koszty uzyskania 1223 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Co to są koszty uzyskania przychodu?

Co to są koszty uzyskania przychodu?

Co to są koszty uzyskania przychodu? Prosze podpowiedzcie mi co to są koszty co jest i na czy polega lub podpowiedzcie jakąś lekture w necie To w niezły sposób przybliza opis KUP. Koszty (...)

koszty uzyskania przychodu 2011

koszty uzyskania przychodu 2011

koszty uzyskania przychodu 2011 Witam, w jaki sposób określić jakie pracownik ma koszty uzyskania przychodu? Są różne kwoty jeśli miejsce pracy jest w miejscu zamieszkania a kiedy (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

ich matki..bolalo ale wybaczylem ,zapomnialem .od 3 lat mam co roku podwyzke place 1000zl do tego koszty komornicze 80zl na 2 dzieci koszty podrozy 600zl moje zarobki to 3tys.(mieszkam 300km od nich

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

potrzeba adwokata jak to sugerował jakiś nieuk.Już to przerabiałem, a wcale nie byłem dłużnikiem. Tadeusz Naliczone koszty komornicze Witam Bardzo proszę o poradę czy koszty komornicze nie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

rzeczoznawcę do tego jeszcze dochodzą koszty radcy prawnego i jego dojazdy na każdą sprawę. Oczywiście te koszta ponosi klient ale po wygraniu sprawy koszty np. za opinie biegłego mogą być (...)

Umowa o dzieło - odliczenie zakupu sprżetu na jej wykonanie

Umowa o dzieło - odliczenie zakupu sprżetu na jej wykonanie

uzyskania dochodu. Czy sprzęt fotograficzny, który zakupię, aby wykonać tę umowę o dzieło mogę odliczyć, jako koszty uzyskania dochodu? Czy później dopiero liczę 50% koszty (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

mają miejsce podwyższone koszty przychodu? robcioma Podwyższone koszty uzyskania przychodu występują np. przy dojazdach do pracy z innej miejscowości  ilonka29 witam, czy jak pracuję (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

od strony ojca mieszka w Niemczech. Czy mam szanse na obywatelstwo Niemiecki? Jeżeli tak jakie dokumenty powinnam posiadać i gdzie się z nimi zgłosić? aaaa Czy jest szansa uzyskania obywatelstwa

Umowa o dzieło - podatek

Umowa o dzieło - podatek

dla twórcy stron wynoszą 20% czy 50%? 2. Kto musi odprowadzić zaliczkę na podatek dochodowy? Ja czy osoba zlecająca? (lukaszbulawski) Koszty uzyskania przychodu zależą od ewentualnego powstania (...)

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!! Koszty uzyskania przychodu są stałymi kwotami, które odlicza od naszej wypłaty pracodawca i przekazuje co miesiąc fiskusowi w ramach zaliczek (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

rejestru.Wtedy zaczeło mu świtać, bardziej sobie przypomniał jak ich komornik dobrał musie do tyłka. Koszty jakie poniosłem to tylko prowizja 7% !!!!!!! Koszty sadowe tj. 3 600 zł zostały (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

obchodzą go inne opaty typu wyprawki szkolne, składki w szkole urania, buty. Wychodzi z założenia że 250 zł wystarcza aż aż. Wniosłam o podwyższenie alimentów na 350 zł bałam sie więcej. Koszty (...)

(PIT37) koszty uzyskania

(PIT37) koszty uzyskania

(PIT37) koszty uzyskania Witam mam problem z rozliczeniem PIT 37 problem jest z kosztami uzyskania. Mianowicie w zeszłym roku byl moment, ze pracowałam 2 firmach. w jednej otrzymałam 12 (...)

koszty uzyskania przychodu 2012

koszty uzyskania przychodu 2012

koszty uzyskania przychodu 2012 Ile wynoszą koszta przychody uzyskane z tytułu jednej umowy o prace?! koszt roczny 1668,72 koszt miesieczny 139,06 klark przepraszam państwa, proszę o odpowiedź. czy

Koszty uzyskania  w 2012

Koszty uzyskania w 2012

Koszty uzyskania w 2012 Witam:) mam pytanie związane z podatkami, czy koszty uzyskania przychodu w 2012 roku będą wyglądać inaczej niż obecnie? skala i koszty uzyskania (...)

Koszty uzyskania przychodu 2013

Koszty uzyskania przychodu 2013

Koszty uzyskania przychodu 2013 Przepraszam jeżeli pytanie jest głupie lub tendencyjne. Ale czym są dokładnie koszty uzyskania przychodu 2013???? Pracuje na umowe zlecenie jako student (...)

Koszty uzyskania przychodu

Koszty uzyskania przychodu

Koszty uzyskania przychodu Czy wynajmujac mieszkanie od wlasciciela i podnajmujac pokoj osobie na podstawie umowy podnajmu w przuladku chęci rozliczania przychodu z podnajmu moxna zaliczyc jako koszt

koszty uzyskania przychodu-pomocy

koszty uzyskania przychodu-pomocy

, podpisałem kilka umów-zleceń. Czy więc w moim przypadku zastosowanie ma limit 1335 zł rocznie (jako stosunki pokrewne), czy też może 2002,05 zł (jako kilka stosunków pracy)? Z umowy o pracę koszty (...)

Koszty uzyskania przychodu 2012.

Koszty uzyskania przychodu 2012.

Koszty uzyskania przychodu 2012. Hej prosiłbym o pomoc. Chce rozliczyć swój podatek sam w tym roku. Przychód za rok 2011 można obniżać o przysługujące do odliczenia koszty jego uzyskania. (...)

ugoda a koszty uzyskania przychodu

ugoda a koszty uzyskania przychodu

ugoda a koszty uzyskania przychodu Witam, mam takie pytanie,firma zawarła ugodę aby ograniczyc koszty które były by poniesione gdyby zdecydować się na sąd, ale dowiedziałam się że (...)

koszty uzyskania przychodu

koszty uzyskania przychodu

koszty uzyskania przychodu Witam, jestem zatrudniony na etat w firmie państwowej. Oprócz tego wykonuję pracę na umowę zlecenie. Jakie koszty uzyskania przychodu mogę odliczyć z (...)

Własne koszty uzyskania przychodu, bo wydatki na bilety były droższe ??

Własne koszty uzyskania przychodu, bo wydatki na bilety były droższe ??

. Łącznie w ciągu roku wydałem na dojazdy 2400 zł. Czy mogę wpisać tą wyższą kwotę jako koszty uzyskania przychodu?

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

. Polecam pitax.pl zuza.czarnecka Witam. Mam pytanie. Syn (uczy się ma 24 lat) pracował w 2012r na umowe o dzieło i zarobił(tak napisane jest w pit) Przychód 5055, koszty uzyskania przychodu (...)

Kup wysokiej jakości paszporty nowości , fałszywe identyfikatory (universadocs3@gmail.com)

Kup wysokiej jakości paszporty nowości , fałszywe identyfikatory (universadocs3@gmail.com)

prawo jazdy , zamówić nowosci prawo jazdy , zamówić paszportów dyplomatycznych , uzyskania fałszywych paszportów , uzyskania fałszywych paszportów , uzyskania paszportów nowości (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

. Zbliza sie data kolejnej operacji i dalsze leczenie, ktorego koszty przekraczaja moje mozliwosci finansowe. Rodzice sa po rozwodzie, a ojciec nigdy nie uczestniczyl w moim wychowaniu ani leczeniu. Czy moge

Praca twórcza a koszty

Praca twórcza a koszty

Praca twórcza a koszty Witam, mam takie pytanie jak wysokie koszty można naliczyć pracownikowi który wykonuje prace twórczą? Czy można ustalić je na stałym poziomie? Wyższe koszty (...)

Jednoosobowa działalność gospodarcza, prośba o poradę.

Jednoosobowa działalność gospodarcza, prośba o poradę.

rozliczania tych praw autorskich na działalność ??? 9. Czy w koszty uzyskania przychodów mogę odliczyć zakupiony towar czyli jeżeli np. kupię 1000zł towaru zakupionego po cenie netto 16zł (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

odbiera z przedszkola lub szkoły... Natomiast matka widzi swojego synka może kilkanaście godzin w miesiącu. Fajna wizja? To dodajmy do tego właśnie alimenty plus inne koszty i skonfrontujmy z układaniem

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

roszczeń? Czy korzystałeś z usług prawnika i ew. jakie były to koszty? Czy masz może namiar na prawnika (najlepiej z Warszawy). Czy możesz napisać, w którym roku Twoja polisa była zakładana, na (...)

1

2

3

4

5

...

6