kwota wolna od podatku 2011 z funduszu socjalnego Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wypełnić PIT, i wykazać nasze dochody. bruno szulc Szybkie pytanie, jaka była kwota wolna od podatku rok temu? Do sprawdzenia rozliczenia potrzebuje. naftalina W 2011 roku (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

NIE KOLIDUJE. NA WYROKU JEST PODANA KWOTA ZASADZONYCH ALIMENTÓW I TAKA KWOTE OTRZYMASZ Z FUNDUSZU JESLI KOMORNIK NIE WYEGZEKFUJE OD WIERZYCIELA NA TWOJA RZECZ. A JEŚLI CHCESZ ALIMENTY (...)

jak umotywować podanie o zapomogę z funduszu socjalnego?

jak umotywować podanie o zapomogę z funduszu socjalnego?

jak umotywować podanie o zapomogę z funduszu socjalnego? jak umotywować podanie o zapomogę z funduszu socjalnego? Napisanie wniosku o zapomogę z funduszu (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

to nawet Twój tata może wystąpiś do Sądu o zwolnienie go z obowiazku alimentacyjnego. pomoc alimenty.pl Witam.Dostaliśmy pismo z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie z informacją o przyjściu (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

(westhillfinances@gmail.com) z Twoją aplikacją. Czekamy na szybką odpowiedź. WestHills MD: Pani Gwen Alice Westhill Nazywam się Mary Kay Timmerman, z USA. Pragnę podzielić moje zeznania z (...)

Fundusz socjalny

Fundusz socjalny

Fundusz socjalny W moim zakładzie kwota świadczeń socjalnych jest zależna od dochodu na osobę, a nie jak w wielu innych firmach - stała kwota niezależnie od dochodu, przecież (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

mimo wszystko zawsze chciałam zeby moje dziecko miało kontakt z ojcem, i wtedy z wielka łaska sie z nim spotka ale w zamian musze wyjsc z nim do kina. Jesli nie pujde to nie oddaje (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

, jest nieporadna, na dodatek od wielu lat leczy się na depresję. hcemy pozwać P.R.E.S.C.O do Sądu . bielawica [cytat] Sorry, ale to zależy od sprawy. ja dzisiaj wygrałam z Presco w (...)

Kwota wolna od podatku

Kwota wolna od podatku

Kwota wolna od podatku Interesuje mnie kwota wolna od podatku dla zarobków w przedziale: 11 001 - 85 528 zł. Ile wynosi kwota wolna od (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

spędzając z nim czas i widząc go radosnego, samo też będzie radosne. Kolejne związki, będą bardziej odpowiedzialne z powodu świadomości że związek z kobietą mającą dziecko z (...)

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011 Jak wygląda sprawa z kwotą wolna od potrąceń w tym roku, ile wynosi? Ochronie przed potrąceniami sum egzekwowanych na mocy tytułów (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

dlugi ktore ja z obecna zona splacam bo to mnie scigaja banki byla zona nie placi nic a ja z 500 zl ktore otrzymuje musze sie wyzywic i splacac wierzytelnosci z poprzedniego zwiazku niemam (...)

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

proponuje wystapic z wnioskiem do sadu o ustalenie kontaktow z dzieckiem to napewno korzystnie wplynie na sprawy alimentow gdyz zainteresowanie ojca z dzieckim jest odpowiedzialnoscia z (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

przestępstwem karnym. Zgodnie z ustawą prawo prywatne międzynarodowe z dnia 4 lutego 2011 r. art. 63 Prawo właściwe dla zobowiązań alimentacyjnych określa rozporządzenie Rady (WE) (...)

jak ominąć podatek od spadku i darowizn?

jak ominąć podatek od spadku i darowizn?

podatku od spadków i darowizn obowiązek podatkowy powstaje powtórnie z chwilą uprawomocnienia się postanowienia sądu o stwierdzenia nabycia spadku. Wysokość podaku określa art 15 ustawy (...)

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

skończyłam 18 lat a zadłużenie jest od roku 2011. Nakazu zapłaty jako takiego nie mam lecz już pismo od komornika z kwota nałożoną na mnie , nawet juz mam konto bankowe (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

na komputer prostego programu do szpiegowania następnego dnia przeczytałem ponad 120 maili z okresu 3 miesięcy pisanych i otrzymywanych od innego mężczyzny, kolegi z pracy. Spotkałem (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

podatku należnego branego pod uwage przy zasiłku rodzinnym odlicza się nadpłacaną kwotę z tytułu ulgi remontowej z lat poprzednich kwota ta została mi odliczona od podatku (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

służebności przesyłu roszczenie o naprawienie szkody z powodu obniżenia jej wartości, związanego z normalnym korzystaniem z nieruchomości w zakresie odpowiadającym treści takiej służebności (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku wynosi: * Do kwoty 85.528 zł podatek wynosi 18% (minus kwota zmniejszająca podatek, (...)

Alimenty

Alimenty

, z góry dziękuję. ewciaplock177 alimenty.pl Witam. chciałam zapytań czy jeżeli kobieta chce złożyć wniosek o alimenty od swojego męża (bezrobotnego od około 8 m-cy),a on udowodni (...)

CHŁOPY POMÓŻCIE I WY ROZSĄDNE BABKI RÓWNIEŻ!!!!!!!!!!!

CHŁOPY POMÓŻCIE I WY ROZSĄDNE BABKI RÓWNIEŻ!!!!!!!!!!!

. Może wtedy zawiesi egzekucję a matkę skieruje wtedy do Funduszu, aby ten fundusz różnicę pokrył (nie mniej jednak dług Ci rośnie) ale w Funduszu wystarczy też spałcał jakoś tam kwotę (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

utrzymac za 200zl miesiecznie? Hanka alimenty.pl Moja corka ma prawie 2 latka od 5 miesiecy dostaje 150 zl miesiecznie od swojego ojca ,od urodzenie nic nie dostala a ja zlozylam sprawe o alimenty (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

401,58 04-06-2013 kwota 74,69 21-06-2013 kwota 465,17 24-07-2013 kwota 431,38 13-08-2013 kwota 878,68 11-10-2013 kwota 1126,09 03-12-2013 kwota 431,56 Przelewy zostały (...)

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok Witam , mam pytanie ile mogę muszę potrącić pracownikowi z wypłaty? Pracownik ma najniższe wynagrodzenie czyli 1386 zł. (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zemście zmieniła swoje zdanie i oświadczyła u komornika ze nie łoże na utrzymanie córki S od początku separacji, czyli od maja 2005r, co jest niezgodne z prawdą. Z powodu fałszywego (...)

Paczka świąteczna jest wolna od PIT?!

Paczka świąteczna jest wolna od PIT?!

, chciałbym się dowiedzieć czy taka paczka jest wolna od podatku? Paczka mikołajkowa będzie wolna od PIT, jeśli zostanie sfinansowana ze środków zakładowego funduszu (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były pod opieką lekarza (...)

1

2

3

4

5

...

13