liczba dni faktycznie przepracowane w m-cach na 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

zakończenia stosunku pracy dokładnie obliczyłabym dzień w którym nabywa Pani prawo do 26 dni urlopu. Faktycznie w 2008 r. należało się Pani 20 dni na rok, Jednak (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

będe na zwolnieniu i wrórę do pracy na kilka dni to jak wtedy ,bo przecież ni będe na zwolnieniu ciągłym 180 dni> Aga prawo-pracy.net jestem w 10 tyg ciazy.pracuje (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Signum Wojciecha Dynasia z Sosnowca. Skutecznie w 100% choc nie ukrywam, troche się naczekałem szczególnie w kolejce na pierwsza wizyte. Gość widac rozchwytywany i pozajmowany bo nawet (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

,wydawalo mi sie ze nadajemy na tych samych falach. Zaszlam w ciaze,oboje chcielismy tego dziecka,to nie byl przypadek. Gdy maly mial juz 1.5 roku dopiero zdecydowalismy sie na slub. Nic nie (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

grzegorzewska Ja mam podobny proble z butami, poniewaz kupiłem buty w SKLEPIE MARKOWYM SPORTING NA PASAZU W TESCO W WAŁBRZYCHU i w butach po 2 miesiacach rozkleiła sie podeszwa (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

musze miec przepracowane 30 dni roboczych czy tylko cały miesiąc misiek prawo-pracy.net Witam. Mój problem polega na tym że jestem na umowie w firmie od 2.01.1010r. i jestem (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

a tak dokładnie, tzn wysokosc stawek w netto, powtarzam w netto:) kasiuuuniaaa Witam, na początku tego miesiąca straciłam pracę, chcę pójść na bezrobotne, chodzi mi o ubezpieczenie, (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

od osoby w kwocie 100,- DM. W roku 1990 udzielil dlugiego wywiadu dla tygodnika Wprost na temat problematyki obywatelstwa niemieckiego dla etnicznych slazakow opolskich. Adwokat ow ma ogromna (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 (...)

jak z ustaleniem ojcostwa ?

jak z ustaleniem ojcostwa ?

iść z nim. W końcu po ok pół roku, gdy po raz kolejny nie wróciła na noc, powiedziała, że śpi u siostry a była wtedy u swojego byłego, mój kolega wkurzył się nie na żarty i (...)

LINIA KREDYTOWA W ROR?

LINIA KREDYTOWA W ROR?

jeszcze jedno - kredyt w tym rachunku został spłacony, a po 2 latach bank odzywa się z żądaniem o uregulowania opłat za prowadzenie rachunku za cały ten okres, czyli 2 lata w momencie, gdy (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

zmienic to bo raczej nie da sie zyc tylko na statku... Mam pare pytan... Czy jesli pojade do niej na 21 dni, czy damy rade wziasc slub w tak krotkim czasie? Bo rozumiem ze na (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

, w zyciu nie wiedzialam ze sa kuratorzy karni :)))) pomimo ze pracuje w zawodzie 12 lat pozdrowienia ula no to jestes szczesciara. Ja niedawno bylem w wiezieniu na spotakniu z niejaka (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

matki dzieci na ograniczenie Pana zdolności alimentacyjnych raczej nie wpłynie na ich obniżenie, gdyż alimenty należne są na dzieci, a nie na nią samą. Co do odszkodowania - (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

umowę o pracę. Obecnie od 02.2018- 30.04.2018 mam umowę na okres próbny a od 05.br na okres jednego roku. W firmie naliczyli mi tylko 19 dni urlopu. Dlaczego? Marcelina Ja również (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Serdecznie pozdrawiam, Tomasz Piotrowski Dyrektor ds. komunikacji P.R.E.S.C.O. PS. Nie zawsze będę w stanie odpisać od razu na zawarte w wątku lub na priv pytania, ale na (...)

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

miesiąca kwietnia 2011 roku. Jest jeszcze kwestia urlopu uzupełniającego jeśli, w danym roku zyskuje się prawo do wyższego wymiaru urlopu,tzn. z 20 na 26 dni, tak będzie u Ciebie (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

cała rodzina jesteśmy w analogicznej sytuacji jak ta opisana przez Kriska79.Na tą chwilę mamy jeszcze tydzień na napisanie odwołania od negatywnej decyzji w sprawie przyznania (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

[przeciwko sąsiadce]facet pracuje na kopalni zarabia pieniądze na dwoje dzieci oraz na wspanialą żonę która po wyjsciu męża do pracy robila się w domu balety,a po baletach wychodziła (...)

odejście od umowy o kształcenie - proszę o pokierowanie - duzy opis razem z paragrafami

odejście od umowy o kształcenie - proszę o pokierowanie - duzy opis razem z paragrafami

zakończeniem trwania kształcenia w przypadku, gdy liczba słuchaczy danej grupy spadnie poniżej 10 osób. Umowa może być rozwiązane z jednomiesięcznym wypowiedzeniem, ze skutkiem na (...)

Nadgodziny - powinny być płatne czy dni wolne?

Nadgodziny - powinny być płatne czy dni wolne?

jeszcze teoretycznie w niedziele, bo przed dobą pracowniczą poniedziałkową nie należy mi się dzień wolny? Art. 129. § 1. Czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

? Dziękuje za odpowiedzi. tleniss56 Witam W dniu dzisiejszym zarejestrowałem się na bezrobociu Prace straciłem (rozwiązano umowę)w lipcu do grudnia przebywałem na zwolnieniu lekarskim,cały (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

becikowego? (oczywiście przy zachowaniu zasady obowiązkowych badań ciążowych raz w trymestrze). Czy próg 1922PLN na osobę w rodzinie czyli w tym wypadku na mnie i noworodka (...)

1

2

3

4

5

...

15