koszty działalności gospodarczej 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

ich matki..bolalo ale wybaczylem ,zapomnialem .od 3 lat mam co roku podwyzke place 1000zl do tego koszty komornicze 80zl na 2 dzieci koszty podrozy 600zl moje zarobki to 3tys.(mieszkam 300km od nich

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

którym marzyłeś o finansowaniu samochodu, rozpoczęciu działalności gospodarczej, udanym świętowaniu, planowaniu wesela , Niektóre nieprzewidziane koszty choroby, a być może razem (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

były tam umieszczone. Masz tam datę urodzenia?? Masz tam adres zamieszkania osoby zakładającej działalność, no chyba, że adres prowadzenia działalności gospodarczej jest taki sam jak jej (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

rzeczoznawcę do tego jeszcze dochodzą koszty radcy prawnego i jego dojazdy na każdą sprawę. Oczywiście te koszta ponosi klient ale po wygraniu sprawy koszty np. za opinie biegłego mogą być (...)

presco

presco

serdecznie. Prosił bym o rade a mianowicie w grudniu 2011 kupiłem samochód z ubezpieczeniem MTU poprzedniego właściciela. wypowiedziałem ubezpieczenie listownie następnie wziąłem ubezpieczenie (...)

Założenie działalności gospodarczej + praca na etacie

Założenie działalności gospodarczej + praca na etacie

Założenie działalności gospodarczej + praca na etacie Witam serdecznie, jestem zatrudniony na umowie o pracę, jednak od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem założenia własnej działalności (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

potrzeba adwokata jak to sugerował jakiś nieuk.Już to przerabiałem, a wcale nie byłem dłużnikiem. Tadeusz Naliczone koszty komornicze Witam Bardzo proszę o poradę czy koszty komornicze nie (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

windykacyjnej) o następującej treści "...Jeżeli nie zapłaci Pan zaległości to rzeczywiste koszty egzekucji zostaną powiększone o koszty procesowe. Czyli zamiast zapłacić 1500 zł będzie (...)

Kredyt konsumencki - czym to sie je?

Kredyt konsumencki - czym to sie je?

tzw. kredytów konsumenckich. Założenie do ustawy opracował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Kredyt ten jest zaciągnięty na cele niezwiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej, (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

działalności gospodarczej, spłacasz rachunki, dajemy pożyczkę w wysokości od 3 000 do 500 000 000, oferujemy tutaj lub rodzaj pożyczki z 2%. Czekam na twoją aktualizację dotyczącą tej sprawy. (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

rejestru.Wtedy zaczeło mu świtać, bardziej sobie przypomniał jak ich komornik dobrał musie do tyłka. Koszty jakie poniosłem to tylko prowizja 7% !!!!!!! Koszty sadowe tj. 3 600 zł zostały (...)

Umowa o dzieło - podatek

Umowa o dzieło - podatek

zamawiającemu – koszty uzyskania przychodu wynoszą 50% - nie przekazujesz praw – koszty uzyskania przychodu wynoszą 20% Jeżeli chodzi o zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych (...)

składki ZUS 2011 w działalności gospodarczej

składki ZUS 2011 w działalności gospodarczej

składki ZUS 2011 w działalności gospodarczej Witam Państwa! Czy mógłby mnie ktoś uświadomić ile wynoszą składki ZUS w roku 2011 w działalności gospodarczej??? Proszę (...)

Długi w ZUS z tytułu 1osob. działalności gospodarczej a odpowiedzialność żony

Długi w ZUS z tytułu 1osob. działalności gospodarczej a odpowiedzialność żony

Długi w ZUS z tytułu 1osob. działalności gospodarczej a odpowiedzialność żony Dzień dobry Piszę do Państwa z wielką prośbą o pomoc/poradę prawną. Dotyczy ona mojej jednoosobowej działalności

umowa najmu

umowa najmu

rozkręcenie biznesu? oczywiście nie było tego w umowie?.( Wspomnę że miałyśmy 22lata jak zakładałyśmy działalności i żadnego pojęcia o prowadzeniu działalności?.niestety?. ) w październiku (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

...dlatego , że Presco musiałoby pokryć koszty sprawy. Pozdrawiam serdecznie. Acha....jeszcze jedno, skieruję przeciwko Wam wniosek o wyłudzenie danych osobowych, bo skąd mieliście mój prywatny nr (...)

koszty dzialalnosci gosp.

koszty dzialalnosci gosp.

koszty dzialalnosci gosp. Mam dwa, istotne dla mnie pytania: 1. Czy w kosztach wlasnej jednoosobowej dzialalnosci gospodarczej moge ujmowac skladke na dobrowolna polise emerytalna w Commercial Union

Zamknięcie działalności gospodarczej

Zamknięcie działalności gospodarczej

Zamknięcie działalności gospodarczej Proszę o odpowiedź na pytanie, jakich czynności należy dokonać (i w jakich terminach) przy zakończeniu działalności gospodarczej. Rozliczenie (...)

Czynsz w spółdzielni ???

Czynsz w spółdzielni ???

czlonkowie. Wynika to stad, ze spółdzielenie oprocz dochodów z opłat eksploatacyjnych czerpia tzw. pożytki z własnej działalności gospodarczej, które mogą być przeznaczane na pokrycie wydatków (...)

Jaka forma działalności

Jaka forma działalności

Jaka forma działalności Witam Trochę czytam o formach prowadzenia działalności, ale nadal mam problem ze zdecydowaniem się którą formę wybrać. Wraz ze znajomym mamy pomysł na biznes (obydwaj (...)

ZUS TANIEJ?

ZUS TANIEJ?

warunki dla nowo powstałych firm ? Zora A czy przy zbiegu świadczeń jeśli wybiorę składkę z umowy zlecenia to muszę jednocześnie opłacać składkę zdrowotną z tytułu prowadzenia działalności (...)

alimenty

alimenty

tez już nie ma podjęliśmy decyzje o rozwodzie mamy dwójkę dzieci 12 i 6 lat moje pytanie ile będę płacić alimentów na dzieci przy działalności gospodarczej na miesiąc zarabiam około (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

dwóch latach (od 2011 do 20013)? Pozdrawiam leonxel Witam! Bardzo proszę o radę. Od 20lat ojciec z nami nie mieszka i jest z mamą po rozwodzie, alimenty, czasami dostawaliśmy (ja i brat) po ok 100 (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

uporządkowania zapisów o schemacie podlegania ubezpieczeniom z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej? (cyt z pisma Zus), a nie w celu zmiany podlegania konkretnym ubezpieczeniom. Moim (...)

nip 3 2011 !!!

nip 3 2011 !!!

nip 3 2011 !!! Od 1 lipca 2011 roku osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej nie będą musiały składać wniosków o nadanie numeru NIP. Po tym dniu będzie on potrzebny (...)

PESEL zamiast NIP 2011 !!!

PESEL zamiast NIP 2011 !!!

PESEL zamiast NIP 2011 !!! Zgodnie z projektem 1 stycznia 2011 roku osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej będą mogły zapomnieć o swoim numerze NIP (Numer Identyfikacji (...)

KPIR a Portal, który prowadziłem przed rozpoczęciem działalności

KPIR a Portal, który prowadziłem przed rozpoczęciem działalności

KPIR a Portal, który prowadziłem przed rozpoczęciem działalności Witam, Mam takie pytanie. Ostatnio sprzedałem portal, którym zajmowałem się jeszcze około rok przed założeniem działalności

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

zawiadomienie urzędu skarbowego pod który podlega handlarz o fakcie prowadzenia lewej działalności gospodarczej i uzyskiwania dochodów z nieujawnionych źródeł. mrozowskim Dzwoniłem że (...)

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

działalności gospodarczej, m.in. auta dostawcze spełniające określoną w ustawie definicję, samochody typu van czy minibusy. Tomex

Do rozliczenia wystarczy PESEL

Do rozliczenia wystarczy PESEL

Do rozliczenia wystarczy PESEL Od 1 stycznia 2013 zlikwidowany zostanie NIP dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Będą posługiwały się jedynie numerem PESEL, a od 1 lipca 2011 (...)

1

2

3