lata 2009-2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


2lata

2lata

2lata Chciałbym sie dowiedziec czy przy dwuletnim wsztrzymaniu prawa jazdy kara liczy sie od daty zabrania uprawnienia czy od daty rozprawy tj.(data ozeczenia o długosci kary)? w moim przypadku

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

ODPOWIEDŹ PS. MÓJ SĄSIAD "PSIOK" ZGARNĄŁ MNIE ZA JAZDĘ NA ROWERZE PO ALKOHOLU... PARANOJA ja prawo-cywilne.net za jazde pod wpływem alkocholu dostałem zakaz na 3 lata i rok w zawieszeniu na 3 lata. (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

b na 4 lata minęło 2 czy można się starać o wcześniejsze zrobienie ik Daniel Hejka w lipcu 15 mija połowe kary zabrali mi prawko , bo żona jechała do kochanka a ja wypity za nią ona dzwoniła na

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

...napisal tam ze zobowiazuje sie placic na dziecko kwote 250 zl a jego dochod na reke jest ponad 3 tys i te pieniadze sa tylko na jego utrzymanie...a do tej pory co???mial placic bo juz sie dwa lata temu

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

-pracy.net Witam, chciałabym się dowiedzieć ile przysługuje mi urlopu. w 2002 roku skończyłam Gimnazjum. Miałam wtedy 16 lat. Potem 3 lata liceum, a następnie 5 lat studiów niestacjonarnych. Obenie (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

?????jak chcesz pogadac napisz na gg2736949 pozdrawian ania aniulka Bylam zakochana w pewnym człowieku narodowości tureckiej. Wykształcony, uprzejmy, kulturalny. Gdy sie poznaliśmy 2 lata temu, powiedzial

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

alimenty.pl hmmm... prawnik kanonista chyba powinien byc zatrudniony. przechodzilem taka sprawe. 2 lata to trwalo, a na koniec ksiadz w kurii sie zdziwil ze przy takich dowodach nie dostalem uniewaznienia

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

szczęśliwe.Jak czytam wasze historie to widze moją.Jestem niecale 2lata po slubie i tez już nie potrafie sie smiać,cieszyć zyje tylko dla mojej córki.Marze o rozwodzie ale boje sie cholernie,mój (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

karolina1982 prawo-pracy.net Witam. Do 14 pażdżiernika mam płatny urlop wychowawczy,własciwie już mi się kończy bo mój syn ma 3 lata,ale jest dzieckiem niepełnosprawnym więc przysługuje mi urlop (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

dowiedziałam się, że mój dług został oddany i na roszczenia mają 3 lata (chyba od rozwiązania z nimi umowy?) czyli zostało jeszcze pół roku. Generalnie mogłam właśnie wyjechać, czy jeżeli (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

podstawy prawnej się nie doczekałam. Wobec powyższego rzekomego długu postanowiłam nie płacić. Wozili się tak ze mną przez prawie 4 lata! Pewnego listopadowego popołudnia b.r. u moich rodziców (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich.

Pozbawienie praw rodzicielskich.

, bo zaczelam naprawiac zycie dziecka, tzn. prostowac to co trzeba, jak syn mial juz 6 lat, wiec taki maly nie byl. Bylo ciezko na poczatku. Byly robil problemy, choc olał nas jak syn miał 3 lata. Na

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

niech wniesie do sądu o zaprzeczenie ojcostwa sąd może zlecić dna i tu problem trochę to kosztuje gdyby jednak okazał się ojcem. niulka Witam mam takie pytanie ,zwiazalem sie 3 lata temu z moja obecna

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

niemczech. Pozdrawiam. Jezeli jednak przez te 3 lata bedziesz zyla na koszt panstwa... bedziesz miala tylko przedluzany pobyt. Kasia nie tak do konca po 5 latach. po 1. przez pierwsze 3 lata pobytu (...)

Lata pracy

Lata pracy

Lata pracy Lata pracy mam Pytanie.ukończyłam 4 letnie technikum ekonomiczne z miesięczną praktyką zawodową, potem odbyłam staż 9 miesięcy w urzędzie skarbowym, jakieś 2 lata pracowałam (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

w jakimś piśmie nie negocjowałeś np. rozłożenia długu na raty. Firmy windykacyjne przysyłają dość dużo pism i za wszelką cenę chcą uzyskać potwierdzenie istnienia długu - wtedy mają kolejne 3 (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

...ja zaczęłam układać sobie życie na nowo.chcę wystąpić o rozwód w Polsce,bo tutaj trzeba żyć chyba 3lata w separacji....co mam zrobić,gdzie złożyć wniosek-jak się odnalezc prawnie w tym (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

interesują mnie wszelkie informacje na ten temat. JUSTYNA BARDZO PROSZĘ O JAKIEŚ INFORMACJE NA TEMAT UNIEWAŻNIENIA MAŁŻEŃSTWA.JESTEM Z GDAŃSKA,MAŁŻENSTWO TRWAŁO NIECAŁE DWA LATA,NIE MAMY DZIEIC (...)

zaświadczenie o niekaralności

zaświadczenie o niekaralności

lata za przywłaszcznie mienia . Czy na obecną chwilę dostanę zaświadczenie o niekaralności ? Pozdrawiam Tomaszenko Witam mój mąż dostał wyrok w 2006r z zawieszeniem na 3 lata, w międzyczasie (...)

wyrok w zawieszeniu

wyrok w zawieszeniu

wyrok? Co mam robić, na dzień dzisiejszy nie stać nas aby spłacic całe zadłużenie? magdalen211 Witam, 4 lata temu dopuscilem sie przestepstwa w postaci bojki, dopiero pol roku temu dostalem wyrok: (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

5 sprawach.Jakby go nie było.Natomiast 2 lata to nic w porównaniu z tym co przechodzi mój partner--4 lata i końca nie widać,choć nie ma dzieci;/ aneri1996 Ja natomiast bez adwokata nic bym nie

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

alimenty.pl mieszkamy razem trzy lata a od paru miesiecy on jest wobec mnie albo agresywny albo obojetny a to zalezy od jego humoru a tak naprawde to mnie jest juz wszystko jedno szkoda mi tylko tych lat

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

18 alimenty.pl Moja sytuacja wygląda następująco. Mam 23 lata, studiuję dziennie,dojeżdżam na uczelnię,nigdy nie pracowałam, jestem mamą rocznego dziecka, mąż wyprowadził się od nas pół roku (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

tej sytuacji? pozdrawiam i życzę wszystkim mamom by sprawiedliwości stało się za dość :) aanuszaak alimenty.pl Moja sytuacja podobna do wielu tutaj. Mój syn ma 2 lata od 3 miesięcy go nie widziałem

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

2 lata) ZUS odwołał się i rentę mi zabrano. Ja również się odwołałem i wszystko niby dobrze bo orzecznik sądowy wydał pozytywną dla mnie opinie (o całkowitej niezdolności do pracy na 2 lata). (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

tobie swoje piętno i to widać * ojciec płacił na ciebie 24 lata alimenty, a ojciec je przepijał ? - podziękuj za to mamusi * płacił 24 lata, więc po 3 lata siedziałeś w jednej klasie, (...)

Utrata prawa jazdy

Utrata prawa jazdy

alkoholu miałem 2,4 promila zagrano mi na 2 lata i grzywna czy mogę się starać po pół roku do sądu o skucenie kary kumar1984 WITAM straciłem prawo jazdy pod wpływem alkoholu na dwa lata co (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

alimentów, oraz : Alimenty na żonę. e-prawnikpl witam, mam 23 lata i pozostaje w fikcyjnym zwiazku malzenskim od poltora roku, tj. przez 8 miesiecy mieszkalam z mezem za granica, po czym wrocilam (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

dzialalności gospodarczej. Tzn. jeśli wlaścicielem gruntu jest firma, możesz ubiegać się maks. do 3 lat wstecz. Ustanowienie służebności przesyłu jest na przyszłość, czyli lata kolejne. Różnica (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. pozdrawiam agula13 Wiesz co jestem kobietą i szczerze mówiąc nie rozumiem takich kobiet jak Twoja była.Ja sama mam dziecko mój były nie widział jej już 3 lata,bo on nie chce...Ale gdyby teraz przyszedł (...)