym (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.