Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  wówczas pytanie na jak długo moim zdaniem w takim przypadku dozór może być nałożony tylko na czas wykonywania kary. A teraz od początku, Jeżeli chodzi o kierowanie skazanego i pouczanie o jego prawach (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  to 5259091 Marek "firma windykacyjna wysłała mi wezwanie przedproceduralne" - rozumiem przedprocesowe !! Masz dwa wyjścia: 1. rozłożyć dług na raty i spłacać. 2. Orange zrezygnuje (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  zdanie,na pewno nie chciałam Cię urazić.Ale nie dajmy się zwariować. Serdeczne pozdrowienia i..buziaczki:) anca te testy psychologiczne beda polegaly tylko na wypelnieniu kwestinariuszy, czy takze (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  jakiej podstawie. Dni majowe tj 1 i 3 maja mialysmy wolne ale teraz juz nie bedziemy mialy wolnego w tzw. dni ustawowo wolne. To jest straszny wyzysk, jak mozna tak traktowac pracownikow zabierac (...)

 • Jaki to artykul? PILNE4 Maja 2005

  Witam, mam pytanie co oznacza skazany z z art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. Chodzi o mojego znajomego który mi mówi ze odbywal kare za alimenty a ostatnio wyczytalam (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!17 Września 2004

  dziecko ma byc z matka i basta. to typowy stereotyp. w moim przypadku opieka zostala przyznana mnie, aczkolwiek nie obeszlo sie bez dlugiej walki, mocnych dowodow i najlepszego adwokata od tych spraw (...)

 • Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!1 Marca 2005

  Po tym co mnie spotkało uważam że polskie prawo to jedna wielka kpina i bzdura. Jakiś czas temu sprzedałem książkę za 40 zł,kupujący wpłacił mi pieniądze na konto a ja miałem mu przesłać pocztą, (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  urzędach aby leniwi urzędnicy zechcieli zechcieli się zainteresować sprawą nieuczciwego pracodawcy. Michał prawo-pracy.net Dziękuję Panie Michale za pomoc,jestem młody i nie wiedziałem czy się (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  but spadł)i kazali mi usiąść koło piwa i zaczeli mi wciskac ze to ja spożywałem i 100 zł, do tego prysną mi gazem po oczach gdy chciałem wstać żeby zabrać buta i go założyć, (...)

 • pszczoły sąsiada23 Kwietnia 2006

  - pszczelarze są z reguły bardzo mili i jasne postawienie swoich obaw. Prawda jest taka, ze żądląca pszczoła traci życie, a więc żądlenia są tak naprawdę wyjątkowe. Hodowane obecnie odmiany (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane