konto abonament rtv 2011 na jakie konto wpłacać Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

rejestracja na stronie poczty polskiej? Czy mogę wpłacać na to samo konto co w zeszłym roku? Itap111 Witam Gdzie mogę sie dowiedzieć na jakie konto wpłaca (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

konto. Przelew na konto zawsze dojdzie i kosztuje znacznie mniej niż przekaz pocztowy i nie trzeba nawet o nim pamiętać (wystarczy zlecenie stałe). Kasę na pocztę ojciec musi (...)

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV? Mam pytanie, czy są jakieś sposoby na to żeby nie płacić zaległej opłaty za abonament RTV? Np. co w sytuacji gdy telewizoru nie mam od lat 4 bo (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

oraz poprosiłam o rozłożenie długu na raty o wysokości 100zł. Otrzymałam maila z odmową rozłożenia długu na zaproponowane raty i nakazali spłacić mi dług w 4 ratach 251zł miesięcznie. (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

czy na konto intrum obojetne (kwestia tzw zaufania) liczy sie ztw skutecznosc. gdzie wplacasz nie ma zanaczenia 4. na kotre konto wplacasz najlepiej mopwic odrazu)(inrum i/lub konto (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

luksusow, tezau placze ze nie ma pieniedzy i 1300EUR jej nie starcza na utrzymanie. Na dzien dzisiejszy zarabiam w Niemczech na reke 1450 EUR, kwota jest moze na Polskie warunki nie (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

licznymi "haczykami", np. umowa na 24 miesiące, jak nie wypowiesz umowy na ponad miesiąc przed jej "niby zakończeniem", to automatycznie przedłuża się ona na 12 miesięcy. Niby dlaczego (...)

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto Witam Na na jakie konto wpłaca sie kwotę za abonament RTV?Z góry dziekuję

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

komornika i on oczywiście założył mi blokadę na konto bez żadnego powiadomienia ( dowiedziałem się dopiero jak robiłem zakupy i się okazało że mam puste konto gdzie miajwiecej godzinę (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

Panią Agnieszkę Bąk o zwrot nie należnie pobranych pieniędzy nie mnie,a moje pieniążki proszę a nawet żądam zwrotu w ciągu 5 dni roboczych.I zwrot proszę dokonać na podane przeze mnie konto (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

mojej działce tylko) szacuję na jakieś 60m. Na stary kabel była podpisana zgoda z elektrownią wraz ze skromnym odszkodowaniem. Na położenie nowego (niby to było tylko przełożenie (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

abonament na rok 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi natta27 Witam Ile wynosi roczna opłata za abonament RTV w roku 2011?Z góry dziękuję za informacje tomek39 do (...)

Opłata rtv na 2011 za cały rok

Opłata rtv na 2011 za cały rok

Opłata rtv na 2011 za cały rok Witam czy da się opłacić abonament za cały rok z góry? Czy można to wpłacić na to samo konto co abonament co miesięczny (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

poszczególnych jego członków, że nie zgadzamy się na ich nieuczciwe postępowanie. Brońmy idei i własnych przekonoań. Powodzenia!!! Kasia Aby opowiedzieć cała swą historię musiałam rozbić ją (...)

zadłużenie

zadłużenie

mam czyste konto (zresztą mam w tej chwili telefon na abonament oraz telewizję cyfrową i rachunki płacę systematycznie na siebie i nie miałem problemu z uzyskanie dostępu do tych (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

piekna mama, robisz swietna robote i jestes bardzo kochana! Przytrzymaj palec na tym i wyslij dalej.ednakże firma w dalszym ciągu rozpowszechnia dane osobowe moje na stronach publicznych na (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

doplaca. Na grudzien dal mi 200 zl, latwo obliczyc ile przypada mi na kazdy dzien, az 6.45. Studiuje dziennie-ostatni rok, dojazdy codzienne na uczelnie kosztuja mnie 6.65. Sutacja jest koszmarna. (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

jestem zadowolony. Co prawda nie odzyskują kasy w 5 minut ale sukcesywnie należności wpływają mi na konto. Myślę że skoro reklamują się na Widzewie i na plakatach konkursowych (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

stara złapała na melinie AdIDaSa . . . a to syfu najwyższa klasa. Twoi starzy wygrali na raz w kółko i krzyżyk, a miał być remis. Twoja stara ma milion wejść dziennie na fotka.pl (...)

komornik i ściąganie alimentów

komornik i ściąganie alimentów

początku przez rok płaciłem mojej byłej żonie połowę kosztów jakie ponoszone były na utrzymanie dzieci i domu. Co przekraczało tą kwotę, lecz nie wpłacałem na konto tylko (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

(mimo mojego pisemnego sprzeciwu i bez mojej wiedzy) została przedłużona na czas nieokreślony. Po miesiącu otrzymałam FV opiewającą na kwotę przewidzianego, w zawartej wcześniej ze mną (...)

Moja żona nie odbiera alimentów, które daje na dziecko i chce mnie pozbawić praw

Moja żona nie odbiera alimentów, które daje na dziecko i chce mnie pozbawić praw

". Zwrócone alimenty sugeruję wpłacać na odrębne konto i tam je trzymać, do czasu kiedy była żona je przyjmie. Z biegiem czasu może to narosnąć do sporej kwoty. mrozowskim witam, (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

(niejednokrotnie z opóźnieniem). Po pewnym czasie założyłam osobne konto i poinformowałam go o numerze nowego konta. Od tej pory wpłacal albo gotówką albo na nowe konto, do tej chwili (...)

Alimenty

Alimenty

na nie bo to jego a pani nie powinna do tego dopuscić ma dziecko powinien je kochać i sam chcieć na niego łozyć jako kobieta i kiedyśmatka powinna pani sama go namówicna samowolne łozene na (...)

Opodatkowanie dochodów

Opodatkowanie dochodów

), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

sama pieniądze za zobowiązania, dostęp do faktur miałam elektroniczny. Po zerwaniu umowy pod koniec kwietnia pobrano mi z konta zwyczajną kwotę za abonament, a jak wiadomo abonament płaci się (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

nauki. Mam tu na myśli pieniądze na książki, dojazd do szkoły itp. Czy można w jakiś sposób zmusić rodzica do płacenia za naukę, np. przelewając, co miesiąc daną kwotę na konto (...)

1

2

3

4

5

...

12