Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • KTO MA RACJE?5 Marca 2011

  Witam. Mam pytanie odnosnie pewnego zajscia. Chodzi mi o moj watek w tym temacie http://www.dobrylot.pl/index.php?act=forum_dzialy_new Czy Ja(ten sam nick co tu) mam racje odnosnie wpisywania sum czy maja (...)

 • Urzad pracy a Konstytucja RP? Kto ma racje?23 Października 2002

  W moim przypadku doszło do dosc nietypowej sytacji ( choc nie jeden pewnie nie raz sie z nią spotkał badac bezrobotnym ) Nie stawiłem sie na wyznaczony czas, zostałem usunięty. w tej chwili nie jestem ani (...)

 • CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?27 Grudnia 2005

  Moje małżeństwo od kilku lat przeżywało kryzys. Właściwie zaczęło się źle dziać po przyjściu na świat drugiego dziecka - 12 lat temu. Żona zaczęła mnie "odstawiać od łóżka". Nie chcę (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca10 Listopada 2001

  jeszcze - caly udzial ich syna polegal na tym, ze czuwal nas tym, zeby jego mamie nic sie nie stalo. Doskonale wiedzial, ze ojciec wrocil od kochanki, i ze ma zamiar nast. dnia isc do niej znowu. Sami panstwo (...)

 • Mama mnie wyrzuca z domu6 Stycznia 2011

  Witam wszystkich. Pisze tutaj ponieważ mam bardzo duży problem z Mamą natomiast od kilku miesięcy Mama mnie wyrzuca z domu, ciąle sie nademną znęca psychicznie kiedys nawet fizycznie, gdy wchodze do domu (...)

 • Przywłaszczenie3 Sierpnia 2010

  Witam, niedawno znalazłem portfel na stacji benzynowej, poza dokumentami i kartami płatniczymi nic w nim nie było. Portfel odesłałem właścicielowi. Teraz on mnie oskarża o to, że przywłaszczyłem sobie (...)

 • konflikt woźna -uczeń5 Października 2009

  witam jestem uczniem gimnazjum i mialem mala sprzeczke w szkole z wozna. sytuacja byla taka ze kolega otwieral oranzade w lazience bo nie chcial rozlac na korytarzu wozna mu wyrwala (szturchala) zabrala mu i wylala. (...)

 • Nieudany zakup na allegro i pewny siebie sprzedawca (firma)18 Lipca 2010

  Witam pisze w sprawie oszustwa na aukcji Sprzedawcą jest firma pod nazwa miniprice_pl http://allegro.pl/show_user.php?uid=6690631 Na jednej aukcji znajomy kupił "FUNSTATION 3 " Aukcja http://allegro.pl/item1118392426.html (...)

 • Udostępnienie dokumentów wspólnoty21 Czerwca 2010

  Witam Jestem członkiem zarządu wspolnoty, która ma także administratora Ponieważ nigdy ja i drugi członek zarządu nie jesteśmy inofrmowani o poczynaniach administratora+pozostałego członka zarządu (...)

 • Dom i działka po rodzicach-historia i pytania19 Sierpnia 2013

  Witam. Pozwolę sobie na początek przedstawić zarys historii. Nasi bohaterowie to rodzice i dwóch braci (X i Y) . Mieszkają razem w domu jednorodzinnym z działką. Jeden z braci wyprowadza się od rodziców, (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane