Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca10 Listopada 2001

  przyszedl do domu prosto od kochanki z usmiechem na ustach. W miedzy czasie jak nie bylo go w domu jego zona dowiedziala sie o tym. Po przyjsciu powiedziala mu, ze wie o tym, a jedyna jego (...)

 • Jak się od niej uwolnić?22 Maja 2008

  Jesteśmy niecałe dwa lata po ślubie.Żona kilka miesięcy po ślubie zaczęła unikać seksu.W tygodniu szukała wymówek a na weekendy lub gdy miałem wolne w pracy sprowadzała do nas swoje rodzeństwo (...)

 • Rozwod25 Marca 2009

  Witam. Moja koleżanka jest rok po ślubie i urodziła dziecko ,które ma już ponad 6 miesięcy. Jej mąż na początku wydawał się dobrym mężem ,ale po urodzeniu się dziecka ,stawał się powoli nie miły (...)

 • Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...20 Kwietnia 2006

  Mieszkam z zona w Niemczech, slub bralismy przed laty w Polsce. Zamierzam sie rozwiesc, mam dosc tej meczarni, nerow i klotni. Nie mam nikogo, po prostu chce miec wreszcie spokoj. (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  niestworzone historie..że zostawiam dzieci,że ona jest chora że nie daje sobie rady a ja jeszcze obciążam ją dziećmi ,poprostu nie powiedziała w prost tylko sąsiadom a mi nadal słodziła że chętnie (...)

 • co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz7 Marca 2008

  nie został zmieniony ? nadal jest to okres trzech lat. Tym samym uprawniony może dochodzić świadczeń alimentacyjnych za okres do 3 lat wstecz (licząc od dnia złożenia pozwu), jeśli pozwany już w (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  to jest łamanie przepisów i ona nie chce za to odpowiadać! Spytałem, jak to jest, że w bardzo dużo przypadkach o których słyszałem właśnie tak były auta sprzedawane a teraz nie można...Ona na (...)

 • Obywatelstwo niemieckie24 Czerwca 2002

  . dziadek uczyl sie w niemieckiej szkole , w domu mowilo sie tylko po niemiecku, jeden z jego braci byl w niemieckim wojsku matka mojego dziadka byla niemka ojciec rowniez byl niemcem byl w (...)

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko28 Lutego 2002

  dziecka istnieje do momentu, gdy nie jest w stanie się samo utrzymać. Wykładnią tego przepisu zajmował się już Sąd Najwyższy, ktory uznal, ze obowiazek alimentacyjny nie jest zwiazany z wiekiem (...)

 • wyrok a nieplacenie alimentow10 Sierpnia 2004

  Wyrokiem sadowym placilem kiedys alimenty w wysokosci zasadzonej (mianowicie 1000 zl), od kilku lat place mniej, okolo 200 zl, pomimo ze caly czas jest w mocy wyrok 1000 zl (sprawa o obnizene jest (...)

< >

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.