liczba godzin do wypracowania w 2011 r maj Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pytanie ile urlopu mi sie nalezy? zaczałem swoja pierwsza prace w czerwcu 2004r pracowałem do sierpnia 2005, od wrzesnia 2005 do grudnia 2008 pracowałem w anglii, a od lutego (...)

Liczba godzin do przepracowania w 2011

Liczba godzin do przepracowania w 2011

Liczba godzin do przepracowania w 2011 Jakie są wartości godzin do przepracowania w 2011? Gdzie znaleźć tabele? styczeń 160, luty 160, marzec (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

bardzo Minimal Roczne stopy procentowe tak niskie, jak 2% w ciągu 30 lat spłaty 2years do okresu trwania do każdej części świata. Dajemy pożyczki w przedziale od $ 5,000 do (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

macierzyńskiego, w razie przyjęcia na wychowanie dziecka w wieku do ukończenia 7 lat albo odpowiednio 10 lat, ulega wydłużeniu do 9 tygodni. II. Zmiany w Ustawie z dnia (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

w ferie i w wakacje?? i jakie powinno byc wynagrodzenie za miesiac pracy ,pracuje w poniedzialki i piatki z tym ze zamiast piatku pracuje w sobote po 8 h czy powinienem tyle godzin (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie (...)

czas pracy

czas pracy

godzin, dni lub tygodni, dopuszczalne w każdym systemie czasu pracy (art. 128 § 2 pkt 1 i art. 146 K.p.). W ramach nowelizacji obowiązującej od 1 stycznia 2004 r. ustawodawca w (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zmianie ulegną zasady przyznawania becikowego a także jego suma. Pojawią się nie obowiązujące do tej progi progi dochodowe w wysokości 1922zł w przeliczeniu na głowę w rodzinie. (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

małżeństwo przez 4 lata, wracając do mojego rozwiedzionego Męża w ciągu 24 do 48 godzin, tak jak czytałem w internecie. Byłem naprawdę zszokowany, gdy mój mąż wrócił (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

czynny udział w "wojnie"z p.K.Mam nadzieje ,ze nie wycofacie sie drogie koleżanki.Ja w poniedziałek wysyłam maila do szanownej dyrekcji,spróbuje sie tez do nich dodzwonic(próbowałam (...)

dyżury domowe

dyżury domowe

przypadających w każdym innym dniu niż określony wcześniej. W tym miejscu warto wskazać, że liczba godzin nadliczbowych przepracowanych nie może przekroczyć dla poszczególnego (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

od nich usprawiedliwionych świadczeń ? do rodziców, w ostatniej kolejności do rodzeństwa. W naszym porządku prawnym niejednokrotnie zapomina się o zobowiązanych w dalszej (...)

Witam
Obecnie przebywam na L4, które może się jeszcze przeciągnąć przez klika msc. Firma w której

Witam Obecnie przebywam na L4, które może się jeszcze przeciągnąć przez klika msc. Firma w której

). Obecnie posiadam umowę o pracę do sierpnia 2011. Nowa umowa zaczyna się preambuła" PREAMBUŁA Strony zgodnie oświadczają, że poprzednia umowa o pracę zawarta pomiędzy ?? a ?? w dniu (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

rozwodu. Od 2006r maj ,mam syna 5l i córkę 3l mąż mnie zostawił jak byłam w ciąży w 5miesiącu 2004r poszedł do innej ,założyłam sprawę o rozwód z jego winy (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stwierdziła,że w chwili obecnej brak jest jakichkolwiek podstaw do powoływania kuratorów penitencjarnych,nie mają oni żadnych umocowań prawnych. W 2002r wręcz były wysyłane (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

koszmar. Partnerka namówiła mnie do wstąpienia do stowarzyszenia ochrony praw ojca i to był strzał w 10!!! Pomogli napisać wnioski do sądu, doradzili w oparciu o (...)

Kiedy liczyć stan 20 pracowników warunkujący prawo zwalnianego pracownika do odprawy?

Kiedy liczyć stan 20 pracowników warunkujący prawo zwalnianego pracownika do odprawy?

lutego planowane jest zatrudnienie nowego pracownika w innym dziale w związku z czym liczba pracowników (łącznie z mną) wzrośnie do ustawowych 20 osób. Czy ja jestem wliczana (...)

Chcą mnie wrobić w coś, czego nie zrobiłem proszę o pomoc.

Chcą mnie wrobić w coś, czego nie zrobiłem proszę o pomoc.

Placówce Opiekuńczo Wychowawczej i co jakiś czas są tam zebrania w sprawie naszych dzieci.Rozmawiamy o nich i różnych innych sprawach..Akurat w kwietniu matka która wcześniej odzyskała swoje (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

100 ZŁ. (PRACOWAŁAM W SOBOTY OD 14:00 DO 24:00 A W NIEDZIELĘ OD 10:00 DO 22:00) PO MINIONYM WEEKENDZIE ZADZWONIŁ DO MNIE PRACODAWCA ( OCZYWIŚCIE PRACOWAŁAM U NIEGO NA CZARNO (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

w nocy walenie w ściany i okropne przekleństwa rzucane w moją stronę. Nadmieniam, że mieszkam z 82-letnią babcią i 62-mamą. Nie mam już sił, jestem wykończona psychicznie. Gdy wychodzę (...)

ciąża a porozumienie zmieniające umowę o pracę

ciąża a porozumienie zmieniające umowę o pracę

porozumienie zmieniające umowę o pracę w którym wyraziłam zgodę na wymiar 12/18 od 1 września 2012r. W międzyczasie po wielu miesiącach starań zaszłam w ciążę i okazało (...)

Chcą mnie wrobić w coś, czego nie zrobiłem proszę o pomoc

Chcą mnie wrobić w coś, czego nie zrobiłem proszę o pomoc

telefon. Po chwili zadzwoniła do niego moja dziewczyna (zapomniałem dodać wcześniej, że do niej wróciłem). Kazał mi po tym telefonie włączyć swój i napisać jej, że wszystko w (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Najwyższego (np. wyrok SN z dnia 4 grudnia 2003 r. PK 72/03 , wyrok z dnia 11 września 2001 r. PKN 633/00) w opinii sądu nabycie prawa do emerytury zostało użyte w Karcie (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

droższe niż w Zakopanym, ale do takich paradoksów już się przyzwyczaiłem. Do pracy wracam chętnie, bo ją lubię. Myślę jeszcze w sierpniu wyjechać na kilka dni do Kazimierza (...)

WEZWANIE DO ZAPŁATY

WEZWANIE DO ZAPŁATY

windykacyjnej w firmie wierzyciela. kosasa Dostałem wezwanie z sadu do splaty calego kredytu w wysokosci 30tys. razem z odsetkami, poniewaz nie mam pracy i zadnych perspektyw do splaty (...)

staż a wymiar urlopu

staż a wymiar urlopu

swoim zawodzie w UK przez 1 rok w pełnym wymiarze godzin. Po powrocie do Polski ukończyłem ostatni rok studiów i rozpocząłem pracę w Polsce. Pracuję w Polsce już (...)

nienależnie wpłacone alimenty od komornika

nienależnie wpłacone alimenty od komornika

- nieświadoma że robię błąd. W październiku 2011 roku otrzymałam z gminy pismo z informacją ze pobrałam w październiku nienależne alimenty w kwocie 525,01- za 10.2010r. (...)

Zapraszamy na Sylwestra Studenckiego - Łeba Party Camp 2011 !

Zapraszamy na Sylwestra Studenckiego - Łeba Party Camp 2011 !

najdłuższy Sylwestrowy cykl imprez do Łeby! Od 30.12.2011 r. do 2.01.2012 r. Łeba stanie się w Nadmorską Stolicą Studenckiej zabawy. Ponad 700 studentów zamieszka w (...)

Prawo jazdy w 2011 r. - zmiany!

Prawo jazdy w 2011 r. - zmiany!

Prawo jazdy w 2011 r. - zmiany! Czy orientujecie się może, jakie zmiany nastąpią w uzyskiwaniu prawa jazdy w przyszłym roku? czy wydłuży się ilość godzin, które (...)

1

2

3

4

5

...

12