kodeks pracy 2011- przerwa na śniadanie Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

:) Marcysia :) prawo-pracy.net tu jest wszystko Zmiany od 1 stycznia 2009 r. I. Zmiany w ustawie Kodeks pracy 1. Zmiana wymiaru urlopu macierzyńskiego Powołaną na wstępie ustawą znowelizowano (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

dalej płacone świadczenia na zwolnieniu a potem na macieżyńskim? aneta prawo-pracy.net Mam umowe na czas nieokreslony 25 0.3.2009r poszlam na zwolnienie pracodawca szykowal namnie (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. Dowiadywałam się, nie ma szans na więcej. beata Jak to jak IM sie zylo z 9 setkami miesiecznie? To bylyu pieniadze na JEDNO dziecko i tylko na nie a nie rowniez na mamusie (tak ja (...)

Świadectwo pracy 2011

Świadectwo pracy 2011

wyjątek od zasady wydawania świadectwa pracy w związku z zakończeniem stosunku pracy. Wyjątek ten dotyczy bowiem obecnie jedynie sytuacji, w której pracownik będzie ponownie zatrudniony u tego (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

:( na początku roku poszlam na kierunek Fryzjer pierwsze praktyki bylam 1 dzien i wiecej nie poszlam:D potem szukalam i znalazlam gdzie indziej i też 1 dzien i dalej poszlam az w koncu przenioslam (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

głównie też polega, ale różnica polega na tym, że zawodowo pomagam w różnych sprawach, chociaż nie zawsze mam na to ochotę, a na forum prywatnie pomagam tylko tym, którzy mogą przez (...)

obowiązki rodziców, a wiek dziecka...

obowiązki rodziców, a wiek dziecka...

na studiach ponosiła moja matka, dając mi na bilet miesięczny i czasem na drugie śniadanie albo obiad (około 150-200 zł miesięcznie). W przyszłym miesiącu rozpoczynam studia (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

podwyszce. mama alimenty.pl 1000zl na dziecko, 200zl na mnie doda alimenty.pl 550 na dziecko 10 lat, przydałoby się 850. Co wy na to? matka alimenty.pl Tobie by sie przydalo czy na (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

Świadectwo pracy - nowelizacja 21 marca 2011

Świadectwo pracy - nowelizacja 21 marca 2011

Świadectwo pracy - nowelizacja 21 marca 2011 Dnia 21 marca 2011 r. wejdzie w życie nowelizacja ustawy ? Kodeks Pracy (Dz. U. z 2011 r. Nr 36, poz. 181, dalej ?nowelizacja?), (...)

umowa na czas określony

umowa na czas określony

kiedy ta umowa zamienia się na czas nieokreslony? Z góry dziękuję za odpowiedzi kinkiet Witam Mam takie pytanie pracuję na umowę na czas określony chce zrezygnowac z pracy w umowie (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

sobie na tą klatę, utrzymanie w tym mieszkaniu jeszcze swojego narzeczonego? To jest jakaś inna.. kobieca "logika"... A co obie panie i reszta powie na propozycję opieki nad dziećmi jeden do (...)

Kodeks pracy 2011

Kodeks pracy 2011

Kodeks pracy 2011 Witam Państwa Mam pytanie dotyczące prawa pracy. Czy pracodawca może zlecić dyżur 24 godzinny, który miałby się odbywać w domu pod telefonem na czas (...)

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011 Od 2011 r. nie będzie już dni wolnych za święta przypadające w soboty. Spowodowane jest to tym, iż 1 stycznia wchodzi w życie (...)

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ??

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ??

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ?? Od 2011 r. nie będzie już dni wolnych za święta przypadające w soboty. Spowodowane jest to tym, iż 1 stycznia wchodzi w życie (...)

Wstępne badania dla pracowników - nowelizacja 21 marca 2011

Wstępne badania dla pracowników - nowelizacja 21 marca 2011

Wstępne badania dla pracowników - nowelizacja 21 marca 2011 Dnia 21 marca 2011 r. wejdzie w życie nowelizacja ustawy ? Kodeks Pracy (Dz. U. z 2011 r. Nr 36, poz. 181, dalej (...)

Prawo pracy-kodeks pracy-zmiany

Prawo pracy-kodeks pracy-zmiany

Prawo pracy-kodeks pracy-zmiany Witam Jakie zmiany od roku 2011 w prawie pracy?Gdzie o tym moge sie dowiedzieć?Gdzie mogę odszukac takich informacji albo może ktoś wie cos (...)

Świadectwo pracy - zmiany w art. 97 § 1 Kodeksu pracy od 21 marca 2011 !

Świadectwo pracy - zmiany w art. 97 § 1 Kodeksu pracy od 21 marca 2011 !

na czas określony lub umowy o pracę na czas wykonania określonej pracy, pracodawca obowiązany jest wydać pracownikowi świadectwo pracy obejmujące zakończone okresy zatrudnienia (...)

kto ustala plan urlopowy

kto ustala plan urlopowy

w sposób przyjęty u danego pracodawcy. Zobacz: Jak najkorzystniej wykorzystać urlop w 2011 roku? Na co zwrócić uwagę przy planie urlopów: • Na wniosek pracownicy (...)

Urlop ojcowski

Urlop ojcowski

ustawy - Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2008 r. nr 237, poz. 1654). Wymiar urlopu ojcowskiego w latach 2010 -2011 wyniesie 1 tydzień. Na podstawie (...)

Zażalenie na wyniki naboru

Zażalenie na wyniki naboru

samorządów). Na wyniki naboru, według regulaminu naborów decyja Prezydenta Miasta jest ostateczna i nie przysługuje tryb odwoławczy. Napisałam zażalenie na wyniki naboru podając odpowiednie (...)