kwota bazowa w 2011 roku dziennik ustaw Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011 Witam ile wynosi obecnie kwota bazowa do obliczania emerytury? Witam, jeśli złożę wniosek o emeryturę w marcu, otrzymam już obliczoną od nowej kwoty (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

jest tak u mnie w pracy ,lecz jeżeli komornik mu wszedł na pensje to odzyskasz wszystkie należne ci pięniądze w ciągu kilku miesięcy wraz z odsetkami, orientuje się w tym gdyż pracuje (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

przeprowadzą w przyszłym roku i który jest lub nie akceptowany przez prezesa SO oraz ministerstwo, w tym roku taka kontrola dotyczy np tzw. dozorów uproszczonych, w kręgu (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

wyśmiewanie, to godzi w moje prawa i td i tp . .. tak uważam, a dla czego? To już opowiadam Rozwiedliśmy się z zoną w 2008 roku, mamy syna na którego place alimenty 700 zł.nie było (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

bez łazienki, ubikacji na koszt swoich rodziców też pijących i prowadzących "lekki" tryb życia).Jednak była żona ma zasądzone widzenia w 2 weekendy w miesiącu. Zabiera syna w sobotę, (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

zasięgnąłem porady w kancelarii Grzybkowski-Guzek w Poznaniu. Oczywiście sprawa skończyła się w sądzie ale została wygrana więc bardzo się z tego powodu cieszę. Fachowe porady i (...)

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011 witam. bardzo bym prosiła o udzielenie mi informacji na temat kwoty bazowej, która będzie aktualna od 1 marca 2011 roku. z góry dziękuję za (...)

Kwota bazowa od marca 2011 do lutego 2012 !!!

Kwota bazowa od marca 2011 do lutego 2012 !!!

Kwota bazowa od marca 2011 do lutego 2012 !!! GUS podał, że kwota bazowa, która będzie obowiązywać od marca 2011 roku do lutego 2012 roku wyniesie 2822,66 (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Poproszę o poradę prawną Bardzo ważne

Poproszę o poradę prawną Bardzo ważne

usunięcia usterek , a także nalizają za każdy dzien karne odsetki w sysokości 293 zł, czyli doszło do tego że w tej chwili kwota karnych odsetek niemalże przekroczyła kwotę wypłaty. (...)

Proszę o poradę prawną bardzo pilne

Proszę o poradę prawną bardzo pilne

usunięcia usterek , a także nalizają za każdy dzien karne odsetki w sysokości 293 zł, czyli doszło do tego że w tej chwili kwota karnych odsetek niemalże przekroczyła kwotę wypłaty. (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wysokość przychodu. warcław Roczny dochód niepowodujący obowiązku zapłaty podatku: 3 091 zł widmira Kwota zmniejszająca podatek wynosi w tym roku 556,02 zł. Mogą ją odliczyć w (...)

 DZIENNIK USTAW ROK 2012 NR 0 POZ 126

DZIENNIK USTAW ROK 2012 NR 0 POZ 126

DZIENNIK USTAW ROK 2012 NR 0 POZ 126 Rozporzadzenie Prezesa Rady Ministrow zdnia 5 stycznia 2012r. zmieniające rozporządzenie wsprawie określenia wzorów formularzy sprawozdawczych zmienia w§ (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód (...)

odpis na zfśs 2012

odpis na zfśs 2012

23 2879,91 zł-odpis na nauczyciela w 2012r. Monster56 ?? skad te cyfry manka22 kwota bazowa dla nauczycieli na 01 wrzesnia 2011r.=kwota bazowa dla nauczycieli na 01 stycznia (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011 Witam, wiem że pensje dla osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe oraz pracowników budżetowych zostaną zamrożone od 2011. (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

przeleje je za niego, niemniej nie jestem w stanie wpłacić w ciągu 14 dni całości kwoty, ale 600 zł. kosztów, to już zbyt duża kwota. Spróbuje napisać do Lublina, skąd przyszedł (...)

windykacja oc

windykacja oc

postawiony w takiej sytuacji ubezpieczyłem auto w innej firmie Ubezpieczenie konczyło sie na początku kwietnia 2009 więc w marcu profilaktycznie je wymówiłem informując ,że do tej (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

5ciokrotnie drozzsze niz w polsce. Dluznik z tego co mi wiadomo pracuje za granica-raz w niemczech,raz w belgi,raz w angli-zalezy jak mu sie spodoba. niunia1229 Witam W Polsce (...)

instrukcja kancelaryjna

instrukcja kancelaryjna

18/12/1998 w sprawie instrukcji kancelaryjnej dla zespolonej administracji rządowej?? Czy może o jakieś inne przepisy ?? Witam, istnieje nowa instrukcja kancelaryjna z 2011 roku, może (...)

Zwrot partycypacji a zmiana ustawy

Zwrot partycypacji a zmiana ustawy

niższy gdyż z dniem 10.10.2015 roku ogłoszono Dziennik Ustaw Poz.1582 który to zmienia zasady naliczania zwrotów partycypacji przez TBS. Według mnie Dziennik Ustaw Poz.1582 (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji (...)

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. nowa instrukcja kancelaryjna

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. nowa instrukcja kancelaryjna

instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych. http://msp.money.pl/akty_prawne/dzienniki_ustaw/rozporzadzenie;prezesa;rady;ministrow;z,dziennik,ustaw,2011,014,67.html

PKWiU a VAT 2011

PKWiU a VAT 2011

PKWiU a VAT 2011 Od 1 stycznia 2011 r. będą obowiązywać przepisy dostosowujące ustawę o VAT do PKWiU z 2008 r. Nowelizacja ustawy o VAT wprowadzająca te zmiany została opublikowana w (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

odpowiedzieć na kilka kwestii, które pojawiły się w tym wątku dotyczących firmy P.R.E.S.C.O. 1. P.R.E.S.C.O. jest legalnie działającą firmą w Polsce już od 1998 roku zarejestrowaną (...)