Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Licytacje komornicze10 Września 2009

  Mam pytanie - znalazłem tu na stronie ogłoszenia licytacyjne. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was kiedyś kupował coś poprzez licytacje komornicze? Jak to działa?

 • licytacje komornicze22 Lutego 2011

  witam. chciałabym się dowiedzieć, czy macie jakieś doświadczenia z licytacjami komorniczymi? jak ten proces wygląda? z góry dziękuję za odpowiedź!

 • Komornik - umorzenie postepowania25 Września 2007

  Witajcie Czy ktos zna przepis ktory definije warunki w jakich komoznik moze umorzyc postepowanie na pozew bylego dluznika??? Znajoma 4 lata temu jeden raz nie zaplacila w terminie alimentow (kilka dni spoznienia) (...)

 • Egzekucja alimentów; problem z komornikiem. 12 Listopada 2012

  Witam. Mam taką straszną sytuacje w domu :( Mojej mamie zostały przyznane alimenty na dzieci (choć nie ma rozdzielności majątkowej z ojcem ani rozwodu). Ojciec przez kilka miesięcy nie płacił i dalej (...)

 • wartośc nieruchomości do wartości długu29 Maja 2006

  mój dług wynosi 80 000 zł , zajęta nieruchomość około 500 000 zł. Czy komornik może wszcząśc postępowanie komornicze/oszacowanie i wreszcie licytacje nieruchomości, która kilku krotnie (...)

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane