Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • koniec lokat z dzienną kapitalizacją?4 Lipca 2011

  witam, w przyszłym roku ma wejść w życie zmiana podatku naliczająca go od lokat jednodniowych, ale już dzić niektóre banki rezygnują z lokat z dzienną kapitalizacją, dlaczego tak się dzieje? (...)

 • nowy podatek od lokat - jak ominąć? 3 Czerwca 2011

  witam, nowe przepisy mają opodatkować każdy rodzaj lokat, niezależnie od kwoty uzyskanych odsetek. Czy jeśli podpiszę umowę o lokatę przed wejściem w życie przepisów to ominie to moją lokatę? (...)

 • Najlepsze oferty lokat z dzienną kapitalizacją !!!21 Lutego 2011

  Witam. Chciałbym się zapoznać z rankingiem lokat dowiedzieć się o najlepszych ofertach lokat z codziennymi odsetkami. z góry dziękuję za pomoc!

 • Zmiana zasad zaokrąglania PIT pobieranego od lokat bankowych - koniec antybelkowych lokat !!! - lipiec 2011 !15 Lutego 2011

  Od 1 lipca 2011 r. podatnicy uzyskujący przychody m.in. z lokat bankowych będą musieli inaczej zaokrąglać podstawę opodatkowania i podatek. Od 1 lipca podstawę opodatkowania (przychodów) oraz kwotę (...)

 • zabezpieczenia do zaspokojenia potrzeb rodziny9 Stycznia 2014

  Jestem na emeryturze, niedawno dostałem decyzje o płaceniu żonie zabezpieczenia do zaspokojenia potrzeb rodziny w wysokości 700 zł miesięcznie. Przed decyzją Sądu żona wybrała ze wspólnych lokat (...)

 • Zniesienie podatku Belki? 6 Września 2011

  Witam, czy to prawda że rada ministrów rozważa nad pomysłem zniesienia podatku Belki? Czyja to propozycja i jakie są szanse na pozytywne rozpatrzenie? Czy to chodzi o całkowite zniesienie? Z podatku ministerstwo (...)

 • Porównanie lokat , ranking lokat , kalkulator lokat ! sprawdź !!!25 Lutego 2011

  Dzięki wprowadzeniu danych na: http://totalmoney.gazetaprawna.pl/porownaj/pierwszykrok/lokaty/89 otrzymasz porównanie i szczegółowe informacje o dostępnych produktach. Po wybraniu preferowanych produktów (...)

 • podatek od lokat jednodniowych?7 Marca 2011

  Witam, od lipca wejdzie w życie nowela o podatku od lokat jednodniowych, przestanie się to wtedy opłacać, rząd chce już od nas pieniądze za wszystko, za nie długo nie będzie można nic zrobić nie (...)

 • Najwyższe oprocentowanie dla lokat !!25 Lutego 2011

  witam. chciałabym się dowiedzieć który bank oferuje obecnie najwyższe oprocentowanie dla lokat. z góry dziękuję za odpowiedź!

 • podział pieniędzy z lokat6 Grudnia 2008

  Zamierzam się rozwieść, interesuje mnie jak wygląda podział pieniędzy jeżeli chodzi o lokaty w banku i pieniądze na koncie osobistym. Mój mąż ma na siebie otwarte rachunki gdzie ulokowane są nasze pieniądze, (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane