kks art 107 Wyszukiwarka e-prawnik.pl



Witam
zostałem skazany wyrokiem nakazowym z
art.86 § 4kks
w zb.z art.54 § 3kks
w zb.z art.63

Witam zostałem skazany wyrokiem nakazowym z art.86 § 4kks w zb.z art.54 § 3kks w zb.z art.63

Witam zostałem skazany wyrokiem nakazowym z art.86 § 4kks w zb.z art.54 § 3kks w zb.z art.63 Witam zostałem skazany wyrokiem nakazowym z art.86 § 4kks w zb.z (...)

Art. 107 k.w.

Art. 107 k.w.

Art. 107 k.w. Witam, Zostałem oskarżony o złośliwe niepokojenie koleżanki (Art. 107 k.w.) Oboje pracowaliśmy w jedenj firmie jako handlowcy i poprzez komunikator GG napisałem (...)

jak złożyć wyjaśnienie za wykroczenie skarbowe na podstawie art. 80a par.2 kks?

jak złożyć wyjaśnienie za wykroczenie skarbowe na podstawie art. 80a par.2 kks?

jak złożyć wyjaśnienie za wykroczenie skarbowe na podstawie art. 80a par.2 kks? jak złożyć wyjaśnienie za wykroczenie skarbowe na podstawie art. 80a par.2 kks?

jak uniknąć kary za przekroczenie terminu opłaty akcyzy

jak uniknąć kary za przekroczenie terminu opłaty akcyzy

szyby otrzymałam przegląd tech. i udałam się z kompletem wszystkich dokumentów do U.C.,,dzisiaj otrzymałam wezwanie w charakterze osoby podejrzanej z art.56paragraf4kks, co mi grozi?,czy może (...)

jak uniknąć kary za przekroczenie terminu opłaty akcyzy

jak uniknąć kary za przekroczenie terminu opłaty akcyzy

szyby otrzymałam przegląd tech. i udałam się z kompletem wszystkich dokumentów do U.C.,,dzisiaj otrzymałam wezwanie w charakterze osoby podejrzanej z art.56paragraf4kks, co mi grozi?,czy może (...)

Wykroczenie - art 107 kw

Wykroczenie - art 107 kw

pana pilnującego wjazdu na teren parkingu. Zostałem oskarżony o czyn z art 107 kw. Kochami moi, teraz zadam wam pytanie, czy to w ogóle podpada pod ten paragraf. Mam iść do adwokata czy poradzę (...)

PRESCO Zaatakowała i mnie co Robić pomocy....

PRESCO Zaatakowała i mnie co Robić pomocy....

ewentualnie wzór jak napisać do nich pismo bo jest chyba przedawnienie sprawy Art. 118 oraz Art. 107. picasso987 Wlasnie wczoraj wygrałam z presco! Nie ma sie co bac jezeli po 4 latach (...)

Dochodzenie art. 107 par. 2 a zajęcie środków na rachunku

Dochodzenie art. 107 par. 2 a zajęcie środków na rachunku

Dochodzenie art. 107 par. 2 a zajęcie środków na rachunku Witam, miałem blokadę na rachunku 3-miesięczną, która na dniach powinna upłynąć. Jestem świadkiem w sprawie o art. 107 (...)

naliczenie

naliczenie "zaległości" za nieświadczone usługi, po rozwiązaniu umowy

była mi świadczona. Żadnych faktur, rachunków, czy to drogą tradycyjną czy mailową, od firmy Aster/UPC nie otrzymywałem (czy w obec tego staje się zasadne odwołanie do Art. 62 par. 2 KKS?). (...)

Sąd odmawia mi protokołów z rozprawy jawnej jako informacji publicznej

Sąd odmawia mi protokołów z rozprawy jawnej jako informacji publicznej

publicznej (t.j. Dz. U. z 2018 roku, poz. 1330 z późn. zm.), ? art. 104 i art. 107 ustawy z dnia 16 czerwca 1960 roku ? Kodeks postępowania administracyjnego (t.j. Dz. U. z 2018 roku, poz. (...)

KW art. 107 oraz 51 - szukam pomocy u dobrego adwokata

KW art. 107 oraz 51 - szukam pomocy u dobrego adwokata

KW art. 107 oraz 51 - szukam pomocy u dobrego adwokata Witam Na oczach policji, zarządcy budynku i sąsiadów pewien lokator wraz z przebywającymi u niego ludźmi zatruwa mi życie. Zakupiłem

Przekształcenie własności gruntu w prawo własności a działalność gospodarcza

Przekształcenie własności gruntu w prawo własności a działalność gospodarcza

publicznej. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ... jakiekolwiek wsparcie finansowe dla podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą jest uznawane za pomoc publiczną i podlega przepisom dotyczącym (...)

psychiczne nękanie przez sąsiada

psychiczne nękanie przez sąsiada

wspólnie zdecydowało się wystąpić przeciwko temu jednemu. Wówczas można by założyć sprawę z art. 107 kw tj. złośliwe niepokojenie. W innym wypadku pozostaje tylko art. 51 kw naruszenie (...)

chcę pozbawić ojca wszystkich praw do synka!!

chcę pozbawić ojca wszystkich praw do synka!!

interesuje, ma kilka wyroków, nadużywa alkoholu, nie chce by miał kontakt z dzieckiem. czy to wystarczy? Zgodnie z art. 107 § 2 KRO w sytuacji gdy rodzice żyją w rozłączeniu mamy dwie możliwości (...)

Wzór wniosku o zatarcie skazania

Wzór wniosku o zatarcie skazania

Sądu, który skazał nas na karę, o zatarcie której wnosimy Wniosek o zatarcie skazania W imieniu własnym, na zasadzie art. 107 kk i art. 37 kkw wnoszę o zatarcie skazania, które nastąpiło (...)

nękanie i oszczerstwa

nękanie i oszczerstwa

działanie narusza godność osobistą (art 24 KC),  można także powołać się na art 107 Kodeksy Wykroczeń.  filuś Dzięki noweli kodeksu karnego za takie nękanie (...)

bezwładność urzędu

bezwładność urzędu

jej wykonania (art. 107 par. 2 k.k.). Warunkiem bezwzględnym jest jednak to, aby w tym okresie skazany przestrzegał porządku prawnego. monik Art. 76. § 1. Skazanie ulega zatarciu z mocy (...)

Zatarcie skazania po odbyciu kary?

Zatarcie skazania po odbyciu kary?

np dostalbys kare w zawiasach..... mephisto teraz zatarcie reguluje art 107 k.k.§ 1. W razie skazania na karę pozbawienia wolności wymienioną w art. 32 pkt 3 lub karę 25 lat pozbawienia (...)

czy forex jest legalny?

czy forex jest legalny?

art 107 kk skarbowego (chyba, że są inne istotne przepisy, o których nie wiem)? Wydaje mi się, że jest to legalne, ale przepis nie jest jasny. Czy może być tak, że po jakimś czasie urzędnikom (...)

ograniczenie praw ojcu

ograniczenie praw ojcu

do sadu. Prosze o pomoc z gory dziekuje:) Jakie są możliwości na ograniczenie praw rodzicielskich ojcu dziecka? Nie jesteśmy w małżeństwie, czy mogę to zrobic na podstawie art. 107 kodeksu (...)

Kara za stalking - od 5 czerwca 2011 nawet do 10 lat pozbawienia wolności !!!

Kara za stalking - od 5 czerwca 2011 nawet do 10 lat pozbawienia wolności !!!

niewystarczające. Prawo nie chroniło skutecznie ofiar. Za nękanie najczęściej karano na podstawie art. 107 Kodeksu wykroczeń, który zakładał, że \"kto w celu dokuczenia innej osobie złośliwie (...)

Wykroczenie a mediacje

Wykroczenie a mediacje

Wykroczenie a mediacje Sąd grodzki odrzucił moja prośbę o mediację bez podania przyczyny. Czy w postępowaniu z art. 107 kodeksu wykroczeń mediacja nie jest możliwa?

Sąsiad sądzi się ze wszystkimi i o wszystko

Sąsiad sądzi się ze wszystkimi i o wszystko

, ale ostatnio nawet napisali we wniosku o ukaranie, że leczyłem sie w PZP i PPA. Chciałbym ich za to ukarać, ale jak mam to rozegrać? pomoże mi ktoś? Na sąsiada znalazłem Art. 107. KW mam (...)

Duzy problem sasiedzki

Duzy problem sasiedzki

kiedy spalem po pracy. Malo tego, sasiadka wytoczyla mojej mamie proces, jakoby bezpodstawnie wzywala Policje na interwencje. Sprawe przegrala. Nastepnie moja sprawa trafila do sadu grodzkiego z art. 107

Podszywanie się pod czyjeś nazwisko

Podszywanie się pod czyjeś nazwisko

przepis, ale może: Art. 107. Kto w celu dokuczenia innej osobie złośliwie wprowadza ją w błąd lub w inny sposób złośliwie niepokoi, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 (...)

opieka ojca nad dzieckiem

opieka ojca nad dzieckiem

do takich działań ze strony matki dziecka. osa27@tlen.pl Dziękuję. Z tym, że matka dziecka chce ograniczenia władzy rodzicielskiej ojca na podstawie art. 107 par. 2 (rodzice rozwodu nie maja (...)

Zatarcie skazania

Zatarcie skazania

za wykroczenie z art. 107 KW? Czy nastąpi to automatycznie, czy muszę napisać jakieś podanie? mumon Witam Czy wiedzą może Państwo coś o nowych przepisach dotyczących zatarcia skazania? andziol2 (...)

Ograniczenie praw rodzicielskich

Ograniczenie praw rodzicielskich

. nigdy do niej nie dzwoni, nawet nie pyta o jej zdrowie. W ogóle się nie widują... hanna 31 Ograniczenie praw rodzicielskich uregulowane jest w art. 107 $ 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. sąd

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC

. 310 z dnia 10 kwietnia 2000r., Nr 107, poz. 1135). Marek Od jakich czynnikow jest zalezna wysokosc skl OC nar9speer Mam podobny problem. Tyle, że umowę wypowiedziałam Mailem z załącznikiem w postaci