kodeks rodzinny i opiekuńczy 2011 tekst jednolity Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w okienku mnie (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

: Przegladnijcie kodeks rodzinny i opiekuńczy- tam, jak mawiali górale:-) stoi napisane wyrażnie, że doputy rodzice(liczba mnoga!!!) sa obowiązani lozyc na dziecię - doputy to uczy (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sprawy reguluje chyba Kodeks rodzinny i opiekuńczy jowita Dla sądu bezrobotny to taki sam człowiek, jak każdy inny i nie ma dla niego oddzielnych zasad wyrokowania w sprawie (...)

samowola budowlana

samowola budowlana

. 1623 z późno zm.) oraz art. 104 § l, art. 105 ustawy z dnia 14.06.1960 r. - Kodeks Postępowania Administracyjnego (tekst jednolity Dz. U. z 2000 r. Nr 98 poz. 1071 z późno zm.) Orzeka (...)

nowy kodeks pracy 2012 tekst jednolity.

nowy kodeks pracy 2012 tekst jednolity.

nowy kodeks pracy 2012 tekst jednolity. Witam. Mała pomoc dla osób które interesują się prawem pracy i lubią same zagłębiać się w jego paragrafy i artykuły. Tekst (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

6 listopada 2008 r. (Dz. U. z 2008 r. Nr 220, poz. 1431) o zmianie ustawy ? Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw, a wraz nią kilka zmian w zakresie obowiązku (...)

porwanie dziecka przez matke!!!!!

porwanie dziecka przez matke!!!!!

i braku checi do nauki i pracy beda PORYWAC WLASNE DZIECKO I CHCIEC WYSOKICH ALIMENTOW. Normalna kobieta nie bedzie miala czasu na takie zachowania.... Tragedia.... Jan A jak widze tekst (...)

ALIMENTY dla osoby STUDIUJĄCEJ NA PRYWATNEJ UCZELNI

ALIMENTY dla osoby STUDIUJĄCEJ NA PRYWATNEJ UCZELNI

się uczysz. Nieważne czy jest to uczelnia prywatna czy państwowa. Osoba pełnoletnia, która nie uczy się traci prawo do alimentów. Eliza Ustawa z 25.02.1964r. kodeks rodzinny i opiekuńczy (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

odszkodowanie 1900 zl za 3 lata . Skad wzial taka wycene,skoro wyliczyl wartosc dzialki na 52 zl za 1 m i 170 m jest zajete przez te linie mamuska487 i jak dostał już ktoś niech ktoś napisze przecież (...)

Ograniczenie praw rodzicielskich

Ograniczenie praw rodzicielskich

na postrzeganie przez dzieci świata i nie pozwoli im sie normalnie rozwijać i wchodzic w prawdziwe życie. Sprawa nie zakończyła sie w żaden sposób gdyż Sąd uznał, ze trzeba poczekać aż (...)

CZY JEST TO MOŻLIWE....

CZY JEST TO MOŻLIWE....

zasady dotyczące ustalania majątku wspólnego i udziałów w nim małżonków: (kodeks rodzinny i opiekuńczy) Art. 43. 1. Oboje małżonkowie mają równe udziały w majątku (...)

Alimenty od przyrodniej siostry???

Alimenty od przyrodniej siostry???

a teraz ma to gdzieś bo tylko te pieniążki się licza!! gaba09 "Ustawa z dnia 25 lutego 1964 r. Kodeks rodzinny i opiekuńczy (Dz.U. nr 9, poz. 59 ze zm.), określa obowiązek (...)

teściowa alkoholiczka

teściowa alkoholiczka

praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu Cywilnego (tekst jednolity Dz.U. z 2005 r. Nr 31, poz. 266) w artykule 13 stanowi 1. Jeżeli lokator wykracza w sposób rażący (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

. Ale jeżeli widze że ktoś coś kręci i do tego dług na długu mu stoi i dostrzegam to że to zawodowy wyłudzacz to muszę zacisnąć wargi i bez pieprzenia mu powiedziec kilka słów. (...)

Zestaw Kodeksów mp3 w formacie audio na płytach cd LEKTOR

Zestaw Kodeksów mp3 w formacie audio na płytach cd LEKTOR

, kodeks pracy, kodeks rodzinny i opiekuńczy, kodeks postępowania administracyjnego, konstytucja RP. Łącznie jest 9 kodeksów. Wszystkie na płytach cd. Nagrane przez (...)

Sprzedam zestaw Kodeksów mp3 audio LEKTOR

Sprzedam zestaw Kodeksów mp3 audio LEKTOR

, kodeks rodzinny i opiekuńczy, kodeks postępowania administracyjnego, konstytucja RP. Łącznie jest 9 kodeksów. Wszystkie na płytach cd. Nagrane przez prawdziwego lektora, (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

dzieci 13 i 14 lat.Podczas rozwodu sąd orzekł że córką ma sie zajac brat, a synem moja była bratowa. Syn nie chciał mieszkac z matka i zamieszkal z ojcem Dzieci dzis mają 20 i 18 lat. (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

accrose nich i dali świadectwo i wiem i wierzę, że jeśli skontaktować otrzymasz samo świadectwo. które to w Wielkiej państwa Ameryki i ma oddziały w sześciu krajach. w kontakcie (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

kiedy dojdą pieniądze i dlatego oddała sprawę do komornika. panisher Witam. Mam sytuacje bardzo niezręczną i chciałbym z tym walczyć , bo jak dla mnie to jest zwykłe bezprawie, samowolka (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

alimenty.pl bez obrazy...ale skumaj ze on (w angli),dzieckiem nie musi sie zjamowac i caly trud w wychowaniu i odpowiedzialnosci spoczywa na mnie.....a wydatki i szkolnictwo we wloszech jednak (...)

sąd rodzinny właściwy dla zamieszkałych w Legionowie (pozew rozwodowy)?

sąd rodzinny właściwy dla zamieszkałych w Legionowie (pozew rozwodowy)?

dyskryminowanym w zakresie ich prawa i obowiązków do dzieci, szczególnie gdy dochodzi do rozbicia rodziny. Kodeks Rodzinny i Opiekuńczy ogólnie mówi o równouprawnieniu (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

ma firmę dużą, ja nie pracuje i nie mieszkamy razem, mamy rozdzielność majątkową. Ok i tutaj pytanie czy jeżeli wezmę rozwód i udowodnię ze to z jego winy, mam świadków (dzieci (...)

Jak zapisać w bibliografii kodeks cywilny?

Jak zapisać w bibliografii kodeks cywilny?

chyba o ten rok 1964. Ja sprawdzałam na stronie Internetowy System Aktów Prawnych i nic z tego nie rozumiem. Tam jest napisane, że ustawa posiada tekst jednolity z 1964 r. Nie rozumiem i (...)

Alimenty

Alimenty

adwokat traktuje mnie po znajomości trochę gratisowo. Co zrobić? Maśka alimenty.pl Kodeks rodzinny i opiekuńczy stanowi: Art. 137. Roszczenia o świadczenia alimentacyjne przedawniają (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

nie dostaje ich wogole? Moja matka twierdzi ze to sa jej pieniądze i nawet po18 ich nie dostane. Prosze o pomoc Alexia alimenty.pl To poproś mamę żeby ci dała te 800 zł i się wyprowadz od niej (...)

Alimenty od Matki

Alimenty od Matki

10025 alimenty.pl dziennik ustaw nr. 120 poz 1431 z 12 grudnia 2008 ustawa z dnia 6listopad 2008 kodeks rodzinny i opiekuńczy art133 §3 wejdzie w życie 13 czerwca 2009 -

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 tekst jednolity

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 tekst jednolity

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 tekst jednolity Witam Na jakiej stronie znajdę ustawę o podatku VAT, dokładnie zależy mi na tekście jednolitym.Czy może kotoś mi pomodz (...)

Opieka nad dwójką małoletnich dzieci

Opieka nad dwójką małoletnich dzieci

efekty. Co nagle to po diable. Proszę wejść na link i najlepiej "nauczyć się jego treści na pamięć". Będzie Pan lepiej zorientowany. Jeszcze lepiej będzie kupić kodeks rodzinny i (...)

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna

r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (tekst jednolity: Dz. U. 2004 r., Nr 39, poz. 353) marina41

Unieważnienie uznania dziecka

Unieważnienie uznania dziecka

że to jego dziecko , Bardzo proszę o pomoc ,bo chcemy wnieść o uniważnienie uznania dziecka. Mój aders wioleta.dobrzamska@interia.pl Wiola Podobno nowy Kodeks rodzinny i opiekuńczy (...)

1

2

3