kto jest zwolniony z opłat za rtv w 2010r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

polską, ma wzrosnąć ściągalność długów za abonament RTV. pila45 zaległości osób zarejestrowanych iż posiadają odbiorniki RTV w stosunku do państwa wynoszą 2 mld. złotych.... (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Czy jako emeryt z pierwszą grupą jestem zwolniony od płacenia abonamentu rtv? Czy w tym roku zmieniło się coś w związku (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

/ jest bardzo skuteczna w odzyskiwaniu należności. Firma, w której pracuję nawiązała współpracę z tą Kancelarią ponad rok temu i od tej pory nie ma żadnego problemu z (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, decyduje za nich sąd. W tych wielu przypadkach, jest to raz, bądź dwa razy w miesiącu. W tej sytuacji to nowy mąż kobiety spędza z dzieckiem więcej czasu.. on (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

. No przecież nie jest możliwe aby z konta w ing na konto w wbk szedł ponad tydzień przelew. Co ja mogę w takiej sytuacji zrobić? Wczoraj minął mi termin zapłacenia za (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

na nich obowiązków - za pazerne krwiożercze bestie. Trzeba znaleźć się w ich sytuacji, że w taki właśnie sposób oceniać!!!!! Agatka nie wchodzać w szczególy, kto (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

2005r. jesteśmy w separacji (syg.Akt).Obecnie toczy się sprawa rozwodowa w Sadzie Okręgowym w P XIV Wydział Cywilny z siedziba w P(syg.Akt ). Od początku małżeństwa (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

służebności przesyłu roszczenie o naprawienie szkody z powodu obniżenia jej wartości, związanego z normalnym korzystaniem z nieruchomości w zakresie odpowiadającym treści takiej (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

poszukuję prawnika w województwie świętokrzyskim, który ma doświadczenie w egzekwowaniu od PZU wyższych polis posagowych. Niedawno otrzymałam pismo od PZU w związku z polisą (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

abonament RTV wiem, że będzie on droższy a o ile?Jaka będzie obowiązywała kwota za ten abonament?Z góry dziekuję za informacje irek28 Wysokość opłat za (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

. Specjalizujemy się w prowadzeniu postępowań upadłości konsumenckich. W związku z powyższym w zakres świadczonych przez Kancelarię usług wchodzi: ? udzielanie porad prawnych (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

się nie znam na tym. Proszę o pomoc. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? milthir Mieszkam razem z rodzicami.Moje relacje z ojcem są na bardzo niskim poziomie.Czy mogę wystąpic do sądu (...)

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

(zaznaczam piwnica jest odgrodzona od innych klatek i przynależy tylko do mojej klatki )czyli jest to część w spulna pytałem się w księgowości że za część w (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

czyms takim nie spotkalem sie za granica,a przepracowalem tam legalnie 5 lat i zawsze byl szacunek ludzki i pensja na czas,ale w naszym cudownym kraju dalej jest dziki zachod,czy ktos jest (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

pieniądze na utrzymanie matki dziecka. Ktoś kto nie otrzymuje żadnych świdczeń od byłego partnera powinien się o to starać a każdy kto wiąże się z kimś kto miał juz rodzine (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

zaplace za badanie. Nie bede uchylal sie od alimentow, ale chce miec pewnosc. za tydzien badanie, co robic? jestem bezrobotny czy moge byc zwolniony z oplaty za bad. DNA gdy przegram? (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

o własne interesy SN w uchwale z 9 lutego 2005 r. za wystarczające dla rozstrzygnięcia przedstawionego mu zagadnienia prawnego uznał stwierdzenie, że sąd orzekający w sprawie (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

, który kupił je z komisu w Niemczech. W Briefie są dane jeszcze innego właściciela - którym jest sp. z o.o., Ten szczyl nie dał mi zadnej umowy, mówi zrobi sobie Pan umowe (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sie ( z emerytury). Od lipca mama z babcia sa zmuszone wyprowadzic sie i ja zostaje w tym momencie bez srodkow. Czy jest mozliwosc dotacji z panstwa ( jakich?) i jak wyglda w (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

kolejnosci a kto w drugiej. np.syn, ojciec, siostra i to jest brane z jednej jak i z drugiej strony. twoja mama tez wchodzi w rachube. Jesli np podasz dziadka to dziadek (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

na tym, a prawda jest taka że nie dorastacie im do pięt skoro tacy ludzie zaginają prawników i sedziego w sądzie. Wszystko jest łatwe w teorii. Życze wam powodzenia w dalszym (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

, ŚLEDZENIE, ZASTRASZANIA, NAKANIA. PO TEJ WALCE NIE MIAŁAM JUŻ SIŁY WALCZYĆ O MAJĄTEK. OJCIEC MOICH DZIECI ZA MIESIĄC WSTĄPI W ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKIE Z KOBIETĄ KTÓRA JEST Z (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

lokalu mieszkalnego (jeden w zleceniu) za 650-800 PLN, a tzw. wycenę masowš (kilka lokali w jednym budynku) – za każdy lokal 350PLN Ad.3. Ustala się opłatę w wysokoœci (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

określonym miejscu. Natomiast nawet chwilowe używanie radioodbiornika w innym miejscu ( w moim przypadku w pracy) powoduje konieczność zapłacenia kolejnej daniny, z czym ja nie (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

danych osobowych w internecie , za nękanie i straszenie na pewno świadkowie sa ! w grupie Łatwiej będzie wygrać z nimi bo kancelaria adwokacka która z nimi współpracuje (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

?--dostaje alimenty w wysokości 1,100 zł,a siedzi w Stanach.Co to za sąd?gdzie tu sprawiedliwość? Sąd powinien słuchać dwóch stron,nie przedłużać w nieskończoność sprawy (...)

alimenty

alimenty

alimentów ile komornik zabierze mi z wynagrodzenia?Z góry dziękuję za odpowiedzi czek Witam co grozi za niepłcenie aliminetów?Z góry dziękuję za pomoc (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ponownie wyszła za mąż. Razem z mężem i dziećmi wyjechali do Hiszpanii. On jest anestezjologiem i podpisał tam kontrakt na pracę. Była żona zrezygnowała z pracy w Polsce (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

chore-a w domu brud-okna za niedługo wylecą z brudu-ale mąż winny bo zrobiła z niego ofiarę losu-dzisiaj ten mąż żyje się w dostatku konkubina go utrzymuje -alimenta (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zadłużenia odbyła się sprawa w sądzie. Co z przedawnieniem w mojej sytuacji? Jan W 2001 R ZAŁOZYLEM KONTO BANKOWE W PKO S.A. TYM Z BYCZKIEM DOSTAŁEM LIMIT (...)