kwota na 2 dzieci za 2010 4 pkt 6 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

jeden czy oddzielnie na dzieci i na mnie?? samotna_mama alimenty.pl Czy ty walczysz o alimenty na dzieci , o takie alimenty ,ktore zaspokoja potrzeby dzieci , czy walczysz (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

, jednemu z rodziców albo opiekunowi prawnemu dziecka; 2) opiekunowi faktycznemu dziecka; 3) osobie uczącej się. Art. 6. 1. Zasiłek rodzinny przysługuje osobom, o których mowa w art. 4 (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

. Wszystko zależy od Ciebie jak do tej sprawy podejdziesz.Jeżeli mogę Ci doradzić, to w Sądzie bądź opanowany ale wiedz czego chcesz i na czym ( na kim ) Ci zależy,na dziecku czy na (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty na syna. Maz pracuje za granicą zarabia 6000-7000 tyś złoty.Ja 4 lata temu uległam wypadkowi przy pracy byłam na chorobowym miałam operacje na kolano oczekuje na (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

, małe 2 pokojowe mieszkanie i co miesiąc płaciłam za nie 750zł odstępnego. Kwota ta łącznie z czynszem i rachunkami (ok. 1150 zł na Kasia- w imię s Ludzie na świecie (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

ojciec ktory przebywa za granica bedzie mi placil w euro czy na polski przelicznik? prosze o odpowiedz na pytanie czarnadwadziescia1@poczta.onet Wysyłam mojej ex-żonie alimenty na (...)

alimenty

alimenty

tez już nie ma podjęliśmy decyzje o rozwodzie mamy dwójkę dzieci 12 i 6 lat moje pytanie ile będę płacić alimentów na dzieci przy działalności gospodarczej na miesiąc (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

podpis i zamawiac na moje nazwisko kosmetyki ktorych ja na oczy nie widzialem,nie placila za nie,w 2005 roku przyszlo do mnie pismo z firmy avon ze jestem winien 600 zl za kosmetyki,rozmawialem (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

alimentów brat utrzymuje żone i dzieci łoży na dzieci a bratowa za jego plecami odwiesza mu wyrok kiedys miał sprawe o alimenty ale bratowa mu wycofała (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

2 letniego syna Dostala: 400 zl na 5 letnia corke i 250 na 2 letniego syna Corka mieszka od 2 lat ze mna i ja dostaje 0 zl juzia alimenty.pl mam 400 zł (od 3 lat) na (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

płacić za rachunki za energię elektryczną i rachunki za wodę? I zostały odrzucone przez bank, a potem nie martw się więcej, ponieważ właśnie przyszedłeś na właściwe forum. (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

samo jest z facetami. pozdrawia emi MAM 2 DZIECI. ALIMENTY MIAŁAM ZASĄDZONE 3,5 ROKU TEMU PO 300 ZŁ NA 1 DZIECKO. BYŁAM 7 LAT MĘŻATKĄ. PRZED ROZWODEM Z OBAWY O SIEBIE I DZIECI (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

patrze na zycie. Malzenstwo sklada sie z 2 osob. Zeby splodzic dziecko potrzeba 2 osob. Zeby pielegnowac zwiazek potrzeba rowniez 2 osob. Jak patrze sie na niektore wypowiedzi (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

to mało? I twoje 500 na dziecko to już jest 1000 i co to mało na Twoje dziecko? Monika Twoja bezczelnosc nie zna granic, skoro nie znasz sie na sprawie ani prawie, nie wypowiadaj sie na (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

kasę na nią, a nie na konto z którego pobiera się kwota raty... Poza tym, EBSA (Eurobank S.A.) ma 2 systemy operacyjne i nawet w tym drugim mimo oczekiwania 2 dni roboczych (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

. Książki tej nie dostałam, ale za to dostałam fakturę za książkę. Fakturę zignorowałam, bo niby dlaczego mam płacić za coś czego nie otrzymałam ?!Zaczęły się telefony i pisma (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

reszty społeczeństwa. Bo to nie ZUS wam płaci, to reszta tych, która zapieprza i odprowadza na was pieniądze. Trudno, jak was nie stać na kolejna dzieci, to nie powinnyście się na (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

, nie wiem co mam powiedzieć ja mam 3 dzieci , ja wywalczyłam alimentami 250zł na 500zł na 2 dzieci a 3 dziecko będę składać o alimenty , po za tym mam 2 (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

rozpocząć także dziennie 2 kierunek (również 3letnie). Moje pytanie brzmi: Po skończeniu 1 kierunku, tj w 2010 r., przysługiwać mi będą alimenty na 2 kierunek? (W 2010 (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

przez inną osobę traktowaną na równi z członkiem spółdzielni w rozumieniu przepisów o systemie ubezpieczeń społecznych pracy na rzecz tych spółdzielni, ? wykonywania pracy na podstawie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

rozwodu.w 2010 urodziłam dziecko za granicą,wróciłam do polski jak dziecko miało 6,5 miesiąca, czyli już za póżno na składanie wniosku(nie wiedziałam że istnieje termin)mój (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

uzyskają nakaz zapłaty to trzeba się wtedy od wyroku odwołać w ciągu chyba 2 tyg. powołując się własnie na przedawnienie. żaden sędzia za ciebie tego nie zrobi ale jak sie odwołasz (...)

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

co to mialo znaczyc ...na tyle na silach zeby jakis skok na bank zrobic czy na tyle mloda zeby dorabiac jako lodziarka:/ ten kraj to jedna wielka zenada anka1208 Czytając Wasze wypowiedzi (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

pragnęłam to mieć dom i kochającą się rodzinę... nie pozwoliłam aby dzieci miały zły przykład.... za dwa miesiące wychodzę za mąż... nikt mi już nie mówi, że na godne (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

zarabia 2500-2700 euro. Płacił na 2 dzieci i na dom oraz kredyt 400 euro. Przez kilka miesięcy wcale nie płacił. Ile dostanę alimentów jeśli wystąpię o nie w sądzie mam 18 (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

sad moze obnizyc alimeny? z uwagi na to ze ma drugie dziecko i moja sytuacja jest niby lepsza... prosze o odpowiedz na forum lub na maila .... z gory uprzejmie dziekuje daria-wika@wp.pl daria9 (...)

KOSMICZNE ALIMENTY - RATUNKU

KOSMICZNE ALIMENTY - RATUNKU

utrzymaniem dzieci. beti dostaję alimenty na 4 dzieci - w sumie 1.500 zł. Dzieci są w wieku 24 (studiuje), 19 (maturzysta) 16 i 15 lat. Kiwedy składałam wniosek o alimenty (...)

zachowek

zachowek

własnościowe na 2 wnuków( synowie mojego jedynego brata)i to za moimi plecami, kilka lat temu. Pytanie: czy mam prawo do zachowku czy jakiegoś spadku jako pierworodny? octans Dzięki. Problem (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

. Wszelkie zeznania na jego niekorzyść sąd uznaje za nieistotne dla danej sprawy . Na adwokatów wydałam majątek, a mimo to przychodzili oni na sprawy kompletnie nie przygotowani. (...)

1

2

3

4

5

...

39