kryterium dochodowe do zasiłku rodzinnego 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kryterium dochodowe do zasiłku rodzinnego 2011

kryterium dochodowe do zasiłku rodzinnego 2011

kryterium dochodowe do zasiłku rodzinnego 2011 Witam, Czy w przyszłym roku zmieni się podstawa w kryterium dochodowym do zasiłku rodzinnego? (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

" tak jak jest to rozróżnione w pkt.3. ust.1? Bo jeśli tak jest, to ja, podejmująca pierwszy rok stydiów- mam 19 lat, nie jestem uprawniona do zasiłku rodzinnego? Bo przecież jest napisane (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zmianie ulegną zasady przyznawania becikowego a także jego suma. Pojawią się nie obowiązujące do tej progi progi dochodowe w wysokości 1922zł w przeliczeniu na głowę w rodzinie. Do (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

, że każdy podchodzi do informacji zawartych w FORUM jako wskazówki do dalszego sprawdzenia informacji i podążania tym tropem. Uważam też , że w przypadku , gdy ktoś nie dokońca jest pewny (...)

zasiłek a utrata dochodu

zasiłek a utrata dochodu

kryterium dochodowe gdyż w opiece społecznej stwierdzono,że nie mogą mi utracić dochodu z zasiłku macierzyńskiego który pobierałam w 2008 roku. Tym właśnie sposobem zostałam pozbawiona (...)

jakie są kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń na dzieci?

jakie są kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń na dzieci?

jakie są kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń na dzieci? Jakie nastały zmiany co do wysokości kryterium dochodowego uprawniającego do uzyskania świadczeń na dzieci? (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

przyznany do maja 2011roku) i otrzymywałam z Opieki Społecznej 300 zł zasiłku wychowawczego, który został mi zabrany. Również zostałam pozbawiona zasiłku rodzinnego i dodatku (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

ten okres od maja 2005r do wrzesień 2009r kiedy prowadziliśmy wspólne gospodarstwo domowe. Dodam że: mieszkamy nadal razem (żona i jej dzieci oraz nasza córka), córka dopiero w maju kończy 18 lat (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

) - no i masz komornika z dochodzącymi do tego kosztami. Naucz się jednej ważnej rzeczy:PISZ PISMA I ZOSTAWIAJ SOBIE POTWIERDZONĄ KOPIĘ KAŻDEGO Z NICH! do każdej instytucji do której (...)

Zmiany w sprawie zasiłku rodzinnego 2012

Zmiany w sprawie zasiłku rodzinnego 2012

Zmiany w sprawie zasiłku rodzinnego 2012 Próg dochodowy zasiłków rodzinnych będzie wzrastał w dwóch etapach i dopiero w 2014 roku wyniesie 574 zł. Od listopada wchodzi wyższe kryterium (...)

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

mieszkanie.? do jakiej instytucji? jakie dokumenty itd .. jeżeli ktoś wie to proszę opisać .. WiGi0007 Wiem ze jest cieszko my otzymaliśmy mieszkanie do remontu po 2 latach starania sie chodzenia (...)

zastanawiam się nad oddaniem syna do domu dziecka...

zastanawiam się nad oddaniem syna do domu dziecka...

pseudonormalni. do pracy? a skąd wiecie, że ta pani nie mieszka w jakiejś okropnej miejscowości, gdzie do najbliższego przedszkola jest może ze 4 km, a to przedszkole jest czynne do 15.00 (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

warto złożyć wniosek o przyznanie alimentów? czy jeśli nawet sąd przyzna 400-600 zł będę miała prawo do zasiłku dla rodziców samotnie wychowujących dzieci oraz do zasiłku (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego od kiedy ta zmiana (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

od urodzenia i do końca to mieszkanie jest jego jedynym centrum życiowym. Ja codziennie przyjeżdżałam do mojej mamy i opiekowałam się nią wraz ze starszym synem. Kiedy byłam w pracy miałam (...)

podwyższenie wysokości kryterium do zasiłku rodzinnego

podwyższenie wysokości kryterium do zasiłku rodzinnego

podwyższenie wysokości kryterium do zasiłku rodzinnego Witam, Podwyższenie kryterium dochodowego uprawniającego do zasiłku rodzinnego do 693 (...)

Jak obliczyć dochód do zasiłku rodzinnego?

Jak obliczyć dochód do zasiłku rodzinnego?

Jak obliczyć dochód do zasiłku rodzinnego? witam, mam pytanie w jaki sposób urząd liczy dochód? Dzieli kwotę netto na osobę i od tej kwoty odejmuje jeszcze składki na (...)

Czy ottrzymam alimenty po likwidacji funduszu

Czy ottrzymam alimenty po likwidacji funduszu

rodzinnego. Tak więc jesli spełni pani kryterium dochodu do otrzymywania zasiłku rodzinnego, będzie pani otrzymywać 200 zł jeśli komornik nie będzie w stanie ściągnąc (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

(rodzice moi są za granicą)|, jak mam posłać dziecko do przedszkola, skoro nie mam pieczątki z zakładu pracy? nawet do rodziców nie mogę wyjechać, bo mąż nie pozwoli, choć nie przychodzi (...)

ZASIŁEK ALIMENTACYJNY

ZASIŁEK ALIMENTACYJNY

samym nikt poza zobowiązanym do łożenia na dziecko nic ci nie zapłaci. Nowa ustawa o świadczeniach rodzinnych od 1.05 wprowadza dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu samotnego (...)

Dodatki dla samotnej matki.

Dodatki dla samotnej matki.

ponadgimnazjalnej (50 zł). Jestem matka pracujacą. Moje dochody to najniższa krajowa. Od listopada prawdopodobnie utrace prawo do zasiłku rodzinnego ponieważ dochody przekraczają o 30 (...)

Nazwisko dziecka

Nazwisko dziecka

chciałabym żeby moje dziecko miało moje nazwisko panieńskie do którego chcę wrócić. Czy zmiana nazwiska w urzędzie cywilnym upoważnia mnie do nadania dziecku mojego nazwiska? Dziękuję (...)