krajowa 0 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Obniżenie alimentów na ex-żonę do 0 zł. Czy możliwe?

Obniżenie alimentów na ex-żonę do 0 zł. Czy możliwe?

młodszego 200zł, byłej żonie 0. NIe wiem czy obniezenie alimentów ma sie odbyc na jedym czy tez na dwóch sprawach, dzieci osobno i była zona osobno..Czy umowa slowna zawarta pomiedzy mna a byłą (...)

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

odpowiedzialności zbiorowej ? ( na 4 osoby pracujące, 2 osoby liczyly towar w godzinach otwarcia sklepu, więc 0 precyzji i skupienia) 3. Ostatnia sprawa, w sklepie zginął utarg z jednego dnia. Wiemy (...)

wypadek art 177 .

wypadek art 177 .

żal za spowodowanie tego wypadku. ogolnie mam 26 lat prawojazdy od jakiś 2ch lat 0 punktów i mandatów zawsze jezdze przepisowo a pech chciał że bus przyslonil mi droge i nie widzialem tego motocyklisty

DUZO CZYTANIA, MOJE UCZUCIA, ALIMENTY, CO ZROBIC?

DUZO CZYTANIA, MOJE UCZUCIA, ALIMENTY, CO ZROBIC?

czy jak bedie w wiezieniu? Czymoge podac jego matke? chce jak najszybciej znalezc prace ale dopuki jej nie mam to mysle ze jak by poszedl za najnizsza krajowa 1500zł to 600zł moge dostac? (wiem ze we

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

krajowa w tym kraju jest wyższa).Wcześniej pracowałam w pełnym etacie za 950 netto ale straciłam prace i musiałam chwycić cokolwiek by utrzymać mieszkanie.Niestety za wiele nie mogę zdziałac szukając (...)

Nowe ciuchy matki za alimenty na dziecko

Nowe ciuchy matki za alimenty na dziecko

500. Lekko 1000zl w sumie zarabiajac 3tysie. Jednak juz nie mam tak kolorowo bo pracuje za najnizsza krajowa. I tu zaczely sie problemy teraz dopiero widze ze mojej ex zawsze bedzie malo i nie obchodzi