kwota wolna od podatku 2011 380 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wypełnić PIT, i wykazać nasze dochody. bruno szulc Szybkie pytanie, jaka była kwota wolna od podatku rok temu? Do sprawdzenia rozliczenia potrzebuje. naftalina W 2011 roku (...)

Kwota wolna od podatku

Kwota wolna od podatku

Kwota wolna od podatku Interesuje mnie kwota wolna od podatku dla zarobków w przedziale: 11 001 - 85 528 zł. Ile wynosi kwota wolna od (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

Paczka świąteczna jest wolna od PIT?!

Paczka świąteczna jest wolna od PIT?!

, chciałbym się dowiedzieć czy taka paczka jest wolna od podatku? Paczka mikołajkowa będzie wolna od PIT, jeśli zostanie sfinansowana ze środków zakładowego funduszu (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

NIE KOLIDUJE. NA WYROKU JEST PODANA KWOTA ZASADZONYCH ALIMENTÓW I TAKA KWOTE OTRZYMASZ Z FUNDUSZU JESLI KOMORNIK NIE WYEGZEKFUJE OD WIERZYCIELA NA TWOJA RZECZ. A JEŚLI CHCESZ ALIMENTY OD (...)

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011 Jak wygląda sprawa z kwotą wolna od potrąceń w tym roku, ile wynosi? Ochronie przed potrąceniami sum egzekwowanych na mocy tytułów (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

czynić, jak ma wyglądać takie odwołanie od nakazu zapłaty i czy mogę się powołać na przedawnienie? easad Jeśli od roku 2005 nie potwierdziłeś w żaden sposób istnienia długu, to rzeczywiście (...)

jak ominąć podatek od spadku i darowizn?

jak ominąć podatek od spadku i darowizn?

podatku od spadków i darowizn obowiązek podatkowy powstaje powtórnie z chwilą uprawomocnienia się postanowienia sądu o stwierdzenia nabycia spadku. Wysokość podaku określa art 15 ustawy o (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku wynosi: * Do kwoty 85.528 zł podatek wynosi 18% (minus kwota zmniejszająca podatek, (...)

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok

kwota wolna od potrąceń komorniczych 2011 rok Witam , mam pytanie ile mogę muszę potrącić pracownikowi z wypłaty? Pracownik ma najniższe wynagrodzenie czyli 1386 zł. Z tego (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

podatku należnego branego pod uwage przy zasiłku rodzinnym odlicza się nadpłacaną kwotę z tytułu ulgi remontowej z lat poprzednich kwota ta została mi odliczona od podatku przy (...)

PIT-11

PIT-11

PIT-11 Mam pit-11 od pracodawcy, ale cały mój dochód wyniósł 2400 zł. Czy muszę się rozliczać? Jaka jest kwota wolna od podatku? [cytat] Mam pit-11 od pracodawcy, (...)

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

skończyłam 18 lat a zadłużenie jest od roku 2011. Nakazu zapłaty jako takiego nie mam lecz już pismo od komornika z kwota nałożoną na mnie , nawet juz mam konto bankowe zablokowane (...)

Podatki 2012 progi, kwota zmniejszająca podatek.

Podatki 2012 progi, kwota zmniejszająca podatek.

Podatki 2012 progi, kwota zmniejszająca podatek. Witam forumowiczów. Ile wynosi kwota wolna od podatku dla pierwszego progu?! kwota wolna od podatku (...)

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ?

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ?

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ? Witam. Prosze mi powiedzieć czy jeżeli pracuję za najniższą krajową, to czy będę w przyszłym roku zwolniony od zajecia (...)

Procedura sądowo-spadkowa. Podatek spadkowy od mieszkania dla II grupy spadkobierców.

Procedura sądowo-spadkowa. Podatek spadkowy od mieszkania dla II grupy spadkobierców.

podatek od sprzedaży czyli 225 tys? Czy jest jakaś kwota wolna od opodatkowania czyli taka, którą odejmujemy od wartości spadku i od wyniku tego odejmowania dopiero (...)

ulga na dzieci

ulga na dzieci

pewna kwota którą dziecko może w ciągu roku zarobić coś niecałe 3100zł na rok. niulka Witam, mam takie pytanie: W roku 2011 ukończyłam studia, obroniłam się 4 września, ale 28 czerwca (...)

kwota wynagrodzenia wolna od poboru

kwota wynagrodzenia wolna od poboru

kwota wynagrodzenia wolna od poboru Komornik "wszedł" mi na wynagrodzenie za pracę. Z kwoty brutto w wysokości 3.375 zł pobrane zostały zaliczki na poczet podatku i ZUS w wysokości (...)

kwota wolna od opodatkowania dla III grupy podatkowej.

kwota wolna od opodatkowania dla III grupy podatkowej.

kwota wolna od opodatkowania dla III grupy podatkowej. Witam, mam szybkie pytanie, nie mogę znaleźć tego, ile wynosi kwota wolna od podatku dla 3 grupy podatkowej. (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

dość półrocznej rozłąki i pozwoliłam mu wrócić. Jesteśmy razem od dwóch miesięcy, ale od miesiąca zaczęło się coś psuć. Nie wytrzymaliśmy tej próby, on nie wytrzymał. Stwierdził, (...)

kwota graniczna dla rolników

kwota graniczna dla rolników

dotyczy? Jest to kwota graniczna dla krus od działalności pozarolniczej która nie wymaga przechodzenia na zus, ale jest to kwota podatku od przychodów, nie kwota (...)

Zastosowanie 20% stawki sankcyjnej od otrzymanej darowizny

Zastosowanie 20% stawki sankcyjnej od otrzymanej darowizny

16.01.2014r. 80.000 zł Darowizna z dnia 29.01.2014r. 67.500 zł Kwota wolna od opodatkowania 9.637 zł Zwolnienie określone w art. 4 ust. l pkt 5 ustawy o podatku od spadków (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

drodze działu spadku z 2009 r. mój ojciec nabył na wyłączność: 60.000,- (więc o 20.000,- więcej niż kwota, od której został uregulowany podatek od spadku, co stanowi ~33% początkowej (...)

czy komornik ma prawo zająć zwrot podatku osobie samotnie wychowującej dzieci?

czy komornik ma prawo zająć zwrot podatku osobie samotnie wychowującej dzieci?

tylko wtedy, gdy jest ona wierzytelnością faktycznie istniejącą. Moment powstania nadpłaty zależy natomiast od rodzaju podatku i sposobu jego rozliczenia. W przypadku podatku dochodowego (...)

Podatek od spadku po zmarłym ojcu

Podatek od spadku po zmarłym ojcu

087 To że nie zgłosiłeś czegoś do US to nie znaczy, że nie musisz płacić podatku, tak myslę. Jest wolna kwota od podatku w przypadku spadku - pogooglaj sobie. Wydaje mi (...)

Sprzedaż częsci mieszkania

Sprzedaż częsci mieszkania

w podatek od darowizny. Jest jakaś kwota wolna od podatku w przypadku darowizny pomiędzy krewnymi, ale nie pamiętam kwoty. Bez dokładnego zbadania sprawy może się Pan wkopać (...)

zaokrąglenia kwoty wolnej od podatku 2012

zaokrąglenia kwoty wolnej od podatku 2012

zaokrąglenia kwoty wolnej od podatku 2012 witma mam pytanie, jak dokładnie się zaokrągla kwote wolną od podatku? do pełnej złotówki czy w ogóle się tego nie robi? chodzi mi (...)

podatek od wynajmu

podatek od wynajmu

dobrze liczę? Czy jest jakaś kwota wolna od podatku? Czy coś jeszcze powinnam wiedzieć? Z góry dziękuję za pomoc. Jak wygląda sprawa z podatkiem od wynajmu mieszkania (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się opłata (...)

Problem z podatkiem

Problem z podatkiem

zacznie płacić podatek ? Czy mam liczyć np. tak : 2.300,00 - Składki odprowadzane do ZUS * 19% - 46,33 (kwota wolna od podatku) ? I jeśli będę tak liczyć i wyjdzie mi co (...)

1

2