kodeks pracy ile godzin jest do wypracowania w marcu2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

, myslec o dziecku teraz, jutro i za 10 lat w kazdym dniu wracajac z pracy w domu czeka druga "praca" - a nie tylko pare setkek miesięcznie przelewem. dziecko , to nie osobodzień w (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

:) Marcysia :) prawo-pracy.net tu jest wszystko Zmiany od 1 stycznia 2009 r. I. Zmiany w ustawie Kodeks pracy 1. Zmiana wymiaru urlopu macierzyńskiego Powołaną na wstępie ustawą (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pytanie ile urlopu mi sie nalezy? zaczałem swoja pierwsza prace w czerwcu 2004r pracowałem do sierpnia 2005, od wrzesnia 2005 do grudnia 2008 pracowałem w anglii, a od lutego (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

100 ZŁ. (PRACOWAŁAM W SOBOTY OD 14:00 DO 24:00 A W NIEDZIELĘ OD 10:00 DO 22:00) PO MINIONYM WEEKENDZIE ZADZWONIŁ DO MNIE PRACODAWCA ( OCZYWIŚCIE PRACOWAŁAM U NIEGO NA CZARNO (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

probacja i w ogole metodyki pracy kuratora, metod i technik pracy resocjalizacyjnej w warunkach proby jest ksiazka Andrzeja Bałandynowicza pt. Probacja - wychowanie do (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

w ferie i w wakacje?? i jakie powinno byc wynagrodzenie za miesiac pracy ,pracuje w poniedzialki i piatki z tym ze zamiast piatku pracuje w sobote po 8 h czy powinienem tyle godzin (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

. caly wyrok wykonuja w ciagu 2 m-cy a nie w 6 jak powinni?Ja na to pozwalam chociaz wiem ze sens tej kary i jej wymiaru jest w opozycji do tego co robie. Ale taka jest (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

ustawo wolny od pracy w tym przypadku jest to 3 maja i 1 listopada przypadaja w dni wolne od pracy to pracodawca ma obowiazek dac pracownikowi inny wolny dzien w pracy. (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

obowiązek uprawnia ojca do nie płacenia alimentów. W przecienym razie syn może zwrocić się do komornika. Jeśli syn ma zawód i pracował w nim i mógł się utrzymać samodzielnie (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

nalezy tylko do mojego meza (w tym wlasnie mieszkanie w ktorym zyjemy). Boje sie ze zostane bez zadnych srodkow do zycia, wiadomo jak jest ze znalezieniem pracy (szczegolnie (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

trafiłeś na zołzę która nie zhańbiła się pracą ale nie oceniaj wszystkich kobiet jednakowo . Taka która ma już dziecko w wieku w którym może iść do pracy niech się (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

doswadczenia..wiec nie jest obiektywny.. ja poszlam do pracy w trzy tygodnie po porodzie..wracajac zapieprzalam jeszcze w domu..oddawalam pieniadze ..wszystko bylo pol na pol..nawet (...)

Ograniczenie praw rodzicielskich

Ograniczenie praw rodzicielskich

czatach i gg. gdzie sie udac zeby ustalili jak bardzo syn jest przywiazany do mnie i do zony ?? czy jest mozliwe ograniczenie jej praw rodzicielskich? prosze o podpowiedz z gory dziekuje (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

isc do pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

instancji (wynik pozytywny). To ja złożyłem pozew o rozwód. W tej chwili sprawa ta jest w sądzie drugiej instancji. Jaka jest rola sądu drugiej instancji, jeżeli wynik jest (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

-cywilne.net Witam, wynajmowałem pokój w mieszkaniu bez właściciela. Umowa została zawarta, a raczej aneks do umowy zawartej wcześniej, nie wiem czy właściciel zgłaszał do do (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

i dziecko przy tacie i niech sobie idzie do innego. Moze nie jestem idealem. Jestem kierowca i pracuje od rana do wieczora ale w weekendy jestem w domu sprzatam ,jak trzeba to piore (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

NABYWA PRAWO DO EMERYTURY W DNIU, W KTÓRYM OSIĄGNĄŁ 30-LETNI OKRES ZATRUDNIENIA I DWUDZIESTOLETNI OKRES PRACY W SZCZEGÓLNYM CHARAKTERZE. Rozwiązanie stosunku pracy (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

dawac mu go do obcych ludzi. Nie chce tego. Ostatnio mial malego zabrać do family parku a pojechal do partnerki i jej rodziców oklamujac mnie. Czy mam prawo do tego by nie zgadzac (...)

Ściągnięcie alimentów przez komornika

Ściągnięcie alimentów przez komornika

to że ja zapierdzielam cały czas , zatrudniam sie gdzie tylko sie da i błagam każdego z rodziny i znajomych , zeby mi pomogli w opiece nad dzieckiem , kiedy jestem w pracy, bo ojciec ma (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. egzekwować alimenty w Polsce - zwraca się do polskiego sądu z wnioskiem, aby w jej imieniu przesłał do Szwecji dokumenty upoważniające ten sąd bądź też inny organ zagraniczny (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

problemy. W zakładzie pracy mam przepracowane 4 miesiace i rzadnego stazu nie odbyłam. Czy chorobowe tez sie wlicza do stazu pracy?? i czy bede miała prawo do urlopu wychowawczego?? (...)

czas pracy

czas pracy

może być wprowadzana na ogólnych zasadach przewidzianych w art. 150 K.p., gdyż mieści się w pojęciu rozkładu czasu pracy, stanowiąc jego charakterystyczny rodzaj. W konsekwencji, (...)

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

? Skontaktuj się z nami.  e-prawnikpl Witam w 2004 roku miałam wypadek w pracy , zgłosiłam to w miejscu pracy jak i w poradni chirurgicznej do której się (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

np w łodzi do niedawna nie mozna było spozywać alkoholu w bramie a teraz w bramach pić już mozna ale za wyjątkiem ul. piotrkowskiej michu PRZYJDZIE CI DO DOMU KOMORNIK (POBORCA) (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

sie bierze tyle zawisci. W koncu na pewno w zwiazku byly jakies piekne chwile, sliczne wspomnienia i nie raz jeden drugiemu pomagal. Czemu w sadzie jest oczerniany tylko facet..?! Do (...)

alimenty

alimenty

sędzina. Mimo, ze naprawde błagali wszyscy o pomoc, bo nie ma jak płacić tych alimentów w tej sytuacji, w której jest teraz. Czy jest jakas możliwośc bezproblemowego obniżenia (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

. OSTATNO WZIĄŁ SYNA DO MATKI W MARCU, A JESZCZE WCZEŚNIEJ W GRUDNIU I TO TEŻ NA PARE GODZIN :( DZIŚ JEST 1 WRZESIEŃ I SYNEK POSZEDŁ DO PIERWSZEJ KLASY, TAK (...)

1

2

3

4

5

...

44