kwota bazowa od marca 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Kwota bazowa od marca 2011 do lutego 2012 !!!

Kwota bazowa od marca 2011 do lutego 2012 !!!

Kwota bazowa od marca 2011 do lutego 2012 !!! GUS podał, że kwota bazowa, która będzie obowiązywać od marca 2011 roku do lutego (...)

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011 witam. bardzo bym prosiła o udzielenie mi informacji na temat kwoty bazowej, która będzie aktualna od 1 marca 2011 roku. (...)

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011 Witam ile wynosi obecnie kwota bazowa do obliczania emerytury? Witam, jeśli złożę wniosek o emeryturę w marcu, otrzymam już obliczoną od nowej kwoty (...)

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur Kwota bazowa, która będzie obowiązywała od 1 marca przy ustalaniu rent i emerytur, wynosi (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

przeprowadzą w przyszłym roku i który jest lub nie akceptowany przez prezesa SO oraz ministerstwo, w tym roku taka kontrola dotyczy np tzw. dozorów uproszczonych, w kręgu zainteresowań znajduje (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

ich matki..bolalo ale wybaczylem ,zapomnialem .od 3 lat mam co roku podwyzke place 1000zl do tego koszty komornicze 80zl na 2 dzieci koszty podrozy 600zl moje zarobki to 3tys.(mieszkam 300km od (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

Intrum Justitia Dostałem pismo od tej firmy,ze kupili dług od telekomunikacji i zobowiązany jestem go spłacic z ogromnymi odsetkami.Nadmieniam ze telefon był zapisany na moją matke która juz (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY MI SIE URLOP

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

czynić, jak ma wyglądać takie odwołanie od nakazu zapłaty i czy mogę się powołać na przedawnienie? easad Jeśli od roku 2005 nie potwierdziłeś w żaden sposób istnienia długu, (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i (...)

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ?

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ?

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ? Hallo! Proszę mi napisać ile będzie wynosić kwota bazowa, bo nigdzie nic o tym nie ma!! Jak to jest mozliwe (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Pozdrawiam panie. hanale 012 z tego co wiem to w roku 2012 kwota wolna od podatku ma wyniesc 3.091 zł. urka5 Mam pytanie, czy w tym roku ma zmienic sie wysokość kwoty wolnej od (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

zapłaty". Było to w maju 2011 roku. Od razu zadzwoniłam do nich i wyjaśniono mi, że dokumenty dostali, sprawą się zajmują, a tymczesem takie wezwania będą przychodzić i mamy je ignorować. (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej 18 roku życia (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego (...)

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011 Witam, wiem że pensje dla osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe oraz pracowników budżetowych zostaną zamrożone od 2011. (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

kwota pienieżna wg Pana jest duża moze Pan złożyć pozew o zmniejszenie alimentów oraz podać powód . Jako , ze alimenty zostały już Panu przyznane mógł się Pan od nich odwołać w ciągu (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

tej miłej firmie kredytu ale moją największą zaskoczony dostałem kredyt w mniej niż 2 godziny w moim koncie, a następnie myślę, że śnię, bo to było dawno czekałem na pożyczkę od 2013 roku (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

wzrosły (w stosunku do momentu kiedy alimenty były poprzednio ustalane) Sąd przyzna Pani wyższą kwotę, przy czym jeżeli kwota bazowa jest dość niska (400 zł) również kwota (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

będzie się wymigiwał od odebrania pisma. Taka informacje uzyskałam od jego rodziny. milka alimenty.pl Jeżeli jest tak zameldowany to nawet jak się będzie migał to sąd wyda wyrok zaoczny (co (...)

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna

. Kwota najniższej renty jest podwyższana co roku w związku z waloryzacją świadczeń.Od dnia 1 marca 2011 roku kwota najniższej renty rodzinnej wynosi 728,18 zł.Podstawa (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

Walczę od roku z Sądem Okręgowym o alimenty od dłuznika przebywajacego na stałe w Hiszpanii. Własnie składam dokumenty o przyspieszenie toku sprawy :) Sunny alimenty.pl Witam, Ja od (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

potrzebujesz. Oferujemy pożyczki w wysokości od 5.000,00 USD Min. 50 000 000,00 USD Maks. Mamy długoterminowy kredyt od pięciu (5) do pięćdziesięciu (50) lat maksymalnie. Dajemy następujący (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

dotyczy urlopu, mam jeszcze kilka dni z zeszłego roku, które powinnam wykorzystać do końca marca. Z tego co wiem za miesiące od początku roku do końca marca też przysługuje (...)

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

firmy X pracowałam od marca 2015 do 27 października 2015. Kilku z moich klientów zrezygnowało z usług świadczonych przez firmę X. 19 stycznia 2015 roku otrzymałam na maila wiadomość (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

po upływie 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym decyzja została wydana. Emi Zobowiązanie podatkowe, w myśl art. 70, przedawnia się z upływem 5 lat, licząc od końca (...)

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

trakcie zawierania kolejnych? Dnia 1 grudnia 2011 otrzymałem pismo od byłego pracodawcy datowane na 21 listopada 2011 o następującej treści: "Zarząd XXX sp. z o.o. informuje, że wszystkie (...)