Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, obowiazki wynikaja z ustawy o kuratorach sądowych, obecnie (...)

 • kurator społeczny8 Czerwca 2010

  Witam Chciałbym się dowiedzieć czy kurator może wejść do mieszkania jeżeli nie ma nikogo dorosłego w domu? Bardzo proszę o szybką odpowiedź! Zwracam się z prośbą o pomoc, a mianowicie jak napisać (...)

 • KURATOR a widzenia z dzieckiem18 Października 2006

  Mam pytanie, mąż chce by w trakcie widzeń jego z dzieckiem uczestniczył kurator. Jak to będzie wygladało oraz czy kurator będzie uczestniczył w każdym widzeniu. Poza nawiasem mąż nie przychodzi (...)

 • Spoleczny kurator sadowy, nowe sprawy OP - opieka prawna10 Czerwca 2004

  Witam pracuje w sadzie od 2002 roku jako Spoleczny kurator mam pytanie, nie dawno otrzymalem po raz pierwszy nowy rodzaj sprawy Op -Opieka prawna. Mam obiac nadzor w cyt" sprawie ustanowienia dla calkowicie (...)

 • kurator zawodowy i społeczny20 Maja 2010

  Witam, mój konkubent wyszedł ostatnio z więzienia (został warunkowo zwolniony). W sądzie dowiedzieliśmy się, że przyjdzie do nas kurator społeczny. Czy musi wchodzić do naszego mieszkania? (...)

 • Kurator społeczny a zasiłek dla bezrobotnych4 Czerwca 2005

  Jestem kuratorem społecznym i zarazem bezrobotnym z prawem do zasiłku w urzędzie pracy dowiedziałem się, że jeśli posiadam jakikolwiek przychód który przekracza połowę najniższej krajowej (849 brutto (...)

 • Aplikacja kuratorska14 Lutego 2005

  W środe idę na rozmowę kwalifikacyjną do Sądu Okręgowego w sprawie aplikacji kuratorskiej.Jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć z czego się przygotować i jak wygląda taka rozmowa,to będę bardzo wdzięczna! (...)

 • Chce zostać kuratorem, mam 17 lat. Pmóżcie.6 Marca 2010

  Witam, Chce zostać kuratorem, czytałam troche ustaw, ale nie jestem pewna czy mój plan jest do realizacji i jaki waszym zdaniem jest? Jestem w pierwszej klasie Liceum(profil humanistyczny), porzez rok pracowałam (...)

 • odwieszony wyrok3 Listopada 2009

  oczymalem dwa wyroki po 1roku w zawieszeniu na 4 l i kuratoa spolecznego ,nie lwkcewazylem warunkow warunkowego zawieszenia wyroku ale nie mialem pracy nie popelnilem zadnego kolejnego przestepstwa nie toczylo sie (...)

 • Jakie warunki spełnić musi kurator społeczny?18 Sierpnia 2010

  Witam, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kuratorem społecznym? I czy jest możliwość późniejszego przekwalifikowania się na kuratora zawodowego?

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane