koszty podatkowe i ulga na 2012 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

ma tu znaczenia). Podkreślić jednak należy, że do skorzystania z ulgi konieczne jest zameldowanie przez wskazany okres na pobyt stały. Meldunek na pobyt czasowy, bez względu na długość (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

i na jakiej podstawie on żąda rachunku skoro mam na umowie dane tego sprzedającego(są na firmowej pieczątce)i samochód jest kupiony do celów prywatnych nie na firme (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

weryfikacji wagi i rozmiarów przesyłki. Przesyłki od 5lat wysyłam Poczta Polska na tej samej poczcie, wszystkie takie same (buty w prostokątnych pudełkach) i nigdy nie mialem z tym problemu (...)

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!!

. Jeżeli zdecydują się oni na odliczenie,to wówczas będą mogli dokonać tego przez dwa kolejne lata podatkowe. Internauta, który skorzysta z odliczenia w zeznaniu podatkowym składanym za 2012 (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

szłam na rękę jak mogłam, to naprawdę czuję się oszukana! I co mam teraz zrobić? Dopiero 2 tygodnie pracuje na czas określony (na rok), a już tydzień w tym czasie była na (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

na wpłąte 1500zl. Nie stać mnie na to, jestem studentką co prawda pracuje, ale niewiele zarabiam. Powiedziałam o tym i do tego zgłosiłam, ze miałam otrzymac informacje na temat (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

również kilku minut, nawet ludzie nie wiedzie jak łatwo do was dotrzeć i puścic w skarpetkach za jedną opinie na necie.. Bartek Każda firma ma pozytywy i negatywny jednych więcej drugiej (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

Chyba chodziło Panu/i o wzór na obliczenie wysokości podatku. I próg, aby obliczyć wartość swego podatku należy od 18% rocznych zarobków odjąć kwotę zmniejszającą podatek 556zł.02gr. II (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

wglądu .Dziwna sytuacja .Ani faktury ani nic zero kompletnie .Założyłam konto na e sadzie i po 2 dniach miałam dostać pismo z aktywacja konta na adres pocztowy i nie dostałam (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013 Jak wygląda przyznawanie obecnie ulga na dzieci, tzn. jest ten próg jakiś ale ile on wynosi, czy to suma netto czy brutto, czy na każdą osobę czy tylko (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

mi pomozesz adamver44 na trzecim posiedzeniu Sądu -Sąd nakazał wykonanie badań psychologicznych /matki, dziecka i mnie/. Jestem po badaniach i czekam na termin posiedzenia Sądu (...)

zachowek

zachowek

uwzględniająć mnie tylko w nim i darowała mi je. Prowadziła mi ta sprawę P.Notariusz i zapewniła ze wszytko jest ok i nigdy już nie będe miałą z tym problemu, i sprzedałam (...)

Ulgi podatkowe 2010

Ulgi podatkowe 2010

Ulgi podatkowe 2010 W 2010 r. podatek dochodowy można było zmniejszyć o wydatki na utrzymanie dzieci, internet, oszczędzanie w kasie mieszkaniowej, rehabilitację czy darowizny. * ulga (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

wpływających co miesiąc na konto. Widzicie tylko i wyłącznie swoją sytuację.. ale sytuacji drugiej strony to już nie dostrzegacie. Po prostu patrząc na wasze wyrachowanie, i (...)

Ulga na dzieci 2012 dla rodziców po rozwodzie!

Ulga na dzieci 2012 dla rodziców po rozwodzie!

Ulga na dzieci 2012 dla rodziców po rozwodzie! Witam pytanie mam następujące. Czy ulga na dziecko przypadająca rodzicom tego dziecka którzy są rozwiedzeni przypadać będzie (...)

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

VAT od paliwa i kosztów napraw? Nie chiałbym żeby okazało się, że gdy (odpukać w niemalowane) zawieszenie pneumatyczne nawali i koszt wyjdzie ponad 10 000 zł to nie będę mógł tego wsadzić (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

mnie w gorsze tarapaty i opłaty/. Cena rynkowa na akcie z 2007 r byla 90 000 ale pani sedzia wziela kalkulator i obliczyla to 48 metrow i wyszlo jej 170 000. I przyznala (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przesłanek do podjęcia czynności kontrolnych na podst. art. 759 par. 2 kpc. i z głowy. Miałem taki przypadek, że sąd odwoławczy zalecił właśnie sądowi I instancji przeprowadzenie (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

. a pierwsza sprawa już rozwodowa została wyznaczona na 9 sierpnia i orzeczony został rozwód i teraz czekam na uprawomocnienie do 31 sierpnia. czuje się dobrze jestem pewna że dobrze (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

i dostaję rentę po ojcu natomiast mam na utrzymaniu u Siebie siostrę i jej 3 dzieci bo jest bezrobotna i nie mogłem patrzeć jak klepią biedę. Przez pomoc im wpędziłem sam się (...)

Znika jedna ulga mieszkaniowa 2012 ?

Znika jedna ulga mieszkaniowa 2012 ?

Znika jedna ulga mieszkaniowa 2012 ? Witajcie, chciałem się dowiedzieć czy któraś ulga mieszkaniowa ma zniknąć w przyszłym roku?? Wiem że pytanei brzmi nieco dziwnie i nie standardowo, (...)

ulga rodzinna , a krwiodawstwo

ulga rodzinna , a krwiodawstwo

moim urzędzie i Pani powiedziała mi tam, iż one biorą kwotę dochodu, przed odliczeniem takiej ulgi z krwi. Czy to jest zgodne z prawem? 2) Jeśli nie moge tego zrobić w sposób przedstawiony powyżej

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ktoś na tym forum kto dostał czy nie i na jakich warunkach np. czy miał zasiedzenie tylko tyle nie nic więcej Remek55 Witam, Przegrzebałem forum i nie widzę przypadku podobnego (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

zaproponowała mi paczkę powitalną Wypieki ze smakiem,była o na darmowa,płaciło się tylko za koszty pakowania i wysyłki 9,95.Wszystko mi jasno przedstawiła i poinformowała,że (...)

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

2010r jasno stwierdzają ze ulga obejmuje "..wydatki poniesione na spłatę kredytu lub pożyczki, a także odsetek od kredytu lub pożyczki zaciągniętych na nabycie lub wybudowanie zbywanej (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

wymusila na mnie podpisanie umowy na dzierżawe gruntu twierdzac ze jest to konieczne bo dzierzawie budynek wiec teren pod budynkiem i 100 m2 tgz dojazdu do budynku i to musze płacic (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

ani ja nie widzieliśmy potrzeby i sensu przekazywania sobie wzajemnie pieniędzy na utrzymanie i nazywania ich alimentami. Zona otrzymywała pieniądze na utrzymanie wszystkich dzieci, (...)

PARANOJA -PŁACĘ ALIMENTY SĄD ODRZUCIŁ SKARGĘ NA KOMORNIKA

PARANOJA -PŁACĘ ALIMENTY SĄD ODRZUCIŁ SKARGĘ NA KOMORNIKA

produkcyjna... Mase wydanych pieniędzy na porady prawne, na pisma, na opłaty sądowe, nie licząc czasu na te pieprzone chore sprawy sądowe i koszty dojazu. Żenada (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

300zł na szkołę ale co zrobić na staż iść za 470zł i stracić alimenty i stypendim? Stary się chwali, że kase ma ale płaci tylko dlatego, że trzeba camilla3 Hej, wniosłam (...)

1

2

3

4

5

...

19