Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  spokoju". Jak to się stało? zlapali mnie w autobusie w 1999 roku i wlepili mandat na kwote 70zł. Na drugi dzień pojechalem i ten mandat zaplacilem i był spokój, a o całej sprawie (...)

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?23 Lipca 2013

  aplikacje równocześnie zgadzając się na podpisanie umowy elektronicznej do czasu podpisania właściwych dokumentów. Pomyślałam sobie coś tu jest nie tak i postanowiłam nic nie odpisywać do tej (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  szacie graficznej zawierający dane sprzedającego i jego NIP, dane nabywcy, opis pojazdu z numerem VIN oraz 0 stawką VAT, jeśli pojazd spełnia kryteria pojazdu używanego. Generalnie jest to odpowiednik (...)

 • Co robić aby nie płacić ZUSu ale działać w jakimś sensie legalnie? Czy są takie możliwosci? POMOCY!20 Września 2002

  Witam wszystkich! Jestem studentem ekonomii w Kielcach. Mam sporo pomysłów na zarobienie dużych pieniędzy. Od kilku lat przepisuje teksty na komputerze (oczywiście bez bez zezwolenia). Od jakiegoś czasu współnie (...)

 • ojciec nie płaci, co robić?29 Września 2008

  problem mój dotyczy nie płacenia przez ojca alimentów. zasądzono mu 350zł na każde z nas, bo mam jeszcze młodszego brata. Oboje się uczymy-on w szkole średniej, ja natomiast studiuję dziennie. ojciec już (...)

 • Spółka cywilna - jej obecna sytuacja16 Lutego 2001

  Poszukuje wyjasnienia obecnej sytuacji spolki cywilnej. dotychczas znalazlem jedynie informacje szczatkowe. rozumiem, ze kazdy ze wspolnikow rejestruje sie jako przedsiebiorca w swoim urzedzie gminy. ale pojawiaja (...)

 • Kiedy staje się płatnikiem VAT14 Marca 2003

  Założyłem wniosek o rejestrację spółki z o.o. w KRS i złorzyłem do urzędu skrbowego druki NIP-2 i VAT-R., otrzymałem numer REGON. Od którego momentu mogę rozliczać podatek (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  rozwodową,pół roku temu zakupiłam mieszkanie na własność niestety mąz też jest współwłaścicielem choc nie dał ani grosza.Dzis dostałam takie pismo i nie wiem zupełnie o co chodzi,czy ktoś (...)

 • Pieczątka firmowa ? Jaką Zrobić ?4 Grudnia 2003

  Założyłem dziłalność gospodarczą, w wydz. gosp. podałem adres mieszkania plus lokalu w którym prowadzę też działalność. Zrobiłem dwie pieczątki na zakład główny oraz punkt w którym wykonuję (...)

 • Problem z wypłata należności z Programu Partnerskiego5 Listopada 2009

  Jestem czlonkiem jednego z internetowych programow partnerskich . Zgromadzilem tam blisko 460 zl. jednak admin odmawia mi wyplaty tych pieniedzy poniewaz nie moge mu wystawic faktury . Nie chce slyszec np. o umowie (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane