koszty uzyskania przychodu i ulga w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

styczniu i jest rozliczany na nowy rok? kontosz W 2011 roku stawka minimalna netto - wypłata \"na rękę\" - przy standardowych kosztach uzyskania przychodu - WYNOSI:1032,34 (...)

koszty uzyskania przychodu 2011

koszty uzyskania przychodu 2011

koszty uzyskania przychodu 2011 Witam, w jaki sposób określić jakie pracownik ma koszty uzyskania przychodu? Są różne kwoty jeśli miejsce pracy jest (...)

Co to są koszty uzyskania przychodu?

Co to są koszty uzyskania przychodu?

Co to są koszty uzyskania przychodu? Prosze podpowiedzcie mi co to są koszty co jest i na czy polega lub podpowiedzcie jakąś lekture w necie To w niezły sposób (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

. Polecam pitax.pl zuza.czarnecka Witam. Mam pytanie. Syn (uczy się ma 24 lat) pracował w 2012r na umowe o dzieło i zarobił(tak napisane jest w pit) Przychód 5055, koszty uzyskania (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

, przeciwko któremu wszczęta została egzekucja alimentów, mimo że dobrowolnie zaspokajał je w terminie i w wysokości określonej w tytule wykonawczym, może skutecznie - stosownie (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam (...)

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!! Koszty uzyskania przychodu są stałymi kwotami, które odlicza od naszej wypłaty pracodawca i przekazuje co miesiąc fiskusowi (...)

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

postawione do dyspozycji podatnika w roku kalendarzowym. Koszty uzyskania przychodów natomiast to, jak sama nazwa wskazuje, wszelkie koszty jakie zostały poniesione w (...)

Koszty uzyskania przychodu 2012.

Koszty uzyskania przychodu 2012.

Koszty uzyskania przychodu 2012. Hej prosiłbym o pomoc. Chce rozliczyć swój podatek sam w tym roku. Przychód za rok 2011 można obniżać o przysługujące do odliczenia (...)

koszty uzyskania, zus, ulga, progi  w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011 Witam, czy ktoś wie czy KUP, ulga , ZUS i progi podatkowe w 2011 roku ulegną zmianie, nigdzie nie (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

spłaty i można jej się odmagać od dłużnika. Oczywiscie moj dliznik uciekl i sie chował w innej czesci kraju, znalezli go, gdzie pracuje i po sądzie (rowniez pokryli opłaty w (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

:30 na budowę i tak w każdy dzień tygodnia nawet w soboty i w niedziele. Żona w tym czasie urodziła drugie dziecko. Po 3 latach takiej harówki wprowadziliśmy się. (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

pokrywaniu w całości lub w części kosztów utrzymania lub wychowania uprawnionego. Obowiązek alimentacyjny obciąża krewnych w linii prostej oraz rodzeństwo, a także w pewnych (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

kolo Hamburga (odpis aktu urodzenia odnalazl sie i zostal przeslany do Koln) gdzie pracowal na kolei i zostal przeniesiony do Grudziadza w 1912 roku. W 1913 roku w (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

takim lokalu, 3. spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego lub udziału w takim prawie, 4. prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej lub udziału w takim (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

windykacja z rynku. RadcaPrawny mam pytanie :)) jak wygląda sprawa z tymi przedawnieniami i ile to trwa w 2002 roku podpisałam umowę w idei i w 2004 roku kiedy (...)

Odliczenie od podatku

Odliczenie od podatku

dojazd do szkoły nie i czesnego też nie nie/ ta ulga już dawno została zlikwidowana. Te wszystkie informacje znajdziesz w internecie. danutastreusel Witam, mam takie pytanie czy od dochodu (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wakacje i ferie i sama placilam za wszystkie loty do Polski i spowrotem, za 2 i pol roku policzylam iz syn byl w Polsce 12 razy. Wiec teraz do mojej odpowiedzi do sadu (...)

umowa zlecenie - STUDENT !!!

umowa zlecenie - STUDENT !!!

uzyskania przychodów. Najpierw pobierana jest zaliczka na podatek dochodowy w wysokości 18 % należności pomniejszona o koszty uzyskania przychodu, wynoszące 20 %. Koszty (...)

Własne koszty uzyskania przychodu, bo wydatki na bilety były droższe ??

Własne koszty uzyskania przychodu, bo wydatki na bilety były droższe ??

Własne koszty uzyskania przychodu, bo wydatki na bilety były droższe ?? Pracuję na jednym etacie i dojeżdżam do pracy z innej miejscowości. Pracodawca został o tym poinformowany (...)

Umowa o dzieło - podatek

Umowa o dzieło - podatek

Umowa o dzieło - podatek Proszę o pomoc. Zajmuję się tworzeniem stron internetowych i chciałbym podpisywać umowy o dzieło, tylko nie wszystko jest dla mnie jasne... 1. Czy koszty uzyskania (...)

dzierżawa serwisu internetowego a podatek?

dzierżawa serwisu internetowego a podatek?

w roku kalendarzowym pieniądze i wartości pieniężne oraz wartość otrzymanych świadczeń w naturze i innych nieodpłatnych świadczeń. A zatem należność czynszowa w (...)

Zmiany koszty uzyskania przychodu w 2012.

Zmiany koszty uzyskania przychodu w 2012.

Zmiany koszty uzyskania przychodu w 2012. Jakie zmiany dokładnie mają mieć miejsce w kosztach uzyskania przychodu mili państwo? Proszę uprzejmie o jakąś informację (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

zapłać dla Świętego spokoju". Jak to się stało? zlapali mnie w autobusie w 1999 roku i wlepili mandat na kwote 70zł. Na drugi dzień pojechalem i ten mandat zaplacilem (...)

alimenty a zatajanie dochodow!pomocy

alimenty a zatajanie dochodow!pomocy

sądu do sądu,a i tak nic nie zrobicie żeby płacił.Myślicie,że komornik Wam pomoże,bo macie wyrok w ręce ? Macie przykład na Adamie-dokładnie wie co i jak zrobić żeby tylko jego (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

teoretycznie gdyż pomaga mu matka/Zapomniałam wspomnieć że ma swoje mieszkanie i bardzo drogi samochód i ogólnie żyje w luksusie a ja spłacam wszystkie długi i kredyty za wychowaczy.prosze (...)

1

2

3

4

5

...

44