kwota przypisu z zfśs na 2011 r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


 Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011 Ile wynosi kwota na odpis zfśs w 2011 roku? Kwotę 1 259,63 zł/pracownik, ale chyba dopiero w lutym będą podane dane przez GUS. brudzio (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

służebności przesyłu roszczenie o naprawienie szkody z powodu obniżenia jej wartości, związanego z normalnym korzystaniem z nieruchomości w zakresie odpowiadającym treści takiej służebności (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

becikowego? (oczywiście przy zachowaniu zasady obowiązkowych badań ciążowych raz w trymestrze). Czy próg 1922PLN na osobę w rodzinie czyli w tym wypadku na mnie i noworodka (3844PLN netto/mies.), (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

kilku miesiącach sami wystawili mi pismo, że rozkładają dług na raty. Z tym, że ja wpłacałam wszystko na konto TP, nie na ich ponieważ nigdy nie dostałam informacji z (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

, by zapropnować matce ugodę notarialną na zaległą kwotę, by matka wpis cofnęła. Ugodę taką zaproponowałem matce ale ta nie reaguje, podobnie jak na informacje, że są klienci zainteresowani (...)

Do jakiej instytucji się należy zwrócić i w jakiej formie.

Do jakiej instytucji się należy zwrócić i w jakiej formie.

budynków komunalnych w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni użytkowej ( wyliczenia dokonano na podstawie sezonu grzewczego od 15 października 2010 r. do 15 kwietnia 2011 r.) o (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

(westhillfinances@gmail.com) z Twoją aplikacją. Czekamy na szybką odpowiedź. WestHills MD: Pani Gwen Alice Westhill Nazywam się Mary Kay Timmerman, z USA. Pragnę podzielić moje zeznania (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

odpowiedź... Od grudnia 2007 przebywam na urlopie wychowawczym. Z racji niskich dochodow otrzymuję z MOPS zasiłek rodzinny wraz z dodatkami m.in dodatek z tyt. przebywania (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

pienięzy na synka?Z góry dziękuję za pomoc krysia 54 Witam Gdzie mam donieść, że mój mąż bierze zasiłek rodzinny na dziecko, a dziecko jest ze mną nie daje nam nawet grosza z (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

, jest nieporadna, na dodatek od wielu lat leczy się na depresję. hcemy pozwać P.R.E.S.C.O do Sądu . bielawica [cytat] Sorry, ale to zależy od sprawy. ja dzisiaj wygrałam z Presco w (...)

odpis na zfśs 2012

odpis na zfśs 2012

odpis na zfśs 2012 Ile wynosi odpis na ZFŚS dla nauczycieli w tym roku? dane o wzroście w % wydatkach powinna podać ci jednostka nadrzędna i o ten procent podwyższasz kwotę z (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

pracę i otrzymuję załóżmy 2000 zł. brutto to czy kwota na rękę będzie zawsze taka sama ? pracuję w jednej firmie z osobą która ma brutto taką samą kwotę na umowie ale (...)

Świadczenie urlopowe

Świadczenie urlopowe

utworzenia ZFŚS lub wypłacenie świadczenia urlopowego. Zaznaczam: i utworzenie ZFŚS i wyłacanie świadczenia urlopowego są dobrowolne. Śmieszne jest to, że informacja ta pochodzi z (...)

Fundusz socjalny

Fundusz socjalny

przeznaczania środków ZFŚS na poszczególne cele i rodzaje działalności oraz zasady i warunki korzystania z usług i świadczeń finansowanych z ZFŚS reguluje regulamin (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl maciej99 szukam kogoś kto korzysta lub korzystał kiedyś z firmy windykacyjnej-Alibi Bartłomiej Kucharski (...)

Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011 Ile wynosi kwota na odpis zfśs w 2011 roku? Słyszałem, że kwotę 1 259,63 zł/pracownik, ale chyba dopiero w lutym będą podane dane przez (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

się nie znam na tym. Proszę o pomoc. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? milthir Mieszkam razem z rodzicami.Moje relacje z ojcem są na bardzo niskim poziomie.Czy mogę wystąpic (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

[przeciwko sąsiadce]facet pracuje na kopalni zarabia pieniądze na dwoje dzieci oraz na wspanialą żonę która po wyjsciu męża do pracy robila się w domu balety,a po baletach wychodziła (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

czarno, czasem nie przysyła wogóle ..wiec pracuję na dwa etaty zeby sprostac wydatkom a on sie smieje razem z ta...z która zyje..a ze pracuję na dwa etaty wiec zarabiam tyle ze (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

mają wynosic progi podatkowe na 2013 rok? klikuś Na ten rok progi podatkowe pozostają bez zmian? monika54 Nie wiem nic o żadnych zmianach w tym temacie. judyta45 Skala podatkowa 2013 Do 85.528 (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, względnie z regulaminem funduszu remontowego. krzysztof Spóůdzielcze puůapki… Zgodnie z postanowieniami art.4 ustawy z dnia 15 grudnia 2000r. o spóůdzielniach mieszkaniowych (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

przestępstwem karnym. Zgodnie z ustawą prawo prywatne międzynarodowe z dnia 4 lutego 2011 r. art. 63 Prawo właściwe dla zobowiązań alimentacyjnych określa rozporządzenie Rady (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

. na rzecz byłego męża. Były mąż miał zasądzone na alimenty na dzieci od 2000r. i w ogóle ich nie płacił. Teraz dzieci są już dorosłe, zatem alimentów bieżących nie ma, (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wypełnić PIT, i wykazać nasze dochody. bruno szulc Szybkie pytanie, jaka była kwota wolna od podatku rok temu? Do sprawdzenia rozliczenia potrzebuje. naftalina W 2011 roku kwota wolna (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

_40157393__PZTA_0D.html 5. PRZECIWDZIAŁANIE MANIPULACJI NA SALI SĄDOWEJ NA PRZYKŁADZIE POSTĘPOWANIA KARNEGO termin: 9 czerwca 2011 r. Warszawa, w godz. 10:00 - 16:00 wykładowca: (...)

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012?

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012?

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012? Witam chciałbym się dowiedzieć ile ma wynosić planowana na 2012 rok, wysokość odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w 2011 (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011 Witam Mam pytanie w roku 2011 jaka składa ubezpieczeniowa obowiązuje?Z góry dziękuję za wszelkie informavje na ten temat Podstawa (...)

ULTIMO i komornik sądowy

ULTIMO i komornik sądowy

egzekucyjnego z lutego 2011, - postanowienie o ustaleniu kosztów zastępstwa w egzekucji z lutego 2011, - zajęcie wierzytelności w byłym urzędzie skarbowym z lutego 2011 (...)

1

2

3

4

5

...

16