koszty uzyskania przychodu i ulga podatkowa 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

mają miejsce podwyższone koszty przychodu? robcioma Podwyższone koszty uzyskania przychodu występują np. przy dojazdach do pracy z innej miejscowości  ilonka29 witam, (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

. Polecam pitax.pl zuza.czarnecka Witam. Mam pytanie. Syn (uczy się ma 24 lat) pracował w 2012r na umowe o dzieło i zarobił(tak napisane jest w pit) Przychód 5055, koszty uzyskania przychodu (...)

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

Co to są koszty uzyskania przychodu?

Co to są koszty uzyskania przychodu?

Co to są koszty uzyskania przychodu? Prosze podpowiedzcie mi co to są koszty co jest i na czy polega lub podpowiedzcie jakąś lekture w necie To w niezły sposób przybliza (...)

koszty uzyskania przychodu 2011

koszty uzyskania przychodu 2011

koszty uzyskania przychodu 2011 Witam, w jaki sposób określić jakie pracownik ma koszty uzyskania przychodu? Są różne kwoty jeśli miejsce pracy jest w miejscu (...)

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!! Koszty uzyskania przychodu są stałymi kwotami, które odlicza od naszej wypłaty pracodawca i przekazuje co miesiąc fiskusowi (...)

Koszty uzyskania przychodu 2012.

Koszty uzyskania przychodu 2012.

Koszty uzyskania przychodu 2012. Hej prosiłbym o pomoc. Chce rozliczyć swój podatek sam w tym roku. Przychód za rok 2011 można obniżać o przysługujące do odliczenia koszty (...)

alimenty a zatajanie dochodow!pomocy

alimenty a zatajanie dochodow!pomocy

, urzadzenia, chocby komputer, to koszty materialow potrzebynych do wytworzenia produktu lub uslugi, koszty dojazdow, transportu, reprezentacyjne, koszty biurowe, zus, i pewnie mnostwo (...)

koszty uzyskania, zus, ulga, progi  w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011 Witam, czy ktoś wie czy KUP, ulga , ZUS i progi podatkowe w 2011 roku ulegną zmianie, nigdzie nie mogę znalezc informacji (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

odszkodowanie 1900 zl za 3 lata . Skad wzial taka wycene,skoro wyliczyl wartosc dzialki na 52 zl za 1 m i 170 m jest zajete przez te linie mamuska487 i jak dostał już ktoś niech ktoś napisze przecież (...)

Umowa o dzieło - podatek

Umowa o dzieło - podatek

Umowa o dzieło - podatek Proszę o pomoc. Zajmuję się tworzeniem stron internetowych i chciałbym podpisywać umowy o dzieło, tylko nie wszystko jest dla mnie jasne... 1. Czy koszty uzyskania (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

kiedy dojdą pieniądze i dlatego oddała sprawę do komornika. panisher Witam. Mam sytuacje bardzo niezręczną i chciałbym z tym walczyć , bo jak dla mnie to jest zwykłe bezprawie, samowolka (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w okienku mnie (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

postawione do dyspozycji podatnika w roku kalendarzowym. Koszty uzyskania przychodów natomiast to, jak sama nazwa wskazuje, wszelkie koszty jakie zostały poniesione w celu osiągnięcia tych (...)

Odliczenie od podatku

Odliczenie od podatku

sporządzenie zeznania już minął. Ale ci podpowiem. Koszty uzyskania przychodu można odliczyć :ryczałtowe lub na podstawie imiennych biletów miesięcznych, zależy co jest dla ciebie (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

TŁUMACZY CO I JAK I NIE OWIJA KLIENTA TYLKO MÓWI WPROST CO MOŻNA ZROBIĆ A CO NIE , A DO TEGO WIEDZĄ JAK PILNOWAĆ PŁATNOŚCI I NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ SAM WŁAŚCICIEL ZAJMUJE SIĘ 17 LAT (...)

Likwidacja 50% kosztów uzyskania przychodu przez rząd Tuska.

Likwidacja 50% kosztów uzyskania przychodu przez rząd Tuska.

Likwidacja 50% kosztów uzyskania przychodu przez rząd Tuska. Witam! Chciałbym poruszyć temat ostatnio poruszony przez premiera a mianowicie likwidacje 50% kosztów uzyskania przychodu. (...)

Umowa o przekazanie praw autorskich i rachunek

Umowa o przekazanie praw autorskich i rachunek

wygląda tak: 1. Wynagrodzenie z tytułu wykonania umowy ......................... zł ...... gr 2. Koszty uzyskania przychodu ..........................zł .......gr 3. Kwota do opodatkowania

jak rozliczyć dwa pity 2011 ??

jak rozliczyć dwa pity 2011 ??

jak rozliczyć dwa pity 2011 ?? Witam, posiadam dwa PITY 11 umowy o prace i zlecenie. Mam tam również różne koszty uzyskania przychodu 1300 i 1080zł. A maksymalne kup (...)

kilometrówka 2011

kilometrówka 2011

kilometrówki. Czy ta kilometrówka liczy się jako mój przychód i muszę od niej odprowadzić podatek? czy mogę ją wciągnąć w koszty uzyskania przychodu czy tylko faktury za (...)

czesne

czesne

działalności? -zostały poniesione w celu osiągnięcia przychodu. Gdyby ich nie poniono przychodu by nie było! -nie są wymienione w art. 23 wymienionej ustawy! -są należycie udokumentowana! 4 (...)

Koszty uzyskania przychodu

Koszty uzyskania przychodu

Koszty uzyskania przychodu Czy wynajmujac mieszkanie od wlasciciela i podnajmujac pokoj osobie na podstawie umowy podnajmu w przuladku chęci rozliczania przychodu z podnajmu moxna (...)

PIT 2010 - zbycie nieruchomości a koszty uzyskania przychodu

PIT 2010 - zbycie nieruchomości a koszty uzyskania przychodu

PIT 2010 - zbycie nieruchomości a koszty uzyskania przychodu Kupiłem działkę budowlaną w 2010 r. W 2011 r. zamierzam ją sprzedać, jednak po cenie niższej od ceny zakupu. Czy przy (...)

Własne koszty uzyskania przychodu, bo wydatki na bilety były droższe ??

Własne koszty uzyskania przychodu, bo wydatki na bilety były droższe ??

Własne koszty uzyskania przychodu, bo wydatki na bilety były droższe ?? Pracuję na jednym etacie i dojeżdżam do pracy z innej miejscowości. Pracodawca został o tym poinformowany (...)

Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych: 1.20 zł Podatek Podstawa do opodatkowania: 924.23 zł Koszt uzyskania przychodu: 111.25 zł Ulga podatkowa: 48.90 zł Podatek: 46.00 (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

ich bez studiów ,jestem najmłodsza i nie mam nic do gadania rozpłakałam się, powiedziałam mężowi o tym co usłyszałam złapał za telefon i jedyny i pierwszy raz stanął w mojej obronie (...)

20% czy 50% kosztów uzyskania przychodu dla umowy o dzieło

20% czy 50% kosztów uzyskania przychodu dla umowy o dzieło

, doświadczone w prawie autorskim i/lub księgowości. Dziękuję. Drugie pytanie w temacie: w którym miejscu w PIT-36 należy dodać ten przychód / dochód / koszty uzyskania przychodu (...)

umowa zlecenie - STUDENT !!!

umowa zlecenie - STUDENT !!!

uzyskania przychodów. Najpierw pobierana jest zaliczka na podatek dochodowy w wysokości 18 % należności pomniejszona o koszty uzyskania przychodu, wynoszące 20 %. Koszty (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

odmawia przyjęcia mi i wydania VAT 25 żada dodatkowych faktur niby z tej firmy do Bmw serwis jeszcze . zadzwoniłem do Polaka a ten na to że nie mają prawa mi nie przyjąć wniosku i mają mi (...)

1

2

3