krs0000318482 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Wybór i wpis w KRS nowych członków RN

Wybór i wpis w KRS nowych członków RN

Wybór i wpis w KRS nowych członków RN Wybór i wpis w KRS nowych członków RN Witam jaka jest podstawa prawna odnośnie zmiany RN w spóldzielni mieszkaniowej chodzi o wpis w KRS z tego (...)

Wybór i wpis w KRS nowych członków RN

Witam jaka jest podstawa prawna odnośnie zmiany RN w spóldzielni

Wybór i wpis w KRS nowych członków RN Witam jaka jest podstawa prawna odnośnie zmiany RN w spóldzielni

)Pytam na jakiej podstawie KRS zmienił wpis skoro sam twierdzi że takie uchwały są konieczne do zmiany wpisu więc zmieniając wpis KRS nie trzeba widocznie robić walnego ani wyborów tylko prezes (...)

długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

. koszty to ok. 2100 zł - warunek wszystko (poza notariuszem) robimy sami, kapitał 5000 zł. (nie polecam tak niskiego kapitału) Koszty usługi prawnej: - przygotowanie umowy spółki, dokumentów do KRS, (...)

Niewpisanie zmian zarządu w KRS przez obecny zarząd i grzywna za niezłożenie sprawozdania

Niewpisanie zmian zarządu w KRS przez obecny zarząd i grzywna za niezłożenie sprawozdania

w 2007. W związku z tym KRS w marcu założył na obecny zarząd grzywnę przymuszającą zarząd do złożenia sprawozdania za 2007 rok. Co z tym można zrobić? Czy mogę odwołać się od decyzji KRS (...)

Podwyższenie kapitalu sp z o.o.

Podwyższenie kapitalu sp z o.o.

firmowe ). Oczywiście KRS odrzucił wniosek o podniesieniu kapitału ze względu na brak zgody jednego ze wspólników. Teraz sytuacja wygląda tak. W dokumentach KRS kapitał zakładowy to 5 000 (...)

KRS

KRS

KRS Jestem członkiem stowarzyszenia mającego swoją siedzibę w UE i jestem zainteresowany otworzeniem oddziału w Polsce, który będzie posiadać osobowość prawną. W Centrum Obsługi Interesanta przy (...)

krs-zk

krs-zk

krs-zk Spółka z o.o. kupiła 100 procent udziałów od innej spółki z o.o. dwóch wspólników. Do KRS-Z3 KRS-WK i KRS-ZK i moje pytanie co do KRS-ZK jak go wypełnić poprawnie czy (...)

Brak zgłoszenia aktualizacyjnego do KRS

Brak zgłoszenia aktualizacyjnego do KRS

Brak zgłoszenia aktualizacyjnego do KRS W Lutym 2016r. sprzedałem 100% udziałów spółki z o.o. W tym samym dniu zostałem odwołany ze stanowiska wiceprezesa zarządu. Do dzisiaj nie dokonano w KRS (...)

Były wspólnik zwleka 12 miesiecy ze zgłoszeniem zmian w KRS...

Były wspólnik zwleka 12 miesiecy ze zgłoszeniem zmian w KRS...

tj. zmiana udziałowca i zmiana w zarządzie spółki nie są wprowadzone do KRS. Po roku od dokonania zmiany moje nazwisko widnieje w aktualnych wypisach z KRS jako udziałowiec i członek zarządu

byłam płatnikiem KRS przez 4 lata i 3 miesiące ukończyłam szkołę policealną ,teraz pracuję i

byłam płatnikiem KRS przez 4 lata i 3 miesiące ukończyłam szkołę policealną ,teraz pracuję i

ZUS jednak pracodawca wyliczył mi 20 dni urlopu ,czy KRS się nie wlicza bo szkoła 6 lat+KRS bym miała 10 lat co dałoby 26 dni urlopu

Nowy zarząd zwleka z wpisem do KRS od roku! co mogę zrobić?

Nowy zarząd zwleka z wpisem do KRS od roku! co mogę zrobić?

. zmiana udziałowca i zmiana w zarządzie spółki nie są wprowadzone do KRS. Po roku od dokonania zmiany moje nazwisko widnieje w aktualnych wypisach z KRS jako udziałowiec i członek zarządu. (...)

spółka jawna zawieszenie 3 lata

spółka jawna zawieszenie 3 lata

odezwał jak spółkę mam zawieszoną dłużej niż 24 miesiące i czy jakby KRS się upominał i ponaglał informował by mnie jako wspólnika na adres meldunkowy wspólnika(do korespondencji)taki jaki (...)

W 2010 roku byłam prokurentem spółki z o.o. Z kapitałem zagranicznym. W grudniu 2010 rozwiazalam

W 2010 roku byłam prokurentem spółki z o.o. Z kapitałem zagranicznym. W grudniu 2010 rozwiazalam

o pracę i posiadam pisemne odwołanie prokury podpisane przez prezesa. Społka powołała nowego prokurenta. Jednak nie dokonała zgłoszenia do KRS i do chwili obecnej cały czas figuruję w KRS (...)

Śmierć Prezesa sp.z.o.o.

Śmierć Prezesa sp.z.o.o.

spółkę do KRS?Wystarczy akt dziedziczenia czy potrzebny jest dział spadku??Czy potrzebny jest akt nowy notarialny spólki do KRS? Co wspólnik (viceprezes) moźe zrobić aby wszystko poszło (...)

Nieistniejący dług KRS

Nieistniejący dług KRS

Nieistniejący dług KRS Witam, miesiąc temu firma Intrum Justica poinformowała mnie o zakupie długu od banku ING (który w całości spłaciłam dwa lata temu, kwota nie była wysoka). Bank sprzedał

formularze KRS - rejestracja, zmiany

formularze KRS - rejestracja, zmiany

małe pytanie - czy mam obowiązek zgłosić do KRS zmianę adresu akcjonariusza spółki? Amanda Że odpowiem tu w tym temacie - tak, taką informację trzeba zgłosić. Marian

KRS przez internet

KRS przez internet

KRS przez internet Hej gdzie można dostać odpis KRS przez internet, ktoś może mi polecić jakąś tanią stronę z taką opcją? Słyszalem że już ponad milion odpisów zostało wziętych w (...)

KRS jest darmowe?!

KRS jest darmowe?!

KRS jest darmowe?! Czy można sprawdzić czy jest się w KRS za darmo?! Raz na 6 miesiecy można sprawdzić za darmo czy jest się na liście KRS. Jurekwisniewski

zmiany w krs

zmiany w krs

zmiany w krs Jakie dokumenty należy złożyć do KRS w związku ze zmianą PKD 2004 na PKD 2007( czy należy zmienić umowę spółki). [cytat] Jakie dokumenty należy złożyć do KRS w związku (...)

spółka komandytowa, a KRS ???

spółka komandytowa, a KRS ???

spółka komandytowa, a KRS ??? Czy spółka komandytowa ma obowiązek składać sprawozdanie finansowe do KRS? Jeśli tak to w jakim terminie i w jakiej formie należy tego dokonać, skoro nie podlega (...)

KRS-dane właścicieli

KRS-dane właścicieli

KRS-dane właścicieli Gdzie mogę otrzymać informacje o miejscu zameldowania właścicieli spółki, którą chcę pozwać. Czy takie informacje sa dostepne w KRS, gdzie ewantualnie?Prosze o pomoc.(Marek

Umowa darowizny udziałów w spółce z o.o. a KRS

Umowa darowizny udziałów w spółce z o.o. a KRS

akt notarialny do KRS-u czy muszę spełnić jeszcze jakieś inne warunki? Z góry dziękuję za informację.

Wykreslenie Sp. Jawnej z KRS - pomocy

Wykreslenie Sp. Jawnej z KRS - pomocy

Wykreslenie Sp. Jawnej z KRS - pomocy Witam serdecznie w ten Wielkopostny Piatek. Otoz jestem na etapie wykreslania spoki jawnej z rejestru gospodarczego. Zlozylem jakis czas temu formularz KRS X

Jak wpisać spółkę zagraniczną jako wspólnika na formularzu KRS

Jak wpisać spółkę zagraniczną jako wspólnika na formularzu KRS

Jak wpisać spółkę zagraniczną jako wspólnika na formularzu KRS Dzień dobry. Chciałbym zapytać, czy wiedzą Państwo jak należy postąpić, wpisując do formularza krs zc nowego komplementariusza (...)

Określenie sposobu reprezentacji spółki w KRS i zakres jej stosowalności

Określenie sposobu reprezentacji spółki w KRS i zakres jej stosowalności

Określenie sposobu reprezentacji spółki w KRS i zakres jej stosowalności Czy spółka z o.o., której wpis do KRS określa sposób reprezentacji spółki, musi kierować się tak określonym sposobem

Cz wpisaną do KRS spółkę z o. o. i komandytową trzeba likwidować pomimo nie rozpoczęcia działalności?

Cz wpisaną do KRS spółkę z o. o. i komandytową trzeba likwidować pomimo nie rozpoczęcia działalności?

corocznych sprawozdań. Antoni Przychylam się do wypowiedzi przedmówcy, moim zdaniem takie zdarzenia się zgłasza koniecznie do KRS. Fajnie, gdyby ktoś się tutaj wypowiedział tak na 100%. Błażej (...)

Sprzedaż  udziałów wspólnika(będącego w KRS)  drugiemu wspólnikowi oraz udziałowiec sprzedaje

Sprzedaż udziałów wspólnika(będącego w KRS) drugiemu wspólnikowi oraz udziałowiec sprzedaje

Sprzedaż udziałów wspólnika(będącego w KRS) drugiemu wspólnikowi oraz udziałowiec sprzedaje Sprzedaż udziałów wspólnika(będącego w KRS) drugiemu wspólnikowi oraz udziałowiec sprzedaje (...)

chce zalozyc Spzoo o nazwie ktorej oczywiscie nie ma w KRS ale  czy spolka ma prawo uzywać skrótu nazwy

chce zalozyc Spzoo o nazwie ktorej oczywiscie nie ma w KRS ale czy spolka ma prawo uzywać skrótu nazwy

chce zalozyc Spzoo o nazwie ktorej oczywiscie nie ma w KRS ale czy spolka ma prawo uzywać skrótu nazwy chce zalozyc Spzoo o nazwie ktorej oczywiscie nie ma w KRS ale czy spolka ma prawo uzywać

Zgłoszenie zmian w fundacji, jakie druki?
Dot.
Złożenia sprawozdania,
Zmiany adresu (w obrębie

Zgłoszenie zmian w fundacji, jakie druki? Dot. Złożenia sprawozdania, Zmiany adresu (w obrębie

), Odwołania członka zarządu, KRS-Z20,KRS-ZN,KRS-ZK,RG-1,NIP-2 + sprawozdanie, uchwały, protokół. Wszystko składane w KRS w ramach jednego okienka? Coś jeszcze? Dziękuję.

Komu chcecie przekazać 1% podatku?

Komu chcecie przekazać 1% podatku?

porównywarka, więc można przy okazji zaoszczędzić wybierając najlepsze ubezpieczenie na rynku. Andr Ja co roku przekazuję na Fundację Spełnionych Marzeń. Wystarczy znać KRS i wpisać w odpowiednia (...)

1

2

3

4

5

...

7