kwota maksymalnego zmniejszenia emerytury od 1.03.2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

, a także pełnoletnie, uczące się osoby, które nie są na utrzymaniu rodziców, gdyż ci albo zmarli albo sąd ustalił alimenty z ich strony. Od 1 listopada 2012 r. do 31 października 2014 (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

alimenty.pl od samego komornika mogą iść kilka dni,zależy od banku- w deutche bank sprawdzaj o 11.30 ,12.30 a potem po 18.00,każdy bank ma inne godziny księgowania. iza12014gmail.com alimenty.pl (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

, pracowała również za granicą lecz tylko po dwa lub trzy miesiące, obecnie od trzech miesięcy nie pracuje , dodatkowo zawsze dorabia sobie u jej brata w badylarstwie. Mamy dwoje dorosłych dzieci (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

wspollokatorce ktora brala prysznic a ze lazienka ma 2 wejscia jedno od wejscia glownego 2 od pokoju uslyszal jak ktos wchodzi i darła sie ze stoi nago zeby nie włazic na to pani starsza wparowala (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

nieostrożnie i miałem zadłużenia w Erze, Idei, w Reiffaisen Bank, w ING i w kilku mniejszych instyrucjach. W przeciągu kilku lat dostałem około 40 pism od przeróżnych firm windykacyjnych. I od (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

płatności minął 12.10.2007 r i 26.10.2007 r. Zastanawiam się dlaczego dopiero w styczniu 2008 r. po dwóch miesiącach od upływu terminów zapłaty, firma IMP Sp. z o.o. przysyła (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

potrzebujesz. Oferujemy pożyczki w wysokości od 5.000,00 USD Min. 50 000 000,00 USD Maks. Mamy długoterminowy kredyt od pięciu (5) do pięćdziesięciu (50) lat maksymalnie. Dajemy następujący (...)

alimenty

alimenty

alimentow na syna. Jestem tata od 7 miesiecy. Od urodzenia sie malego jestem w zwiazku nieformalnym z mama syna. Opiekuje sie nim codziennie, loze na jego utrzymanie dbam o wszystko aby bylo mu jak (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

płaci. Sąd zasądzi Pani alimenty na dziecko od dziadków i od tego czasu będą musieli płacić zasądzone kwoty, ale nie muszą pokrywać długu syna. mrozowskim Kiedy można pozwać o alimenty (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

NIE KOLIDUJE. NA WYROKU JEST PODANA KWOTA ZASADZONYCH ALIMENTÓW I TAKA KWOTE OTRZYMASZ Z FUNDUSZU JESLI KOMORNIK NIE WYEGZEKFUJE OD WIERZYCIELA NA TWOJA RZECZ. A JEŚLI CHCESZ ALIMENTY OD (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

zamieszkania tz. ucieka. Nie wiem co dalej robić. Jak wygląda złożenie wniosku o ściganie za granicą. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Jadwiga w zaden sposob nie moge uzyskac od 2002r (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

r Bank sprzedal dlug z odsetkami 47 tys zl do Raport.Dlug zostal sprzedany w listopadzie 2017 r. W lutym 2018 r otrzymalam pismo od firmy Raport ze mam do splacenia 75 tys zl. W (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

WDZIECZNA JAK BY MI NA NIE KTOS ODPOWIEDZIAL OD # TYGODNI NIE MIESZKAM Z MATKA I OJCZYMEM A OD MOJEGO OJCA BIOLOGICZNEGO MAM ZASADZONE @%) ZL ALE ON NIE PLACI WYMIGUJE SIE OD PLACENIE ZRESZTA (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

będzie się wymigiwał od odebrania pisma. Taka informacje uzyskałam od jego rodziny. milka alimenty.pl Jeżeli jest tak zameldowany to nawet jak się będzie migał to sąd wyda wyrok zaoczny (co (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

wszystko aby go miał :-) qpnw ty powinnas od siebie dawac tyle samo na dziecko ile zasadzil sad od ojca .Wiec zaczym zlozysz pozew o podwyzszenie alimentow zastanow sie czy ty od siebie tez (...)

Przejście z renty na emeryturę(Dz. U. Nr 162, poz. 1118

Przejście z renty na emeryturę(Dz. U. Nr 162, poz. 1118

II gr renty a ronta wynosiła ok.700 zł aga zus okradł rencistow i emerytów,gdyż stosuje kwotę bazową 666.96zł obowiązującą rzekomo od 1.01.1966r-31.08.1996r, a od 1.09.1996r-31.12.1996robowiązuje (...)

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna

rodzinnaPrawo gwarantuje wysokość najniższej renty rodzinnej. Oznacza to, że uprawnione osoby nie otrzymają świadczenia niższego niż najniższa renta. Kwota najniższej renty rodzinnej określona (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pracowników "na czarno" , mało tego po przepracowanym miesiącu nie chcą wypłacić pensji i od nowego miesiąca - pracownik dowiaduje się, że od jutra ma się już nie pokazywać. Jak od (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego od (...)

komornik i ściąganie alimentów

komornik i ściąganie alimentów

od badań DNA. Sąd przyznał mi w ramach zabezpieczenia 250zł od Krzyśka, których nie dostaje od niego. Do tego Piotruś ma dysplazje stawu biodrowego i krótszą lewą nóżke. Wymaga (...)

PROTEST PRZECIWKO WALORYZACJI KWOTOWEJ!!

PROTEST PRZECIWKO WALORYZACJI KWOTOWEJ!!

--------------1,75% ----------------------------Spadek świadczenia o 3,05% poniżej inflacji Jak widać uderza on w osoby, które przez długie lata swojej pracy musiały opłacać składki i pracować na swoje (...)

straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??

straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??

własne dziecko. A Wy staracie się mu doradzić, jak uwolnic sie od obowiązku?? Pomijam już rady, które pachną kryminałem! Poza tym, za uchylanie sie od płacenia alimentów dostaje się wyrok (...)

Okres ciąży a alimenty

Okres ciąży a alimenty

przyzna sie do tego ze to jego dziecko a ja mam swiadkow ze od marca z nim bylam i od kwietnia w ciazy jestem uda mi sie?prosze pomozcie niunia1611 Niech Pani przestanie panikować i zacznie trzeźwo (...)

KOMORNIK:Zawiadomienie o wszczęciu egzekucji. co robić?

KOMORNIK:Zawiadomienie o wszczęciu egzekucji. co robić?

postaci nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym Sądu Rejonowego z dnia 6 kwietnia 2001r. W 2012r. otrzymałam postanowienie od KS po rozpoznaniu sprawy z wniosku wierzyciela o świadczenia (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

troszke chaotycznie to napisalem ale sam juz nie wiem gdzie napisac... Pozdrawiam kuj-pom Witam serdecznie. W sierpniu skończyłam 18 lat i kontynuuję naukę , chciałabym się ubiegać o alimenty od ojca, (...)

ZUS TANIEJ?

ZUS TANIEJ?

zł miesięczxnie i od tej kwoty jest nalezna składka, a nie od minimalnej podstawy wymiaru z tytułu działalności. Przy zbiegach ubezpieczeń -np. działalność gospodarcza i umowa zelcenia - (...)

Komornik, pisno z biura emerytalnego.

Komornik, pisno z biura emerytalnego.

- 400,23 zł Pytania brzmią: - Czy z tej emerytury są potrącane 2 kwoty na rzecz komorników innych spraw? - Jaka jest kwota którą komornik zabiera?