komu przysługuje renta socjalna z mops w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lekarskim bo jestem w 4 miesiacz ciazy. Termin porodu mam na 13 listopada. Powiedzcie mi jesli sie orientujecie jak to jest z dalsza umowa. I z urlopem macierzynskim i wychowawczym. Z (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

o niepełnosprawności. Jego ojciec mieszka w Hiszpani. W styczniu 2010 dostalam odpowiedź z sądu w Madrycie, że jest nadany już nr sprawy i z zapytaniem jaka jest jego sytuacja (...)

Czy należy się renta socjalna?

Witam. Chodzi tutaj o kobietę, 50 lat, 21 lat przepracowanych w

Czy należy się renta socjalna? Witam. Chodzi tutaj o kobietę, 50 lat, 21 lat przepracowanych w

Czy należy się renta socjalna? Witam. Chodzi tutaj o kobietę, 50 lat, 21 lat przepracowanych w Czy należy się renta socjalna? Witam. Chodzi tutaj o kobietę, 50 lat, 21 (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż staż skończyłam (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

skarga na czynności pracownika socjalnego POMOCY!!!!

skarga na czynności pracownika socjalnego POMOCY!!!!

opieke bylego meza z obecnego malzenstwa mam 3 dzieci wczesniej nie bylo takich problemow ale z momentem przeprowadzki przyszla do nas pracownica mops na obecna chwilke nie korzystamy z (...)

Renta socjalna a zatajenie ukończenia studiów - wpadka

Renta socjalna a zatajenie ukończenia studiów - wpadka

to aby mnie ukarać w Sądzie, tym bardziej że pytała o date ukończenia studiów, mając przed sobą całą teczkę z moimi aktami. Ta sama lekarz w ZUS uznała mnie za częsciowo niezdolnego (...)

Odebranie praw rodzicielskich a alimenty

Odebranie praw rodzicielskich a alimenty

zapoznać z orzeczeniem sądu w zakresie kontaktów z dziećmi. Z opisu wynika, że w grę może wchodzić m.in. zmiana sposobu kontaktów, tudzież zagrożenie ukarania któregoś (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kasia Poszukuję informacji na temat postępowania z osobami z zaburzeniami paranoidalnymi. Czy sądzicie, że kobieta z w/w zaburzeniami, która nie utrzymuje kontaktu z (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany !

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany !

: * renty i emerytury * renta rodzinna i renta z tytułu całkowitej niezdolności do pracy oraz renta rolnicza * renta socjalna * renty z tytułu częściowej niezdolności (...)

renta socjalna 2011

renta socjalna 2011

renta socjalna 2011 Witam Ile w tym roku wynosi renta socjalna?jakie sa kryteria? Z góry dziękuję

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku (...)

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

widnieje jako fikcyjny. Mieszkam w małej miejscowosci co idzie w parze z brakiem miejsc pracy obecnie jestem starzystką zarabiam 684 zł i otrzymuje zasiłek w wysokości 48 zł oraz (...)

Komu przysługuje zasiłek wychowawczy?

Komu przysługuje zasiłek wychowawczy?

dochód na jedną osobę nie przekracza 504 zł. O pieniądze mogą starać się tylko te rodziny, w których dochód na jedną osobę nie przekroczył 504 zł. W przypadku domów, w których (...)

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna

, która w chwili śmierci miała ustalone prawo do emerytury lub renty z tytułu niezdolności do pracy lub spełniała warunki wymagane do uzyskania jednego z tych świadczeń. Renta (...)

Matka samotnie wychowująca niepełnosprawne dziecko

Matka samotnie wychowująca niepełnosprawne dziecko

dziecko 18 roku życia będzie przyznana renta socjalna po czym matka będzie mogła rozliczyć się z fiskusem i otrzyma zwrot podatku (w tej chwili to ok 1127 zł). Nasze pytanie brzmi: (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

nadal ci przysługuje, w takim wypadku zasiłek pogrzebowy przysługuje w kwocie 200% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia. prawniczek Maltens Zasiłek pogrzebowy ma strony złagodzić (...)

Zasiłek dla samotnie wychowującej matki

Zasiłek dla samotnie wychowującej matki

jako samotna matka a teraz mops każe mi oddać pieniądze. Nadia Kartuzki mops szkodzi a nie pomaga za biede karza a jesli idziesz w kartuzach do opieki to smieja ci sie w twarz Danka (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

w powyższej sprawie. i piszesz uzasadnienie abby26 Kolejny wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych. Zwracam się z prośbą o zwolnienie mnie z kosztów sądowych w wysokości....zł- (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

. W takim razie jak oni chcą walczyć z kryzysem? gondek30 Tak się zastanawiam, czy w każdym województwie dostaje się taki sam zasiłek dla bezrobotnych? Czy może w poszczególnych (...)

Renta socjalna

Renta socjalna

Renta socjalna Witam Chciałbym się dowiedzieć kto może otrzymywać rentę socjalną z ZUS? Czy pełnoletni chory również może ubiegać się o tą rentę? 1 Może mi ktoś powiedzieć (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

, co zrobić w mojej sytuacji? znajomi z zagranicy pytali mnie, czy skoro jesteśmy w unii, to mam więcej możliwości-ktoś mi pomoże... z tym, że pojęcia nie mam, gdzie szukać (...)

Renta?komu przysługuje?

Renta?komu przysługuje?

Renta?komu przysługuje? Prosze o poradę.Mój mąż ma dziecko, nastoletnie z pierwszego małżeństwa.Płaci alimenty od 8 lat. Kilka miesięcy temu zawarliśmy związek małżeński. (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

,który chce sobie wymienić na motor (oczywiście wszystko z wyższej półki!!) to tylko niektóre z jego bogactw.My natomiast miesiąc w miesiąc z sercem w gardle myślimy,czy (...)

o ile wzrośnie renta socjalna w 2011 roku

o ile wzrośnie renta socjalna w 2011 roku

o ile wzrośnie renta socjalna w 2011 roku Witam Mam pytanie dokładnie jak w temacie?Prosze o odpowiedzi i z góry dziekuję:) Pozdrawiam

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

co jakiś czas popijaliśmy piwko. W tym momencie z nieoznakowanego wozu wyłażą 3 pały i mówią że za picie w miejscu pub otrzymamy po mandaciku. Po czym jeden z nich powiedział (...)

początek choroby Renta

początek choroby Renta

początku niezdolności do pracy, który to termin ma znaczenie dla ?orzeczenia?, a nie dla ?decyzji? ZUS. Mam pytanie, czy z punktu widzenia przepisów prawnych po tylu latach pracy należy mi się renta (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

przedemerytalną. Tak jak ludzie którzy w j/w. w pracy maja możliwość kontynuowania pracy bo są chronieni prawem. Długo pracujących wiek 61 lat z odebraną rentą nic nie chroni, (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sie ( z emerytury). Od lipca mama z babcia sa zmuszone wyprowadzic sie i ja zostaje w tym momencie bez srodkow. Czy jest mozliwosc dotacji z panstwa ( jakich?) i jak wyglda w (...)

1

2

3

4

5

...

7