Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • RATUJCIE!!! MOJ EX CHCE POZBAWIC MNIE PRAW RODZICIELSKICH6 Maja 2004

    PO ROZWODZIE KTORY TRWAL 2 LATA I BYL DLA MNIE KOSZMAREM UCIEKLAM Z CORKA ZA GRANICE.CHCIALAM ZAPOMNIEC I UCHRONIC DZIECKO PRZED TATUSIEM TYRANEM I TESCIEM BYLYM PRACOWNIKIEM "SB" KTORY STOSOWAL NA MNIE (...)

  • Obywatelstwo niemieckie24 Czerwca 2002

    Czy jest jakaś szansa uzyskania obywatelstwa niemieckiego (lub podwójnego: pol. i niem.), jeśli moja babka była Niemką (córką Niemców), następnie wyszła za mąż za Polaka i przejęła jego obywatelstwo? (...)

  • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

    mnie listy od lutego do sierpnia 2006 r. Żadnych listów nie dostawałam ! No właśnie, kto ich wpuści do domu. A jednak wpuściła ich moja mama i już nie miałam wyjścia musiałam się z nimi rozmawiać:( (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane