kwota bazowa w sferze budzetowej w 2011 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011 Witam ile wynosi obecnie kwota bazowa do obliczania emerytury? Witam, jeśli złożę wniosek o emeryturę w marcu, otrzymam już obliczoną od nowej kwoty (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sądach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica handlowa. (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

w zwiazku z art. 164 chcialy by robic jak najmniej. w pewnym momencie nawet uslyszalem stwierdzenie ze plan wolnosciowy ma zawierac dzialania skazanego podejmowane w zk i ja mam mu to przygotowac,nie

Intrum Justitia

Intrum Justitia

przeleje je za niego, niemniej nie jestem w stanie wpłacić w ciągu 14 dni całości kwoty, ale 600 zł. kosztów, to już zbyt duża kwota. Spróbuje napisać do Lublina, skąd przyszedł (...)

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011 Witam, wiem że pensje dla osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe oraz pracowników budżetowych zostaną zamrożone od 2011. (...)

odpis na zfśs 2012

odpis na zfśs 2012

23 2879,91 zł-odpis na nauczyciela w 2012r. Monster56 ?? skad te cyfry manka22 kwota bazowa dla nauczycieli na 01 wrzesnia 2011r.=kwota bazowa dla nauczycieli (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011 witam. bardzo bym prosiła o udzielenie mi informacji na temat kwoty bazowej, która będzie aktualna od 1 marca 2011 roku. z góry dziękuję za pomoc! (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ U TEGO PRACODAWCY (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie ? W takich sprawach z nimi nie można wdawać się w żadne rozmowy. Wystąpić pisemnie /listem poleconym/ i zażądać dokumentów, w oparciu o które wzywają do zapłaty. Jeżeli (...)

Emerytury -te same warunki - rozne kwoty

Emerytury -te same warunki - rozne kwoty

Emerytury -te same warunki - rozne kwoty witam Odeszlem na wczesniejsza emeryture. Kwota bazowa wyliczona to 130% (10 najlepszych lat z lat 1990-2010 w moim przypadku 91-2000).Miesiac temu (...)

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ?

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ?

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ? Hallo! Proszę mi napisać ile będzie wynosić kwota bazowa, bo nigdzie nic o tym nie ma!! Jak to jest mozliwe ze tego nidzie (...)

Najdroższe marki świata

Najdroższe marki świata

. Walmart Wartość w 2011 r.: 36,2 mld USD Wartość w 2010 r.: 41,4 mld USD Pozycja w 2010: 1. Kraj pochodzenia: USA 2. Microsoft Wartość w 2011 r.: (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

zasięgnąłem porady w kancelarii Grzybkowski-Guzek w Poznaniu. Oczywiście sprawa skończyła się w sądzie ale została wygrana więc bardzo się z tego powodu cieszę. Fachowe porady i (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

5ciokrotnie drozzsze niz w polsce. Dluznik z tego co mi wiadomo pracuje za granica-raz w niemczech,raz w belgi,raz w angli-zalezy jak mu sie spodoba. niunia1229 Witam W Polsce (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

. PRAWNIK MENADŻEREM. ZARZĄDZANIE KANCELARIĄ I RELACJAMI Z RYNKIEM ? KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW termin: 14 czerwca 2011 r. Warszawa, w godz. 10:00 - 16:00 wykładowca: (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

się że mają wzrosnąć. pstrag W przypadku podatku akcyzowego planowane są podwyżki akcyzy na wyroby tytoniowe w wysokości 4 proc. rocznie. W latach 2012-2013 nie planuje się (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

używanych odbiorników w domu lub w samochodzie. Abonament płacimy w placówkach Poczty Polskiej do 25 dnia każdego miesiąca. Jeżeli zdecydujemy się zapłacić za cały rok z góry, (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

donata771 Witam mam następujący problem, zostały mi przyznane alimenty w 1989 lub 90 r. i były podane w pewnej kwocie która teraz nie jest nic warta ponieważ było to podane w (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

rozliczenia pedagog34 W roku 2012 kwota wolna od podatku wyniesie 3.091 zł. wacek9 to nie taka sama jak w tym roku?? seddman chyba tak. jedynka1 Hej rozliczyłem sie juz i miałem mniej niz (...)

Ustawa budżetowa 2011 - bez podwyżek dla...

Ustawa budżetowa 2011 - bez podwyżek dla...

Ustawa budżetowa 2011 - bez podwyżek dla... Ponad 0,5 mln osób zatrudnionych w państwowej sferze budżetowej w 2011 r. nie otrzyma podwyżek płac. Są wśród nich: (...)

Kwota bazowa, a emerytura

Kwota bazowa, a emerytura

Kwota bazowa, a emerytura Witam! Przy obliczaniu emerytury stosuje się kwotę bazową obowiązującą w dniu, w którym zgłoszono wniosek o emeryturę. Jeżeli wniosek zgłoszono (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, (...)

1

2

3

4

5

...

19