kwota wolna od podatku z zf��s 2011. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wypełnić PIT, i wykazać nasze dochody. bruno szulc Szybkie pytanie, jaka była kwota wolna od podatku rok temu? Do sprawdzenia rozliczenia potrzebuje. naftalina W 2011 roku (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

NIE KOLIDUJE. NA WYROKU JEST PODANA KWOTA ZASADZONYCH ALIMENTÓW I TAKA KWOTE OTRZYMASZ Z FUNDUSZU JESLI KOMORNIK NIE WYEGZEKFUJE OD WIERZYCIELA NA TWOJA RZECZ. A JEŚLI CHCESZ ALIMENTY OD (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

, jest nieporadna, na dodatek od wielu lat leczy się na depresję. hcemy pozwać P.R.E.S.C.O do Sądu . bielawica [cytat] Sorry, ale to zależy od sprawy. ja dzisiaj wygrałam z Presco w (...)

Kwota wolna od podatku

Kwota wolna od podatku

Kwota wolna od podatku Interesuje mnie kwota wolna od podatku dla zarobków w przedziale: 11 001 - 85 528 zł. Ile wynosi kwota wolna od (...)

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011 Jak wygląda sprawa z kwotą wolna od potrąceń w tym roku, ile wynosi? Ochronie przed potrąceniami sum egzekwowanych na mocy tytułów (...)

jak ominąć podatek od spadku i darowizn?

jak ominąć podatek od spadku i darowizn?

podatku od spadków i darowizn obowiązek podatkowy powstaje powtórnie z chwilą uprawomocnienia się postanowienia sądu o stwierdzenia nabycia spadku. Wysokość podaku określa art 15 ustawy (...)

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

skończyłam 18 lat a zadłużenie jest od roku 2011. Nakazu zapłaty jako takiego nie mam lecz już pismo od komornika z kwota nałożoną na mnie , nawet juz mam konto bankowe (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

na komputer prostego programu do szpiegowania następnego dnia przeczytałem ponad 120 maili z okresu 3 miesięcy pisanych i otrzymywanych od innego mężczyzny, kolegi z pracy. Spotkałem (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

podatku należnego branego pod uwage przy zasiłku rodzinnym odlicza się nadpłacaną kwotę z tytułu ulgi remontowej z lat poprzednich kwota ta została mi odliczona od podatku (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

służebności przesyłu roszczenie o naprawienie szkody z powodu obniżenia jej wartości, związanego z normalnym korzystaniem z nieruchomości w zakresie odpowiadającym treści takiej służebności (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku wynosi: * Do kwoty 85.528 zł podatek wynosi 18% (minus kwota zmniejszająca podatek, (...)

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok Witam , mam pytanie ile mogę muszę potrącić pracownikowi z wypłaty? Pracownik ma najniższe wynagrodzenie czyli 1386 zł. (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były pod opieką lekarza (...)

Procedura sądowo-spadkowa. Podatek spadkowy od mieszkania dla II grupy spadkobierców.

Procedura sądowo-spadkowa. Podatek spadkowy od mieszkania dla II grupy spadkobierców.

podatek od sprzedaży czyli 225 tys? Czy jest jakaś kwota wolna od opodatkowania czyli taka, którą odejmujemy od wartości spadku i od wyniku tego odejmowania dopiero (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

pozbierać finansowo po jakiejś życiowej tragedii. Pisząc wcześniejsze słowa miałem na myśli ludzi, którzy często z premedytacja zaciągają jakieś zobowiązania z zamiarem niewywiązania (...)

kwota wynagrodzenia wolna od poboru

kwota wynagrodzenia wolna od poboru

kwota wynagrodzenia wolna od poboru Komornik "wszedł" mi na wynagrodzenie za pracę. Z kwoty brutto w wysokości 3.375 zł pobrane zostały zaliczki na poczet podatku i ZUS w (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

drodze działu spadku z 2009 r. mój ojciec nabył na wyłączność: 60.000,- (więc o 20.000,- więcej niż kwota, od której został uregulowany podatek od spadku, co stanowi ~33% (...)

Zastosowanie 20% stawki sankcyjnej od otrzymanej darowizny

Zastosowanie 20% stawki sankcyjnej od otrzymanej darowizny

16.01.2014r. 80.000 zł Darowizna z dnia 29.01.2014r. 67.500 zł Kwota wolna od opodatkowania 9.637 zł Zwolnienie określone w art. 4 ust. l pkt 5 ustawy o podatku od (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

TELEFONU: 7) MIESIĘCZNE DOCHODY: 8) ADRES: 9) PRZEZNACZENIE: 10) ŻĄDANIE KREDYTU: 11) CZAS TRWANIA: Skontaktuj się z nami :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com Z poważaniem Carter Collins (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

mimo wszystko zawsze chciałam zeby moje dziecko miało kontakt z ojcem, i wtedy z wielka łaska sie z nim spotka ale w zamian musze wyjsc z nim do kina. Jesli nie pujde to nie oddaje (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

24.09 , z odmową wydania zaświadczenia o zwolnieniu z podatku uzasadniając tym ,że jest inna osoba w dowodzie a inna na umowie? Co mam z tym zrobić? Jak rozwiązać sytuacje? Pozdrawiam (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

poniedzialek). wtedy wystap o zwrot. marta Zgodnie z art. 87 ust. 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług w przypadku, gdy kwota podatku naliczonego, (...)

czy komornik ma prawo zająć zwrot podatku osobie samotnie wychowującej dzieci?

czy komornik ma prawo zająć zwrot podatku osobie samotnie wychowującej dzieci?

tylko wtedy, gdy jest ona wierzytelnością faktycznie istniejącą. Moment powstania nadpłaty zależy natomiast od rodzaju podatku i sposobu jego rozliczenia. W przypadku podatku dochodowego (...)

Ratunku zlapal mnie komornik

Ratunku zlapal mnie komornik

pamietam ile wynosi kwota wolna od zajęć sądowych w przypadku umowy o dzieło(zalezy od tego co się zciąga - np alimenty, etc; i z czego - np z pensji renty emerytury (...)

Sprzedaż częsci mieszkania

Sprzedaż częsci mieszkania

w podatek od darowizny. Jest jakaś kwota wolna od podatku w przypadku darowizny pomiędzy krewnymi, ale nie pamiętam kwoty. Bez dokładnego zbadania sprawy może się Pan wkopać (...)

Podatek od spadku po zmarłym ojcu

Podatek od spadku po zmarłym ojcu

087 To że nie zgłosiłeś czegoś do US to nie znaczy, że nie musisz płacić podatku, tak myslę. Jest wolna kwota od podatku w przypadku spadku - pogooglaj sobie. Wydaje mi (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się (...)

VAT-25

VAT-25

nienależnie zapłaconego podatku. W myśl art. 73 § 1 pkt 6 tej ustawy nadpłata powstaje, z zastrzeżeniem § 2, z dniem złożenia korekty deklaracji w podatku od towarów (...)

1

2

3

4

5

...

10