kolejka do sanatorium - nfz12-12-44379-0 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ZUS I CHOROBA- PRZECZYTAJCIE PILNE !!!!!

ZUS I CHOROBA- PRZECZYTAJCIE PILNE !!!!!

bałem ale przyjeżdzałem na zastrzyk do miejsca gdzie na codzień pracuję a dziewczyny mi robiły w sposób delikatny zastrzyki.Odziałowa miała najlepszą rękę do zastrzyków . Miałem 10 dni (...)

Ulga rehabilitacyjna

Ulga rehabilitacyjna

mozna odpisac koszt badan wykonywanych prywatnie? (Usg stawow, badania laboratoryjne) Jesli mozna do ktorych wydatkow nalezy je zaliczyc limitowanych czy nielimitowanych. ? 3. Jesli chodzi o koszt

Sanatorium już nie dla każdego?

Sanatorium już nie dla każdego?

Sanatorium już nie dla każdego? Słyszałem coś o projekcie ministerstwa zdrowia w sprawie sposobu kierowania i kwalifikowania pacjentów do sanatoriów, ponoć ma być teraz trudniej, lekarz nie (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

79.1% ojców z prawem do wizyt płaci wszelkie należne wsparcie 44.5% bez prawa do wizyt płaci wszelkie należne wsparcie 37.9% ojców ma zabronione jakiekolwiek wizyty 66.0% wszelkiego wsparcia (...)

jak napisać podanie do sanatorium?

jak napisać podanie do sanatorium?

jak napisać podanie do sanatorium? jak napisać podanie do sanatorium?

Więziennictwo

Więziennictwo

dla POLSKI. s.b.x To chyba nie do końca prawda - ja na rozprawe czekałem w areszcie śledczym, gdzie przy przydziale do cel odbywała się selekcja, żeby nie pakować razem starych bandziorów (...)

szukam dobrego adwokata

szukam dobrego adwokata

5/6 z całości spadku a także odszkodowania za przeciąganie sprawy - Kolejka i najistotniejsza sprawa, wynagrodzenie dopiero po zakończeniu sprawy

jak uzasadnić wspólny wyjazd do sanatorium?

jak uzasadnić wspólny wyjazd do sanatorium?

jak uzasadnić wspólny wyjazd do sanatorium? jak uzasadnić wspólny wyjazd do sanatorium?

jak uzasadnić zmianę miejsca wyjazdu do sanatorium?

jak uzasadnić zmianę miejsca wyjazdu do sanatorium?

jak uzasadnić zmianę miejsca wyjazdu do sanatorium? jak uzasadnić zmianę miejsca wyjazdu do sanatorium?

czy mozna przełożyć termin wyjazdu do sanatorium?

czy mozna przełożyć termin wyjazdu do sanatorium?

czy mozna przełożyć termin wyjazdu do sanatorium? czy mozna przełożyć termin wyjazdu do sanatorium?

jestem nauczycielem mianowanym otrzymałam skierowanie do sanatorium od 13.05.11 do 03.06.11 czyli w

jestem nauczycielem mianowanym otrzymałam skierowanie do sanatorium od 13.05.11 do 03.06.11 czyli w

jestem nauczycielem mianowanym otrzymałam skierowanie do sanatorium od 13.05.11 do 03.06.11 czyli w jestem nauczycielem mianowanym otrzymałam skierowanie do sanatorium od 13.05.11 (...)

Nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych

Nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych

zweryfikuje kto idzie ogladac a kto postac po piwko i czekac do wuceta;] damianek50 moim zdaniem to głupota, nie dorosli to tego nasi kibice,a kibole to jzu wogóle... wioletta.l

korupcja wśród lekarzy

korupcja wśród lekarzy

zrobiłem tego! Ludzie sa poprostu bezszczelni! nie dajcie się nabrać na takie triki! A założe się że kolejka i tak długi czas oczekiwania był poprostu fikcyjny!

27 tys. kary!!!!!

27 tys. kary!!!!!

? Masz trzy rozwiązania. Po pierwsze możesz powiadomić urząd skarbowy o niezłożeniu deklaracji. Jednocześnie musisz przekazać wszelkie dokumenty niezbędne do ustalenia podstawy opodatkowania i wysokości

jak napisać prośbę o wspólny wyjazd małżeństwa do sanatorium?

jak napisać prośbę o wspólny wyjazd małżeństwa do sanatorium?

jak napisać prośbę o wspólny wyjazd małżeństwa do sanatorium? jak napisać prośbę o wspólny wyjazd małżeństwa do sanatorium?

jak napisać prośbę o przesunięcie terminu do sanatorium?

jak napisać prośbę o przesunięcie terminu do sanatorium?

jak napisać prośbę o przesunięcie terminu do sanatorium? jak napisać prośbę o przesunięcie terminu do sanatorium?

jak napisać pismo w sprawie zmiany terminu wyjazdu do sanatorium?

jak napisać pismo w sprawie zmiany terminu wyjazdu do sanatorium?

jak napisać pismo w sprawie zmiany terminu wyjazdu do sanatorium? jak napisać pismo w sprawie zmiany terminu wyjazdu do sanatorium?

jak napisać pismo o przesunięcie terminu do sanatorium?

jak napisać pismo o przesunięcie terminu do sanatorium?

jak napisać pismo o przesunięcie terminu do sanatorium? jak napisać pismo o przesunięcie terminu do sanatorium?

jak napisac prośbę o wyjazd do sanatorium we dwoje?

jak napisac prośbę o wyjazd do sanatorium we dwoje?

jak napisac prośbę o wyjazd do sanatorium we dwoje? jak napisac prośbę o wyjazd do sanatorium we dwoje?

czy pracujac na umowe zlecenie mozna pojechac do sanatorium?

czy pracujac na umowe zlecenie mozna pojechac do sanatorium?

czy pracujac na umowe zlecenie mozna pojechac do sanatorium? czy pracujac na umowe zlecenie mozna pojechac do sanatorium?

jak napisać pismo o przesunięcie terminu wyjazdu do sanatorium?

jak napisać pismo o przesunięcie terminu wyjazdu do sanatorium?

jak napisać pismo o przesunięcie terminu wyjazdu do sanatorium? jak napisać pismo o przesunięcie terminu wyjazdu do sanatorium?

jak napisac podanie o wspólny wyjazd do sanatorium?

jak napisac podanie o wspólny wyjazd do sanatorium?

jak napisac podanie o wspólny wyjazd do sanatorium? jak napisac podanie o wspólny wyjazd do sanatorium?

jak napisać prośbę o wspólny wyjazd małżonków do sanatorium?

jak napisać prośbę o wspólny wyjazd małżonków do sanatorium?

jak napisać prośbę o wspólny wyjazd małżonków do sanatorium? jak napisać prośbę o wspólny wyjazd małżonków do sanatorium?

jak napisać prośbę o wspólny wyjazd do sanatorium?

jak napisać prośbę o wspólny wyjazd do sanatorium?

jak napisać prośbę o wspólny wyjazd do sanatorium? jak napisać prośbę o wspólny wyjazd do sanatorium?

ZUS SANATORIUM

ZUS SANATORIUM

ZUS SANATORIUM WITAM, CZEKAM NA SKIEROWANIE DO SANATORIUM, LEKARZ ORZECZNIK POWIEDZIAL ZE PRZYJDZIE POCZTA, DO ILU DNIU OD WIZYTY U ORZECZNIKA POWINNO PRZYJSC? DZISIAJ JUZ JEST 2 TYGODNIE (...)

otrzymałam skierowanie z zusu na 24dniowa rehabilitacjie chodzi o narząd ruch jest to za 3dni niestety

otrzymałam skierowanie z zusu na 24dniowa rehabilitacjie chodzi o narząd ruch jest to za 3dni niestety

gotowa by wyjechacć jak napisac rezygnacjie w obecnej chwili na wyjazd do sanatorium pojechała bym ale nie teraz jak napisać rezygnacjie na skierowanie zusu do sanatorium z powodu (...)

jakie zmiany w skierowaniach na rehabilitacje i uzdrowiska ?

jakie zmiany w skierowaniach na rehabilitacje i uzdrowiska ?

kwesti wysyłania do sanatorium nieletnich tzn. NFZ poinformuje ile kosztuje pobyt dziecka w sanatorium  i jeśli opiekunów nie będzie stać, zrezygnują z (...)

jak napisać pismo z rezygnacja z sanatorium forum?

jak napisać pismo z rezygnacja z sanatorium forum?

jak napisać pismo z rezygnacja z sanatorium forum? jak napisać pismo z rezygnacja z sanatorium forum? Biedronka2, nie napisałaś, czy chodzi o prywatny pobyt, czy z funduszu zdrowia. Jak jeździ (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

do domu 1-2 po skonczeniu pracy. siada przed telewizorem i seriale do wieczora lub tez siada do komputera i gada z kims na gadu gadu do poznego wieczora albo co chwile sms. w domu syf. (...)

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

chroni krętaczy i złodziei. Kiedy zwróciłam się do komornika w celu ściągnięcia zaległych alimentów, babsztyl tam pracujący odradzał mi taki krok, gdyż to dłużnik będzie mógł mnie podać (...)

1

2