kwota bazowa w ksc na 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


odpis na zfśs 2012

odpis na zfśs 2012

23 2879,91 zł-odpis na nauczyciela w 2012r. Monster56 ?? skad te cyfry manka22 kwota bazowa dla nauczycieli na 01 wrzesnia 2011r.=kwota bazowa dla nauczycieli (...)

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ?

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ?

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ? Hallo! Proszę mi napisać ile będzie wynosić kwota bazowa, bo nigdzie nic o tym nie ma!! Jak to jest mozliwe ze tego (...)

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011 Witam ile wynosi obecnie kwota bazowa do obliczania emerytury? Witam, jeśli złożę wniosek o emeryturę w marcu, otrzymam już obliczoną od nowej kwoty bazowej? (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

naszych drzwi. Zwróć uwagę na to, że nie wszyscy nie płacą, bo im się tak podoba... Jednak w życiu są różne sytuacje. W jednym dniu masz wszystko, na drugi możesz nie mieć (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

, w zyciu nie wiedzialam ze sa kuratorzy karni :)))) pomimo ze pracuje w zawodzie 12 lat pozdrowienia ula no to jestes szczesciara. Ja niedawno bylem w wiezieniu na spotakniu z niejaka (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

becikowego? (oczywiście przy zachowaniu zasady obowiązkowych badań ciążowych raz w trymestrze). Czy próg 1922PLN na osobę w rodzinie czyli w tym wypadku na mnie i noworodka (...)

Kiedy będzie znana kwota bazowa 2012?

Kiedy będzie znana kwota bazowa 2012?

Kiedy będzie znana kwota bazowa 2012? Kiedy będzie ogłoszona wysokość kwoty bazowej? Najpóźniej ma być znana dnia 15 lutego 2012 roku. olgierd30 Stara ustawa zawsze obowiązuje (...)

Emerytury -te same warunki - rozne kwoty

Emerytury -te same warunki - rozne kwoty

Emerytury -te same warunki - rozne kwoty witam Odeszlem na wczesniejsza emeryture. Kwota bazowa wyliczona to 130% (10 najlepszych lat z lat 1990-2010 w moim przypadku 91-2000).Miesiac (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Pozdrawiam panie. hanale 012 z tego co wiem to w roku 2012 kwota wolna od podatku ma wyniesc 3.091 zł. urka5 Mam pytanie, czy w tym roku ma zmienic sie wysokość kwoty wolnej od (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

5ciokrotnie drozzsze niz w polsce. Dluznik z tego co mi wiadomo pracuje za granica-raz w niemczech,raz w belgi,raz w angli-zalezy jak mu sie spodoba. niunia1229 Witam W Polsce (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

w piśmie do Intrum tel. kontaktowy i czekaj na odzew z ich strony. katean35 bezczelne i aroganckie pracownice w Intrum, nieuprzejme i na tyle pewne siebie, by straszyc klienta busy12345 (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

komornika w Gliwicach.Piszę aby Państwu udowodnić że płace Pani Agnieszce Bąk alimenty w załączniku mego e-maila są potwierdzenie bankowe : 26-04-2013 kwota 873,68 27-05-2013 kwota (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto. Czy kwota najniższej brutoo na przyszły rok to 1600zł? Właśnie coś takiego się dowiedziałem od kolegi z pracy, nie moge jednak tej informacji (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Sendit ( pośredniczyli z DPD), w fakturze korygującej, 184,50! O przyczynie korekty poinformowali po dłuższym czasie, mam wrażenie, ze wpadli na ten pomysł po tym, jak na ich prośbę (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

(oczywiście na tyle głupia nie jestem żeby do reki dać mu pieniądze).Poszłam do play ,co się okazało ze faktycznie miałam dług na kwotę 180 zl nie mam pojęcia co i dlaczego.Dług w (...)

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011 Witam, wiem że pensje dla osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe oraz pracowników budżetowych zostaną zamrożone od 2011. Ale (...)

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011 witam. bardzo bym prosiła o udzielenie mi informacji na temat kwoty bazowej, która będzie aktualna od 1 marca 2011 roku. z góry dziękuję za pomoc! Osoby, (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej 18 (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Signum Wojciecha Dynasia z Sosnowca. Skutecznie w 100% choc nie ukrywam, troche się naczekałem szczególnie w kolejce na pierwsza wizyte. Gość widac rozchwytywany i pozajmowany bo nawet (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

Anglii, moj byly nie placi na nie. W polsce mialam zasądzone 650 zł alimentów na dzieci. w tej chwili zaleglość jest na kwotę 9750 zł. Wiem, że mieszka w okolicy (...)

Firmy windykacyjne!!!Bardzo proszę o pomoc!!!

Firmy windykacyjne!!!Bardzo proszę o pomoc!!!

różnicę. To Twoja kwota bazowa. A teraz zadzwoń do nich i powiedz, że spłacisz ale muszą obciąć odsetki (odsetki są PRAWEM wierzyciela a nie obowiązkiem) . Koszty odszkodowawcze są wogóle (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

odzwierciedlają sytuację w XXI wieku. Widzę, że mało kogo obchodzi problem rozliczania się z alimentów i nie dziwi sytuacja jaka panuje w sądach w których przede wszystkim na (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

minie rok i zamelduje sie w tym mieszkaniu. Ale nawet jak rozlozą mi kwote - roszczenie wuja na raty na rok... odsetki by szły. dziekuje i pozdrawiam betel Ojciec przechodząc na emeryturę (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

vat25. co w takiej sytyacji mam zrobić. Prosze o odpowiedz guto Witam, mam pytanie mąż sam był w Holandii, ma fakturę na wynajem lawety, otrzymał w komisie w Holandii nie (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

się że mają wzrosnąć. pstrag W przypadku podatku akcyzowego planowane są podwyżki akcyzy na wyroby tytoniowe w wysokości 4 proc. rocznie. W latach 2012-2013 nie planuje (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Jeżeli w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł to kwota netto (czyli na rękę) będzie równa 1032,34 zł przy normalnych kosztach przychodu, a w przypadku kosztów podwyższonych (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

a tak dokładnie, tzn wysokosc stawek w netto, powtarzam w netto:) kasiuuuniaaa Witam, na początku tego miesiąca straciłam pracę, chcę pójść na bezrobotne, chodzi mi o ubezpieczenie, (...)

Przedawnienie czy komornik działa zgodnie z prawem

Przedawnienie czy komornik działa zgodnie z prawem

pamiętam też dokładnie czy moi rodzice w Gliwicach(wtedy żyjący), mieli jakąkolwiek wizytę i zapytanie komornika. Nie mniej jednak w dniu wczorajszym w związku z powyższą sprawą (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

[przeciwko sąsiadce]facet pracuje na kopalni zarabia pieniądze na dwoje dzieci oraz na wspanialą żonę która po wyjsciu męża do pracy robila się w domu balety,a po baletach wychodziła (...)

1

2

3