kwota zasilku dla bezrobotnych 2011r w warszawa Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

conajmniej w kwocie minimalnego wynagrodzenia za pracę. Bellaya W jakich przypadkach przysługuje 18 miesięczny okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych ? kasia13951 Jak otrzymać (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

! Jestem obecnie na zasiłku dla bezrobotnych po 8-lenim stażu pracy ,wcześniej byłam na urlopie wychowawczym którego nie wykorzystałam w pełni.Mam pytanie czy po zakończeniu zasiłku (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

. Mieszkam w województwie gdzie jest największe bezrobocie w kraju - warmińsko-mazurskie. Sąd powołał się że jestem osobą młodą i nie mam nikogo na utrzymaniu wiec jestem w stanie (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

dalszych alimentów do końca edukacji, co mogę zrobić w celu wyegzekwowania ich? Mam 24 lata, skończyłem w tym roku w maju jeden kierunek studiów, a od października b.r. (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

poszla do swojego pokoju plakac. W miedzy czasie jak szla MrHak rzucil w Nią ksiazkami, ktore byly w jego pokoju. Po tym zajsciu zadzwonil na policje i jawnie wyznajac, ze wrocil od kochanki (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe Rozwiedlismy się z mężem w maju 2003 r. Rozwód bez orzekania o winie, mieszkanie dla mnie /ale po spłacie męża/, po 500zł alimentów (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

wyśmiewanie, to godzi w moje prawa i td i tp . .. tak uważam, a dla czego? To już opowiadam Rozwiedliśmy się z zoną w 2008 roku, mamy syna na którego place alimenty 700 zł.nie było (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

"dla żony" niezastanawiając się, że de facto sa to pieniadze DLA ICH DZIECKA!! Dla mnie dziecko jest najważniejsze i jego dobra będe zaciekle bronić choć niektórzy moga to odbierać (...)

Powrót na zasiłek dla bezrobotnych po ustaniu chorobowego

Powrót na zasiłek dla bezrobotnych po ustaniu chorobowego

Powrót na zasiłek dla bezrobotnych po ustaniu chorobowego Witam...Dnia 12 grudnia 2004 moja mama zawiesila zasilek dla bezrobotnych. Była zatrudniona od 13 grudnia 2004 r do (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

rzeczy, co zawarł w ugodzie alimentacyjnej. Zarobki brata są w granicach ok.1,200zł. Żona wyśmiała go. W związku z powyższym mam kilka pytań: 1. Jakiej wysokości alimentów może (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

płatności minął 12.10.2007 r i 26.10.2007 r. Zastanawiam się dlaczego dopiero w styczniu 2008 r. po dwóch miesiącach od upływu terminów zapłaty, firma IMP Sp. z o.o. przysyła (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Lesława Pytki,poszukaj w "kurator w postępowaniu karnym wykonawczym" -Śpiewak. Tam może jakieś praktyczne aspekty.Zaczytywanie się w czystej teorii jest bez sensu.. Ale..rozumiem,że (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

zgłaszana przez cały rok. i za każdym razem dostawałam odp że już wszystko w porządku i rachunki będą przychodzić - tak było parenaście razy. w końcu 2 tyg temu Pani mi powiedziała że (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

ktore wygrały w Szczecinie , sa juz 2 ( to juz w sumie 17 w całej Polsce) nowe pozytywne wyroki , ogólnie temat zaczyna sie robic do ogarnięcia . Nareszcie polskie sady zaczynaja zauważać (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani w tej sytuacji (...)

Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

M., ?Prawo rodzinne i opiekuńcze?. C.H.BECK, Warszawa 2004. 1.Berutowicz W.,?Postępowanie cywilne w zarysie?. PWN, Warszawa 1984. 3.Ciepła H., B. Czech, T. Domińczyk, S. Klaus, K. (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

panu obnizenie alimentow i odwolanie sie od sprawy.Dla niektorych ludzi w polsce 300 zl jest dochodem 2 tygodniowej pracy . Eryc alimenty.pl Gościu czy ty masz poukładane???....nie w zyciu tylko (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Najwyższego (np. wyrok SN z dnia 4 grudnia 2003 r. PK 72/03 , wyrok z dnia 11 września 2001 r. PKN 633/00) w opinii sądu nabycie prawa do emerytury zostało użyte w Karcie Nauczyciela (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

czy mam szanse z powrotem zameldowac sie w domu rodzinnym. Dziekuje uprzejmie. qwertyx Witam Ja zarabiam 1000zł i mam własne mieszkanie w którym mieszkam z 2 dzieci w wieku przedszkolnym. (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

-cywilne.net Dzisiaj 04.03.2010 r dostalem telefon z jakiejs firmy od dlugow ze mam zaplacici dwie faktury z Centertela za rok 1999 r ! Bo sa nie zaplacone na kwota naleznosci okolo 360zl plus (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Okres ciąży a alimenty

Okres ciąży a alimenty

i powiedzialam ojcu dziecka to on mnie zostawil, bylo to w 3 miesiacu. Pracowalam wtedy w agencji pracy tymczasowej i juz w 3 miesiacu mialam komplikacje i lezalam w szpitalu, potem (...)

POMOCY! JESTEM NA URLOPIE CZY BEZ PRACY - MUSZE DZIALAC SZYBKO

POMOCY! JESTEM NA URLOPIE CZY BEZ PRACY - MUSZE DZIALAC SZYBKO

jaką ma wpisać pracodawca w moim świadectwie pracy ,bym mogła pójśc na zasilek dla bezrobotnych a potem na świadczenie przedemerytalne Czy art 30 par.1 pkt2 w związku z ustawą (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

. PRAWNIK MENADŻEREM. ZARZĄDZANIE KANCELARIĄ I RELACJAMI Z RYNKIEM ? KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW termin: 14 czerwca 2011 r. Warszawa, w godz. 10:00 - 16:00 wykładowca: (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Ubezpieczeń Społecznych, Strażą Graniczną oraz urzędami kontroli skarbowej. Równolegle kompetencje kontrolne w sprawach stosunku pracy wykonuje PIP. W 2002r. w 17% skontrolowanych (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

aplikant w innej znanej Kancelarii Adwokackiej. Osoba rzeczowa i kompetentna. W moim przypadku głównie w zakresie spraw rodzinnych (rozwód i alimenty). Ogólnie polecam i dziękuję za pomoc. (...)

Ukarana za chęć do pracy!

Ukarana za chęć do pracy!

mnie wniosku) na stały zasiłek przedemerytalny w wysokości 160%. Jednak od 01.01.2001 r. zaczęła obowiązywać nowa ustawa z dn. 22 grudnia 2000 r. [Dz. U. nr 122 poz.1323], która <b>zniosła</b>

1

2

3

4

5

...

9