kodeks karny jednolity tekst z 20.9.2009 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


samowola budowlana

samowola budowlana

. 1623 z późno zm.) oraz art. 104 § l, art. 105 ustawy z dnia 14.06.1960 r. - Kodeks Postępowania Administracyjnego (tekst jednolity Dz. U. z 2000 r. Nr 98 poz. 1071 (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

prymityw z ciebie. Słuchaj no niewychowany ludziku, bluzgac to sobie możesz buraku w swojej firmie jeśli tam trzymaja takiego co to mu słoma z butów wystaje a udaje , że na czymś się zna. (...)

Jak zapisać w bibliografii kodeks cywilny?

Jak zapisać w bibliografii kodeks cywilny?

chyba o ten rok 1964. Ja sprawdzałam na stronie Internetowy System Aktów Prawnych i nic z tego nie rozumiem. Tam jest napisane, że ustawa posiada tekst jednolity z 1964 r. Nie rozumiem (...)

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

zbiegliśmy z mężem na doł i mąż chciał zaciągnąć jednego z nich, aby policja zbadała go alokomatem. ten, najpierw , ze chętnie, a potem wyrwał się i uciekł. Dzisiaj na poczcie nie wydano (...)

Ugoda z sąsiadem

Ugoda z sąsiadem

dnia 14czerwca 1960 roku - Kodeks postepowania Administracyjnego ( tekst jednolity Dz. U. z 2000 r. Nr. 98 poz. 1071 z późniejszymi zmianami. zawiadamiam że w dniu 24.07.2011 (...)

Zawiadomienie o podziale środków !!!

Zawiadomienie o podziale środków !!!

społecznych ( tekst jednolity Dz.U z 2009 roku Nr 205 poz. 1585 z późn.zm) w związku z art. 61 § 4 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r.- kodeks postępowania administracyjnego (...)

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie alimentów

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie alimentów

dotyczącej przyznania świadczenia z funduszu alimentacyjnego w miesiącu wrzesień 2013r. Ponadto zgodnie z art. 19 ust.1 ustawy dnia 07 września 2007r. o pomocy osobom uprawnionym do alimentów (...)

Podrobiona legitymacja...RATUNKU!

Podrobiona legitymacja...RATUNKU!

to odnotowane do końca życia. Wrazie drobnej wpadki ......... pirates Niestety pisze mi po wejsciu na ten adres: NIEZNANE ŻĄDANIE. Mógłbyś skopiować tekst ktory jest tam tutaj jako komentarz? Z (...)