koszt eksploatacji samochodu 2011 stawka za 1 km Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

której opłaty za media wspólne naliczane są według wielkości mieszkania. Moje mieszkanie jest duże więc płacę za media więcej niż właściciele mniejszych lokali. Uważam to za (...)

stawka za 1 km przebiegu samochodu osobowego w 2011

stawka za 1 km przebiegu samochodu osobowego w 2011

stawka za 1 km przebiegu samochodu osobowego w 2011 Witam Ile wynosi stawka za 1 km w przypadku auta osobowego?Z góry dziekuje za pomoc (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

, to można skończyć z wyrokiem za fałszowanie umów, bo US jest w stanie dokonać weryfikacji umowy u sprzedającego (wniosek o pomoc prawną do administracji niemieckiej). Reasumując musi Pan teraz (...)

VAT-25

VAT-25

Polski jest prawidłowe. Ponadto Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach informuje, iż stosownie do art. 72 § 1 pkt 1 cytowanej wyżej ustawy Ordynacja podatkowa za nadpłatę uważa się kwotę (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę w B za (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też nie jestem (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

to co wymieniłeś i nie grozi mi ona odebraniem samochodu za niepłacenie jej. To JEST patologia. Za rzeczy typu wywóz śmieci, sprzątanie, naprawy mogę płacić SAM, tak jak płacę za (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

znęcania się) i adwokat byłego bardzo mnie atakował, to skończyło się pozytywnie. Teraz jestem już po tym wszystkim z dale od byłego a dzieci dostają alimenty (oczywiście za pomocą komornika (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

mial juz zupelnie za co zyc. Wdzieczny bede za odpowiedz na pytanie czy taki scenariusz jest w ogole mozliwy. (sugar daddy) - Po 6 miesiącach od uprawomocnienia się wyroku możesz złożyć o podwyższenie

Kilometrówka nie pokrywa kosztów podróży!!

Kilometrówka nie pokrywa kosztów podróży!!

pojazdu na 1 km wynosi 0,97 zł. podczas gdy stawka kilometrówki to tylko 0,52 zł. Stawka w ogóle nie kompensuje realnych kosztów podróży...;/ oczywiście,podnieście stawki kilometrówki, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

dodatkowo obciążony jakimiś jego wydatkami , opląty egzekucyjne zł, wydatki gotówkowe 61 ???? + 2 zł za przelew.Co to za samowolka , na jakiej podstawie? przecież to normalnie wyłudzenie... (...)

stawka za 1 km przebiegu pojazdu w 2011

stawka za 1 km przebiegu pojazdu w 2011

stawka za 1 km przebiegu pojazdu w 2011 Witam Jak ajest stawka za 1km w przypadku aut osobowych w roku 2011?Z góry dziekuje za odpowiedzi

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w trakcie rozmowy (...)

Ulga rehabilitacyjna

Ulga rehabilitacyjna

korzystania z samochodu to mozna odliczyc dojazdy do lekarza lub badania czy tylko na rehabilitacje? Na rehabilitacje mamy okolo 10 km czyli przejezdzamy okolo 100 km na kwartal a do lekarza (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

pytanie jak daleko może posunąć się komornik? Dług za czynsz za mieszkanie w którym jestem zameldowana a ale umowa najmu jest na ojca, ja dokładam się do mieszkania ale on nie płaci czynszu, (...)

ile placicie lub ile otrzymujecie na dwojke dzieci alimentow?

ile placicie lub ile otrzymujecie na dwojke dzieci alimentow?

mu 7tys za siedzenie w domu. Pan Zdzicho Witam mój były płaci na moja córkę 300 zł pracuje on w Niemczech kupił sobie auto za 7 i pul tysiąca czy sad bierze takie że czy pod uwagę dziecko (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, że (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo i prawo a alimenty (...)

spadek

spadek

skonsultowanie się z prawnikiem w Polsce w celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących Twojej konkretnej sytuacji: 1. Konsultacja z prawnikiem 2.Sprawdzenie ważności testamentu 3. Rola świadków (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

. Książki tej nie dostałam, ale za to dostałam fakturę za książkę. Fakturę zignorowałam, bo niby dlaczego mam płacić za coś czego nie otrzymałam ?!Zaczęły się telefony i pisma (...)

pobicie

pobicie

drzwiami, zeby stac w swietle a on pojechal dalej i postawil samochod za budynkiem. Ja pierwszy wysiadlem z samochodu i gdy juz bylismy jakies 10 metrow od siebie to kierowca tamtego samochodu (...)

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

wiadomo. Tak, od nowego roku stawki przebiegu pojazdu prywatnego używanego do celów służbowych za 1 km będą wyższe. To jest związane min ze wzrostem cen paliwa. samochodu (...)

Opłata za skargę o zwrot kosztów stawiennictwa

Opłata za skargę o zwrot kosztów stawiennictwa

wyliczenia za ilość przejechanych km do siedziby Sądu * stawka kilometrówki z rozporządzenia ministra transportu (aktualna stawka 0,8358zł za 1km). Sąd w swoim postanowieniu (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

prawne". Powodowie przedstawiają rachunek za kurs nauki języka i nauki tańca. Pozwany za to płaci, więc powinien zaznaczyć, że domaga się przedstawienia jemu odpowiednich rachunków za (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara jesli (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

bez ogrzewania, przez co zamarzła woda.W tej chwili lokatorka domaga się zmniejszenia czynszu za okres zimna ponieważ uważała ,ze w mieszkaniu jest za zimno i zużywa za dużo opału.Każdy (...)

Delegacja  2011 roku stawka za km

Delegacja 2011 roku stawka za km

Delegacja 2011 roku stawka za km Bardzo proszę o pomoc, ile wynosi stawka za km podczas podróży służbowej w 2011 ?

Co to są koszty uzyskania przychodu?

Co to są koszty uzyskania przychodu?

uznane z tego powodu za koszty uzyskania przychodów" – (NSA - wyrok z 26.01.1996 SA/Gd 3290/94) - "1. Wydatki poniesione na eksploatację samochodu stanowią koszt (...)

rosnące opłaty

rosnące opłaty

sie myle... bardzo bedę wdzieczna za odpowiedz :) W ramach opłat eksploatacyjnych płacisz za: 1. Koszt zarządu nieruchomością, czyli pensje dla prezesa oraz zarządu. # wynagrodzenie (...)