kwota wolna od zajęcia komorniczego w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ?

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ?

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ? Witam. Prosze mi powiedzieć czy jeżeli pracuję za najniższą krajową, to czy będę w przyszłym roku zwolniony (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT Witam, kwota wolna od podatku wynika ze skali podatkowej PIT. W roku 2013 największy dochód przy, którym podatek wynosi (...)

kwota wolna od zajęcia komorniczego

kwota wolna od zajęcia komorniczego

kwota wolna od zajęcia komorniczego Witam. Mam zajęcie komornicze na emeryturze i nie za bardzo orientuję się w sposobie naliczania kwoty do zajęcia. Chodzi (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

komornika pisząc mi w uzasadnieniu, że nie może tego zrobić bo pozbawiłoby to moje Dzieci dopływu środków na ich utrzymanie w sytuacji gdy od 4 lat Dzieci te żadnych środków już (...)

Jaka jest kwota wolna od zajęcia komorniczego w przypadku umowy o pracę?

Jaka jest kwota wolna od zajęcia komorniczego w przypadku umowy o pracę?

Jaka jest kwota wolna od zajęcia komorniczego w przypadku umowy o pracę? Jaka jest kwota wolna od zajęcia komorniczego w przypadku (...)

Kwota wolna od potracenia przez komornika

Kwota wolna od potracenia przez komornika

Kwota wolna od potracenia przez komornika Ile wynosi kwota wolna od potrącenia przez Komornika. Dodam, że dotyczy to osoby posiadającej własną działalność gospodarczą (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Może to być równie dobrze 3 lata jak również 10 lat. Nie zwalnia to jednak w żadnym stopniu od odpowiedzialności za dług. Jeżeli więc po 30 latach od dnia, w którym Panu (...)

komornik i konto bankowe

komornik i konto bankowe

też wszystkich kont łącznie, posiadanych w różnych bankach ? Mam dwa konta w dwóch różnych bankach. Tukan01 Właśnie się doczytałem w innym zródle (Gazeta Prawna), że kwota (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Bezradność komornika czy mściwość wierzycielki?

Bezradność komornika czy mściwość wierzycielki?

mogłabym od nikogo obcego wziąść pieniędzy, to nie w moim stylu. Tola Raczej nie będę zaskarżał poczty. Moja żona jest cwana. Podstawą zajęcia komorniczego były koszty (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

grzecznościowy ruch a oni chcieli zrobić z tego dramat sc23175 mam zlozony wniosek w zusie oraty. 8.12.2009 wplacilem komornikowi 4500 zl.na rzecz zusu .sprawa w zusie jest w toku.pani prowadzaca (...)

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

byly nie placi na nie. W polsce mialam zasądzone 650 zł alimentów na dzieci. w tej chwili zaleglość jest na kwotę 9750 zł. Wiem, że mieszka w okolicy Londynu i pracuje. Nie wiem jednak (...)

Poręczenie kredytu - komornik

Poręczenie kredytu - komornik

obniżenie odsetek lub całkowite wstrzymanie ich naliczania. b. dłużnikowi przysługuje jakaś kwota, która jest wolna od zajęcia, jeżeli po potrąceniu tych 400 zł Panu zostaje (...)

ZAJĘCIE WYNAGRODZENIA I KONTA BANKOWEGO!

ZAJĘCIE WYNAGRODZENIA I KONTA BANKOWEGO!

. netto.Jaka kwota musi zostać wolna z tego dochodu dla pracownika?????Czy fakt iż jest to osoba która otrzymuje 2 dzieci może coś zmienić. kam-raf Jaka jest kwota która musi pozostać (...)

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok

to 1386 minus - składki na ZUS , minus - zaliczka na podatek i to niby jest ta kwota wolna od zajęcia. Ale tyle wychodzi pracownikowi wypłaty. Mogę coś potrącić czy (...)

komornik a ugoda

komornik a ugoda

zadluzenie w firmie pozyczkowej napisałam o.rozłożenie na raty bo chce spłacić jest to nie wielka kwota top zl dostałam pismo z odmową co w takiej sytuacji mam zrobić nie pracuje (...)

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011 Jak wygląda sprawa z kwotą wolna od potrąceń w tym roku, ile wynosi? Ochronie przed potrąceniami sum egzekwowanych na mocy tytułów (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

po upływie 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym decyzja została wydana. Emi Zobowiązanie podatkowe, w myśl art. 70, przedawnia się z upływem 5 lat, licząc od (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Raport.Opiszę Wam moja historie .W 2010 roku miałam umowę w play dokładnie to był internet .Kilka dni temu dokładnie 13.02.2017 zapukał do mnie Windykator terenowy .Uświadomił mnie ,że (...)

Kwota wolna od podatku

Kwota wolna od podatku

Kwota wolna od podatku Interesuje mnie kwota wolna od podatku dla zarobków w przedziale: 11 001 - 85 528 zł. Ile wynosi kwota wolna od podatku? W (...)

komornik zajal konto a ja nie mam dlugow

komornik zajal konto a ja nie mam dlugow

zalegać z taką kwotą. na koncie mam oczywiście więcej niż kwota wolna od zajęcia i boję się, że komornik zabierze mi te pieniądze. bank oczywiście umywa ręce bo on tylko (...)

Wykorzystana kwota wolna od zajęcia a alimenty

Wykorzystana kwota wolna od zajęcia a alimenty

Wykorzystana kwota wolna od zajęcia a alimenty Witam, Na skutek wpływającego wynagrodzenia i alimentów została wyczerpana kwota wolna od potrąceń. Oczywiście (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

ok 2000 do ręki) ubiera dziecko w ciuchlandzie, dziecko chodzi tylko na zajęcia tańca za 40 zł/m-c do MDK, je darmowe zupki w szkole (matka nie płaci za obiady, bo zupa wystarczy, a w (...)

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca Witam. Pisze w takiej sprawie iz, w 2008 roku wymeldowalam sie od ojca. W styczniu 2014 roku dopiero przyszło mi pismo od komornika, jestem obciążona (...)

Czy przysługuje mi jakaś kwota wolna od zajęcia na rachunku bankowym?

Czy przysługuje mi jakaś kwota wolna od zajęcia na rachunku bankowym?

Czy przysługuje mi jakaś kwota wolna od zajęcia na rachunku bankowym? Z tytułu zaległości do ZUS dotyczących mojej działalności gospodarczej, której już nie prowadzę, został (...)

Zajęcie komornicze z umowy zlecenia

Zajęcie komornicze z umowy zlecenia

temat zajęcia komorniczego zwiazanego z umowa zlecenie.Podjołem prace na umowe zlecenie kwota jaka otrzymałem w 2 miesiacu pracy przekroczyła najnizsza krajową o 8 zł.Wynagrodzenia (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

sie bierze tyle zawisci. W koncu na pewno w zwiazku byly jakies piekne chwile, sliczne wspomnienia i nie raz jeden drugiemu pomagal. Czemu w sadzie jest oczerniany tylko facet..?! Do rozpadu (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

1

2

3

4

5

...

7