km 124/19 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nowy taryfikator mandatów Straży Miejskiej

Nowy taryfikator mandatów Straży Miejskiej

21-30 km/h od 200 do 300 zł - przekroczenie dozwolonej prędkości o 31-40 km/h od 300 do 400 zł - przekroczenie dozwolonej prędkości o 41-50 km/h od 400 do 500 zł - przekroczenie dozwolonej (...)

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

poglądy.Należy płacić tyle co sąd przysądzi,natomiast by narzekać na to jakie ma się dzieci to należy je po prostu wcześniej wychować.Bo najłatwiej jest wysłać będąc 2 tys km dalej 500zł,i (...)

Wykroczenia podczas jazdy samochodem

Wykroczenia podczas jazdy samochodem

mandatu i 4 punkty karne * o 31-40 km/h: od 200 do 300 zł mandatu i 6 punktów karnych * o 41-50 km/h: od 300 do 400 zł mandatu i 8 punktów karnych * o 51 km/h i więcej: od 400 do 500 zł (...)

Wysokość mandatów i liczba punktów karnych za niektóre wykroczenia

Wysokość mandatów i liczba punktów karnych za niektóre wykroczenia

- 1 pkt karny i 100 zł mandatu PRZEKROCZENIE DOPUSZCZALNEJ PRĘDKOŚCI: * powyżej 50 km/h - 10 pkt karnych i 400-500 zł mandatu * od 41 do 50 km/h - 8 pkt karnych i 300-400 zł mandatu * od 31 (...)

W dniu dzisiejszym otrzymałem zdjęcie z fotoradaru zrobione z tyłu pojazdu,na zdjęciu jest również

W dniu dzisiejszym otrzymałem zdjęcie z fotoradaru zrobione z tyłu pojazdu,na zdjęciu jest również

pojazd poruszający się w przeciwnym kierunku.Czy może być to powód do zakwestionowania prawidłowego odczytu radaru ? I drugie,przekroczyłem prędkość (według zdjęcia o 19 km ( miałem 69km (...)

W dniu dzisiejszym otrzymałem zdjęcie z fotoradaru zrobione z tyłu pojazdu,na zdjęciu jest również

W dniu dzisiejszym otrzymałem zdjęcie z fotoradaru zrobione z tyłu pojazdu,na zdjęciu jest również

pojazd poruszający się w przeciwnym kierunku.Czy może być to powód do zakwestionowania prawidłowego odczytu radaru ? I drugie,przekroczyłem prędkość (według zdjęcia o 19 km ( miałem 69km (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

przyznam, że się dobrze postarała. Mieszkam 40 km od Warszawy, ale to nie miało znaczenia. Większość kwestii omawialiśmy poprzez e-mail. [/cytat] Szukałam infoamcji o tej pani adwokat, ma (...)

Witam serdecznie. Podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem firmy KM e-Studio zdecydowałem się

Witam serdecznie. Podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem firmy KM e-Studio zdecydowałem się

Witam serdecznie. Podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem firmy KM e-Studio zdecydowałem się Witam serdecznie. Podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem firmy KM e-Studio zdecydowałem

Opłata za skargę o zwrot kosztów stawiennictwa

Opłata za skargę o zwrot kosztów stawiennictwa

przeciętne spalanie auta na podstawie danych z netu * ilość km co dało stawkę około 0,43zł za 1km za koszt transportu. Napisałem skargę na ww. postanowienie i otrzymałem wniosek o uzupełnienie (...)

odmowa mandatu i zabranie prawajazdy

odmowa mandatu i zabranie prawajazdy

. oczywiście lekko przyśpieszając do 75 km schowałem sie przed tira i po wszystkim. bez hamowania tira i osoby nadjeżdżającej. po tym manewrze zostałem zatrzymany. podobno nieupewniełem się ze cos (...)

Polisa miniAC - kradzież - problem z wyceną

Polisa miniAC - kradzież - problem z wyceną

przebiegu wycenianego pojazdu na jego wartość. Standardowy przebieg dla wycenianego pojazdu wynosi XXX km, przebieg rzeczywisty XXX km, jest zatem o 37 000 km wyższy od standardowego, co (...)

VAT-25

VAT-25

używanym musi miec przejechane minimum 6000 tys. km oraz byc zarejstrowany przez wczesnijszego wlasciciela przez minimum 6 miesiecy. Jednak motocyl ten miał przejechane ok 1500 km i niestety nie (...)

Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

i robić około 150km dziennie, na dodatek usługi dotyczyły reklamy w danym mieście, gdzie zostało miejsce na około 10 reklam, zatem nie mogłabym nawet zarobić więcej niż 500zł... w ciągu tego (...)

Odpowiedź na pozew rozwodowy

Odpowiedź na pozew rozwodowy

, tak też byśmy woleli. Ogólnie na siłe wpaja córce, że tam jest jej dom. Córka ma chorobe lokomocyjna, mimo to codzien w aucie musi spedzic około 100km... o 22:00 niekiedy zamiast być w mieszkaniu (...)

czym jest pojazd wolnobieżny????

czym jest pojazd wolnobieżny????

do 25 km/h, z wyłączeniem ciągnika rolniczego. Tobie chodzi o coś zupełnie innego. No chyba że ten twój turbo trabant nie wyciąga więcej niż 25 km/h. Tutaj raczej jakiś prawnik powinien (...)

Temat postu: Brak uprawnień do zniżki - mandat SKM trójmiasto

Temat postu: Brak uprawnień do zniżki - mandat SKM trójmiasto

pisząc, na 1 km z 9 km) i jest to zapisane na mandacie. Bilet był zakupiony w automacie, gdzie nie ma napisane jaka zniżka przysługuje uczniowi szkoły średniej (zniżki są wypisane w regulaminie (...)

Kiedy dziecko decyduje z kim chce zamieszkać?

Kiedy dziecko decyduje z kim chce zamieszkać?

jeżdżę do sądu rodzinnego w Płocku, tam patologia sędziny bieżę górę, matka to złodziej, oszust, kłamca, jej ojciec i matka też, syn przechodzi gehennę ja muszę jeździć po 2500km w obie (...)

Ulga rehabilitacyjna

Ulga rehabilitacyjna

korzystania z samochodu to mozna odliczyc dojazdy do lekarza lub badania czy tylko na rehabilitacje? Na rehabilitacje mamy okolo 10 km czyli przejezdzamy okolo 100 km na kwartal a do lekarza mamy (...)

Ukryta usterka w aucie z komisu

Ukryta usterka w aucie z komisu

wiedziałem w momencie kupna, nawet w ogłoszeniu było napisane ze auto jest w stanie perfekcyjnym, mam schowane zrzuty ekranu z ogłoszeniem. Po przejechaniu około 500 km wymieniłem olej silnikowy w (...)

Przeprowadzka ojca z dzieckiem do innego miasta a kontakty

Przeprowadzka ojca z dzieckiem do innego miasta a kontakty

szefmoze na to nie pojsc a nawet jak pojdzie to w skali miesiaca ponosze straty... 1440 km zakladajac paliwo amortyzacje plus straty godzin w pracy daje sporo pieniazkow ktore finalnie musze gdzies zarobic

propozycja z pracy od PUP a dotacja

propozycja z pracy od PUP a dotacja

do tej pracy i wrocic z niej komunikacja zbiorowa w ciągu 3 godzin. Mieszkam na wsi oddalonej od miejsca pracy ze skierowania o 11km, a do najblizszego przystanku autobusowego mam 3km lasem. Mowie (...)

WNIOSEK o leczenie w szpitalu psychiatrycznym

WNIOSEK o leczenie w szpitalu psychiatrycznym

ani tych psychotropowych pomimo stwierdzonej u niego choroby ani nie był w zyciu u zadnego lekarza majac 57 chodzi na spacery po 20km ,dla relaksu jezdzi na rowerze po 80km lub odwiedzic rodzine (...)

Witam, w dniu dzisiejszym dostałem dziwnego e-maila o tytule: Wezwanie do zapłaty.
Nadawca: Komornik

Witam, w dniu dzisiejszym dostałem dziwnego e-maila o tytule: Wezwanie do zapłaty. Nadawca: Komornik

nawet o co chodzi z tą zapłatą. Czy to oszust? Ja otrzymałam dokładnie taką samą wiadomość, tylko KM i kwota jest inna ina Borkowski to ku..a i złodziej zamiast spłacać zadłużenie dłużnika (...)

Oszukany podczas kupna samochodu

Oszukany podczas kupna samochodu

samochód było max. Mechanik zalecił wyzerowanie licznika w celu sprawdzenia czy dalej będzie ubywać oleju. Przejechałem niewiele ponad 800km i było minimum. W sumie dolałem ok 3 litrów oleju! W (...)

Rozwód bez orzekania o winie oraz sądownie ustalone kontakty z dzieckiem

Rozwód bez orzekania o winie oraz sądownie ustalone kontakty z dzieckiem

i to wszystko,kiedy to ponad 1.5 roku temu się roztaliśmy ja po pewnym czasie poznając kogoś wyprowadziłam się z córką do innego miasta odległego o jakieś 100 km,mąż nadal miał inne kobiety (...)

Sprzedaz samochodu z cofnietym licznikiem

Sprzedaz samochodu z cofnietym licznikiem

200.000 km. Nie bylam pierwszym wlascicielem tego samochodu. Kupujac go 4 lata temu w 2009 roku stan licznika wynosil 143.000 km. Wszystko bylo w porzadku do momentu, kiedy wczoraj zadzwonil do mnie (...)

Jazda samochodem po spożyciu alkoholu, jak najkorzystniej wyjść z tej sytuacji?

Jazda samochodem po spożyciu alkoholu, jak najkorzystniej wyjść z tej sytuacji?

mam 20 lat teraz kończę technikum w kwietniu, mam już załatwioną prace po szkole ale będę musiał do niej dojeżdżać ok 20km i we wrześniu chciałbym kontynuować naukę w zaocznej szkole w której (...)

OSZUKANY PRZEBIEG W AUCIE

OSZUKANY PRZEBIEG W AUCIE

miał rację.. we wrzesniu zeszlego roku auto mialo 330 tys km a w pazdzierniku ( tuz przed tym jak go zakupiłem ) 200 tys mniej... Auto sporo traci na wartości z takim przebiegiem, gdybym wiedział, (...)

Kłopot ze sprzedanym autem!!

Kłopot ze sprzedanym autem!!

sprzedaży jest również napisany przebieg 200 000km i ta osoba która kupiła ode mnie auto powiedziała że jest to oszustwo i że da tą sprawe do sądu ponieważ został oszukany. Chciał bym się (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

ich matki..bolalo ale wybaczylem ,zapomnialem .od 3 lat mam co roku podwyzke place 1000zl do tego koszty komornicze 80zl na 2 dzieci koszty podrozy 600zl moje zarobki to 3tys.(mieszkam 300km od nich

1

2

3

4

5

...

22