komornik umowa zleceniechodowyart.394 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


KOMORNIK

KOMORNIK

o tym do niedawna. Co może zająć komornik?? Może zabrać moje rzeczy albo moją pensję?? Może najlepiej się wymeldować puki dług nie narósł?? jolanta79 Komornik może zabrać pieniądze (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

nie płacił ani złotówki. Kwota zaległych alimentów to prawie 30 000 zł. Od 2002 roku sprawą zajmuje się komornik, który nic nie robi, ponieważ od czerwca 2007 tatuś płaci pieniądze. Komornik (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

systematycznie ZUS i potrąca komornik , Obecnie już w styczniu skonczylam spłacanie w Zusie do marca jeszcze potrąca komornik ,tak trwała biurokracja o powiadomieniu przez ZUS że jestem czysta.,a (...)

Ratunku zlapal mnie komornik

Ratunku zlapal mnie komornik

Ratunku zlapal mnie komornik Stalo sie. Namierzyl mnie w pracy. Ksiegowa zadecydowala ze sciagac mi beda 900 zl z pensji ktora wynosi 3000 zl.Uwaga , umowa jest umowa o dzielo!!!!!! Co zrobic (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

spłaty i można jej się odmagać od dłużnika. Oczywiscie moj dliznik uciekl i sie chował w innej czesci kraju, znalezli go, gdzie pracuje i po sądzie (rowniez pokryli opłaty w polowie) ich komornik (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

zapłacić , czy mogą sprawę przekazać z powrotem do komornika ?? Umowa z Ideą była podpisana w 2000 roku , ostatnia zapłacona f-ra w 2001 , a umowa była podpisana na działalność , którą (...)

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

komornik. Natomiast ja za 2 miesiące wychodzę za mąż i boje sie ze komornik przez mojego brata może zajac mienie mojego juz po ślube męża, gdyż ja nie pracuje,a jedynie jestem u niego zamedowana. (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

pierwsze pytanie z kad miała do mojego ojca numer? Baba straszyła ze komornik mnie odwiedzi i weźmie sprzęt lub coś innego warte 2430 zl. ale z tego co się orientuje to raczej nie może wziąć nic (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

(02,2009) dostałem rachunek do zapłaty w przeciągu miesiąca oddzwoniłem z zapytaniem za co? Nikt wtedy przez telefon nie informował mnie iż umowa jest już wiążąca. Podczas mej rozmowy rozwiązałem (...)

Egzekucja z wynagrodzenia - umowa zlecenie, postępowanie przed sądem

Egzekucja z wynagrodzenia - umowa zlecenie, postępowanie przed sądem

nie strącić auta? Jeśli przeczytałeś to, co powyżej to wiesz w jakim momencie możesz się tego obawiać. Wszystko jednak zależy jakie to auto. Jeśli to jakiś strup za 5 tyś. to masz spokój, gdyż komornik

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

kablówki a raport dobrał się mi do emerytury co więcej nawet pism nie otrzymałem ani od nich ani od komornika mieszkam gdzie indziej a umowa była zawarta w innym mieście mało tego data zawarcia umowy (...)

Co zrobic jesli byly maz nie placi

Co zrobic jesli byly maz nie placi

i komornik nie powinien wziasc pod uwage, w tym przypadku komornik lub sad kieruja sie do Spoldzielni Rzemieslniczej, badz innej rownie wiarygodnej Instytucji w celu ustalenia w przyblzeniu mozliwosci

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

tego,że cały ciężar wychowania dziecka tak naprawdę spada na was!!!komorniki?facety mają ich gdzieś.majątki i auta zapisują na żon lub rodzinę i pracują na czarno.tak ze komornik może mu podskoczyć.mój

Ile może zabrać komornik?

Ile może zabrać komornik?

Ile może zabrać komornik? Witam! Szukam pomocy, ile może zabrać komornik z umowy zlecenia. Jeśli ta umowa jest podpisywana tylko na jeden miesiąc? Kwota wynagrodzenia na niej netto wynosi (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pracuje. co zrobic w takiej sytuacji? czy otrzymywanie alimentow wyklucza jakakolwiek prace (umowa o prace/zlecenie) bardzo prosze o pomoc. ak87 alimenty.pl bzdura. Możesz pracować jednocześnie alimenty (...)

alimenty

alimenty

i wyjechała dzieckiem nie mogę spóżnić się nawet dnia bo wydzwania awanturuję się przez tel a ja różnie dostaję pensję .czy za spóżnienie za alimenty 4-5 dni może siąść mi komornik na pensję.czy (...)

Zwolnienie z egzekucji

Zwolnienie z egzekucji

zajęcie którego wnosił komornik. Jeżeli Wydział dokonał zajęcia, mimo iż już Pan zarejestrował samochód, to Wydział popełnił bląd. 197810241976 No tak, ale sytuacja wygląda w ten sposób, (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

działalność gospodarczą tylko z kimś kto ma jakieś uprawnienia czyli w tym wypadku komornik, ja wiem że koszt jest duuuzo wiekszy ale ja chce go ponieśc :) nie pytajcie dlaczego, poprostu chce :) (...)

Komornik i jego uprawnienia

Komornik i jego uprawnienia

Komornik i jego uprawnienia Czy komornik ma prawo, zająć sprzęt będący nie moją własnością w ramach mojego zadłużenia. Czy mam obowiązek wpuścić komornika do domu, jeżeli nie jestem (...)

Zajęcie komornicze z umowy zlecenia

Zajęcie komornicze z umowy zlecenia

kwote jeżeli z umowy o pracę bierze 50% zarobku??? Kasia prawo-cywilne.net Z umowy zlecenia komornik zabiera 100%, komornik zajmuje wtedy nie wynagrodzenie a wierzytelność. Z umowy o pracę komornik

DŁUGI MĘŻA

DŁUGI MĘŻA

Mąż zaciągnął długi bez mojej wiedzy i nie spłaca ich. Komornik zajął już jego wypłatę i odwiedził nas w domu, w który to sposób dowiedziałam się o kredytach. Czy komornik ma prawo (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

poleconego za potwierdzeniem odbioru) Zgodnie z Kodeksem Cywilnym umowa na czas nieokreślony, w której okresem rozliczeniowym jest miesiąc ma czas wypowiedzenia równy 1 miesiąc, a umowa na czas (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

dłuznikiem ,czy to jest uczciwe według pana ?takie przykłady sa codziennoscia , od naciagaczy na zakup roznych rzeczy zaczynajac ktorzy obiecuja co innego a okazuje sie ze umowa gdzies ma kruczki po zusy

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

do dzis za te mieszkanie regularnie a zaznaczam ze te mieszkanie zadlurzyli na niecale 20 tysiecy tylko w czynszu chociasz wplacili na zadlurzenie 4 tysiace to komornik w gdansku i tak zlecil

przedawnienie rachunku! pilne

przedawnienie rachunku! pilne

a komornik otrzymał w 2004 01 05 dług został ściągnięty w 2010 06 30 co można z tym fantem zrobić sebastian prawo-cywilne.net Za usługi telefoniczne przedawnienie upływa po trzech latach oczywiście (...)

PRESCO!POMOCY!!!

PRESCO!POMOCY!!!

wykonalności itd.. zostały uzyskane przez zgrabne oszustwo, poprzez podanie listy dowodów, których firma Presco nie ma ( mam to na pismie). Komornik zablokował konto mojej firmy. Firme presco podałem (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

zameldowania ani zamieszkania)?" Odpowiedz prawnika: "To już sama musi Pani zdecydować. Komornik generalnie sam czyni ustalenia lub wzywa do podania informacji. Wtedy może Pani podjąć decyzję." Prosze (...)

Jak odzyskac dług od osby prywatnej?

Jak odzyskac dług od osby prywatnej?

,że sprawy tego typu to codzienność. Mój dłużnik nie miał mi z czego zapłacić, dopiero komornik wyegzekwował cała kwotę. Polecam usługi tej Kancelarii. Justyna_W Witam czy ta strona jest nadal (...)

Komornik a firma widykacyjna RAPORT???

Komornik a firma widykacyjna RAPORT???

to jakieś odsetki są naliczane?? 1. odsetki są naliczane do chwili spłaty zadłużenia (chyba że umowa stanowi inaczej), 2. jeśli komornik umorzył postępowanie egzekucyjne, to nie prowadzi (...)

Czy komornik może ściągać alimenty z prowadzonej działalności gospodarczej?

Czy komornik może ściągać alimenty z prowadzonej działalności gospodarczej?

Czy komornik może ściągać alimenty z prowadzonej działalności gospodarczej? Mój były mąż ma zasądzone alimenty , które ściaga mu komornik z pensji (umowa o pracę). Dowiedziałam (...)