Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, obowiazki wynikaja z ustawy o kuratorach sądowych, obecnie (...)

 • Kurator sądowy12 Kwietnia 2004

  Chciałabym złożyć podanie na aplikację kuratorską. Przeczytałam, że podanie ma być do Prezesa Sądu Okręgowego. W moim mieście jest Sąd Rejonowy. Czy to podanie powinnam złożyć w Sądzie Rejonowym (...)

 • Praca - kurator sądowy15 Marca 2011

  Witam! Mam pytanie dotyczące pracy jako kurator sądowy. Jestem pracownikiem socjalnym i ostatnio bardzo poważnie myślę o pracy kuratora sądowego. Jakie wymagania muszą być spełnione, aby (...)

 • Zawodowy kurator sądowy21 Kwietnia 2004

  Będę wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące egzaminu na zawodowego kuratora sądowego. Interesują mnie w szczególności zagadnienia, jakie powinnam opanować i porady wszelkiego rodzaju. (moni) Niestety (...)

 • kurator sądowy mojego syna19 Kwietnia 2011

  Witam Serdecznie Mój syn otrzymał kuratora sadowego. On przyjeżdża raz w miesiącu do nas i prowadzi z nami wywiad. Chodzi także do naszych sąsiadów. I jedna z sąsiadek raz wiedziała dokładnie wszystko (...)

 • Wyrok i spłata a kurator sadowy18 Września 2007

  Znajoma popelnila przestepstwo i dostała wyrok dwa lata w zawieszeniu na 5 lat. ponadto musi oddać w ciągu tych pieciu lat 50 tyś zł. ktore przywłaszczyla. Kwota do oddania jest ogromna jak na jej obecne zarobki. (...)

 • Stowarzyszenie prowadzące działalność gospodarczą.30 Listopada 2013

  Witam, Stowarzyszenie po rezygnacji zarządu nie może uzupełnić składu do 4 członków. Sytuacja finansowa jest bardzo trudna, grozi nam kurator sądowy. Pytania. Jakie są kompetencje kuratora, (...)

 • DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......18 Października 2006

  Małe pytanko, jak udowodnić mążowi, że nie interesuje sie dzieckiem. Od 10 miesięcy ma możliwość widzeń z dzieckiem w każdą sobotę, ale nie przyjeżdża (dziecko ma 14 miesięcy) Był tylko trzy razy. (...)

 • Dokumentacja kuratora sądowego 12 Czerwca 2009

  witam, chciałabym się dowiedzieć jaką dokumetacje musi prowadzić kurator sądowy, może ktoś miałby ksero przykładowych formularzy, których używa kurator, mój mail m.emila@poczta.fm (...)

 • Wojna z rodzicami mojej dziewczyny?7 Lutego 2013

  Witam. Mam 22 lata (skończone w styczniu). Spotykam się z dziewczyną, która 1 września kończy 17lat. Od samego początku znajomości jej rodzice byli temu przeciwni. Zabraniali nam się spotykać, więc robiliśmy (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane