kwota odpisu na zfśs w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


 Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011 Ile wynosi kwota na odpis zfśs w 2011 roku? Kwotę 1 259,63 zł/pracownik, ale chyba dopiero w lutym będą podane dane (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

Fundusz socjalny

Fundusz socjalny

odpowiedzi, bo to nie Układ Zbiorowy reguluje wysokość odpisu na 1 pracownika, a ustawa o ZFŚS i tak na pracownika zatrudnionego w pełnym wymiarze czasu pracy w normalnych (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Świadczenie urlopowe

Świadczenie urlopowe

przysługuje za kolejne 14 dni kalendarzowych w wysokości do 37,5% (w szczególnie uciążliwych warunkach do 50%)odpisu podstawowego na ZFŚS w przypadku kiedy pracodawca (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Jeżeli w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł to kwota netto (czyli na rękę) będzie równa 1032,34 zł przy normalnych kosztach przychodu, a w przypadku (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila (...)

Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011 Ile wynosi kwota na odpis zfśs w 2011 roku? Słyszałem, że kwotę 1 259,63 zł/pracownik, ale chyba dopiero w lutym (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku (...)

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca Witam. Pisze w takiej sprawie iz, w 2008 roku wymeldowalam sie od ojca. W styczniu 2014 roku dopiero przyszło mi pismo od komornika, jestem obciążona (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wysokość przychodu. warcław Roczny dochód niepowodujący obowiązku zapłaty podatku: 3 091 zł widmira Kwota zmniejszająca podatek wynosi w tym roku 556,02 zł. Mogą ją odliczyć w (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

w którymś momencie będę musiał działalność gospodarczą zamknąć i tak się stało. Matka synów jednak danych nie oddawała. Wystawiłem w tym roku w 4 agancjach na (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

tej miłej firmie kredytu ale moją największą zaskoczony dostałem kredyt w mniej niż 2 godziny w moim koncie, a następnie myślę, że śnię, bo to było dawno czekałem na pożyczkę (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Serdecznie pozdrawiam, Tomasz Piotrowski Dyrektor ds. komunikacji P.R.E.S.C.O. PS. Nie zawsze będę w stanie odpisać od razu na zawarte w wątku lub na priv pytania, ale na (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

zarabialam 1500zl brutto. Ale poniewaz nie byla to wystarczajaca kwota wiec zdecydowlaam sie po roku na wyjazd do Anglii. Poniewaz zarabiam wiecej teraz( pracuje w adminsitarcji na (...)

odpis na zfśs 2012

odpis na zfśs 2012

odpis na zfśs 2012 Ile wynosi odpis na ZFŚS dla nauczycieli w tym roku? dane o wzroście w % wydatkach powinna podać ci jednostka nadrzędna i o ten procent podwyższasz (...)

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012?

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012?

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012? Witam chciałbym się dowiedzieć ile ma wynosić planowana na 2012 rok, wysokość odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Signum Wojciecha Dynasia z Sosnowca. Skutecznie w 100% choc nie ukrywam, troche się naczekałem szczególnie w kolejce na pierwsza wizyte. Gość widac rozchwytywany i pozajmowany bo nawet (...)

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

początku tego roku 7 stycznia 2011, data indeksacji w google jest także z 7 Sty 2011. Jakbym był uparty to bym wszedł jeszcze w wyszukiwanie zaawansowane, ustawił przedział (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

się że mają wzrosnąć. pstrag W przypadku podatku akcyzowego planowane są podwyżki akcyzy na wyroby tytoniowe w wysokości 4 proc. rocznie. W latach 2012-2013 nie planuje (...)

Do jakiej instytucji się należy zwrócić i w jakiej formie.

Do jakiej instytucji się należy zwrócić i w jakiej formie.

kalkulacja kosztów dostawy energii cieplnej do budynku Urzędu Gminy. W kalkulacji tej wskazane jest m.in. że UG zatrudnia 6 palaczy. Kwota ich utrzymania jednak jest znacznie mniejsza od tej w (...)

umowa najmu

umowa najmu

ile zapłaciliśmy dopiero po kilku mc w 2008 roku?? umowa trwała dalej?. W 2010 roku w grudniu dowiedziałam się że wyprowadzam się z Polski? więc muszę zamknąć działalność? (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

[przeciwko sąsiadce]facet pracuje na kopalni zarabia pieniądze na dwoje dzieci oraz na wspanialą żonę która po wyjsciu męża do pracy robila się w domu balety,a po baletach wychodziła (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

a tak dokładnie, tzn wysokosc stawek w netto, powtarzam w netto:) kasiuuuniaaa Witam, na początku tego miesiąca straciłam pracę, chcę pójść na bezrobotne, chodzi mi o ubezpieczenie, (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

17,50 zł. Warunkiem jest dokonanie wpłaty do 25 stycznia. wielawa Witam Ile wynosi abonament radiowo telewizyjny w roku 2011 i w jaki sposób trzeba go opłacić?Z góry dziękuje (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

sąd i przygotowanie się na walkę aż do SN, bo sądy I instancji olewają w znaczniej mierze skargi na czynności komornika i je odrzucają, ale to nie oznacza, że tak musi być. W (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

w Polsce. Ojciec mojej corci nie placi alimentow w zwiazku z czym zlozylam sprawe do komornika. Mam jednak obawy,ze komornik nie bedzie w stanie sciagnac zaleglych alimentow. Wiem,ze jest tzw.Fundusz

1

2

3

4

5

...

31