kwota wolna od potracen komorniczych w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT Witam, kwota wolna od podatku wynika ze skali podatkowej PIT. W roku 2013 największy dochód przy, którym podatek wynosi (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

komornika pisząc mi w uzasadnieniu, że nie może tego zrobić bo pozbawiłoby to moje Dzieci dopływu środków na ich utrzymanie w sytuacji gdy od 4 lat Dzieci te żadnych środków już (...)

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ?

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ?

minimalnego wynagordzenia a w 2011 jest wolna od zajęć komorniczych, i wątpie zeby sie miato to zmienic w 2012 roku. kate34 zajac mogą w takim wypadku co najwyzej (...)

Ratunku zlapal mnie komornik

Ratunku zlapal mnie komornik

[rzekazaniu komornikowi. malla W sprawach innych niż roszczenia alimentacyjne zajęciu podlega 50 % wynagrodzenia po potrąceniu należności podatkowych , w alimentach 60 %. Kwota wolna (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

komornik a ugoda

komornik a ugoda

zadluzenie w firmie pozyczkowej napisałam o.rozłożenie na raty bo chce spłacić jest to nie wielka kwota top zl dostałam pismo z odmową co w takiej sytuacji mam zrobić nie pracuje (...)

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok Witam , mam pytanie ile mogę muszę potrącić pracownikowi z wypłaty? Pracownik ma najniższe wynagrodzenie czyli 1386 zł. (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Może to być równie dobrze 3 lata jak również 10 lat. Nie zwalnia to jednak w żadnym stopniu od odpowiedzialności za dług. Jeżeli więc po 30 latach od dnia, w którym Panu (...)

Zbieg potrąceń komorniczych.

Zbieg potrąceń komorniczych.

kwotę może mi potrącić zakład pracy? Czy jest w takim przypadku kwota wolna od potrąceń? Wolna kwota od potrąceń to minimalne wynagrodzenie za pracę. W (...)

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011 Jak wygląda sprawa z kwotą wolna od potrąceń w tym roku, ile wynosi? Ochronie przed potrąceniami sum egzekwowanych na mocy tytułów (...)

doniesienie o niealimentacji

doniesienie o niealimentacji

na moja korzysc ale odwolal sie i wygral nie musi placic to nie wporzadku ale takie sa sady w polsce aga mieszkam w angli od 3 lat z dziecmi ulozylam sobie zycie,moj byly maz jest zawieszony (...)

Kwota wolna od podatku

Kwota wolna od podatku

Kwota wolna od podatku Interesuje mnie kwota wolna od podatku dla zarobków w przedziale: 11 001 - 85 528 zł. Ile wynosi kwota wolna od podatku? W (...)

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca Witam. Pisze w takiej sprawie iz, w 2008 roku wymeldowalam sie od ojca. W styczniu 2014 roku dopiero przyszło mi pismo od komornika, jestem obciążona (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Bezskuteczna egzekucja komornicza alimentów

Bezskuteczna egzekucja komornicza alimentów

. JAKA KWOTA JEST WOLNA OD ZAJEC KOMORNICZYCH??? NINA Powiedzcie mi dlaczego komornicy, a co za tym idzie tatusiowie są nieudolni. Bo na to pozwala im prawo. Od 1998r nie dostaję (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

sie bierze tyle zawisci. W koncu na pewno w zwiazku byly jakies piekne chwile, sliczne wspomnienia i nie raz jeden drugiemu pomagal. Czemu w sadzie jest oczerniany tylko facet..?! Do rozpadu (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

Citibanku od 2007 roku mamy przyznaną linię kredytową w wysokości 14 000 zł od dwóch lat linia była automatycznie przedłużana na następny rok( w tym czasie z niej nie korzystaliśmy) (...)

Jak zmusic komornika

Jak zmusic komornika

), koszty postepowania sadowego i odsetki. (teraz 12,25 % rocznie). Wpisz w wyszukiwarke (np google) "kalkulator odsetek" i sobie oblicz. Liczysz TYLKO od naleznosci glownej i od daty wyroku. 3. (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

(NAPRAWDĘ WYSOKICH) IZA [cytat] Czlowieku zaplac ten rachunek+odsetki, bo sie od Ciebie nigdy w zyciu nie odczepia. W 2004 roku dostalam dokladnie takie samo pismo, w ktorym komornik (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

skromną opinią. windykator123 właśnie dzisiaj dostałam liścik o "długu" w Orange od I-J i jutro wysyłam list do prezesa wg Twoich sugestii :-) jestem w 100% pewna, że nie mama żadnego (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

grzecznościowy ruch a oni chcieli zrobić z tego dramat sc23175 mam zlozony wniosek w zusie oraty. 8.12.2009 wplacilem komornikowi 4500 zl.na rzecz zusu .sprawa w zusie jest w toku.pani prowadzaca (...)

Koszty zastępstwa procesowego do depozytu sądowego ?

Koszty zastępstwa procesowego do depozytu sądowego ?

której stwierdza się, że dłużnik, przeciwko któremu wszczęta została egzekucja alimentów, mimo że dobrowolnie zaspokajał je w terminie i w wysokości określonej w tytule wykonawczym, (...)

zniesienie egzekucji komorniczej

zniesienie egzekucji komorniczej

dnia 26.02.2009 r.), odsetki do dnia 30.03.2009 r. - kwota, w przypadku zwloki rowniez dalsze odsetki od dnia 31.03.2009 r. wraz z nalezna od nich oplata egzekucyjna w wysokosci (...)

Działania Syndyka po Ogłoszeniu Upadłości Osoby Fizycznej

Działania Syndyka po Ogłoszeniu Upadłości Osoby Fizycznej

dosłownie straszy przyjaciela by ten zaczął pracować oddając przy tym wszystko powyżej 1050 zł, bo taka kwota byłaby zwolniona w jego sytuacji. Pani z MOPSu odradza takie działanie w (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

wątpliwe, aby sąd przyznał mu alimenty od dziecka, byłoby to bowiem radykalnie sprzeczne z zasadami współżycia społecznego). Dodatkowo jego była żona będzie wolna od zobowiązania (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pytanie ile urlopu mi sie nalezy? zaczałem swoja pierwsza prace w czerwcu 2004r pracowałem do sierpnia 2005, od wrzesnia 2005 do grudnia 2008 pracowałem w anglii, a od lutego pracuje (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

po upływie 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym decyzja została wydana. Emi Zobowiązanie podatkowe, w myśl art. 70, przedawnia się z upływem 5 lat, licząc od (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

. Ja mam dowody wpłaty w terminie i pomimo tego komornik zajął mi w tym miesiącu z wypłaty alimenty za dwa poprzednie miesiące. Co lepsze, w tym miesiącu dodatkowo wysłałem alimenty (...)