kk280 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

(udokumentowanym, czy nie to już opisałem powyżej). Często sądy przyjmują że art. 159 kk. pochłania art. 158 § 1 kk. Przyjmuje się, że jeśli ktoś używa broni palnej, noża lub innego (...)

Proszę o fachową opinię  - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

karnoprawnego obowiązku naprawienia szkody, a więc również tego, określonego w art. 72 § 2 k.k. (Wyrok Sądu Najwyższego - Izba Karna z dnia 18 czerwca 2009 r. IV KK 145/2009). Zakaz (...)

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

drugiej stronie napisane jest że ze sprawy o sygnaturze xxx/xxx (czyli sprawa z art 257 kk za w której się przynzałem) zostanie wyłączone materiały w sprawie popełnienia przestępstwa w dniach 4-11 (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wspólnego z 212 kk mój sąsiad z zazdrości do mojej działalności wyraził się że nie mam kompetencji do prowadzenia firmy jestem hamówa i oszukuje i kradnę kasę im założyliśmy sprawę z mężem (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie czy art.286 1kk jest zwiazany (...)

groźba

groźba

, chciałem iść na studia Tomaszstw Dzień dobry proszę o opinie,podpowiedź Was mądrych ludzi,jak sie z tego wybronić, z najgłupszej rzeczy w życiu... na postanowieniu o wydanie komputeramam art 190/1kk (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

2 kk który wyraźnie wskazuje Ci że kara może być wykonana a środek karny nie i wtedy nie następuje zatarcie skazania. Dlatego zgodnie z regulaminem wewnętrznym urzędowania sądów do KRK wydziały

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

art. 226 & 1 kk w zw. z art. 11 & 2 kk oraz 193 kk. Od września 2013 do września 2018 miał zawieszona karę pozbawienia wolności również za te artykuły plus art. 157. No więc nie miał (...)

Czy mogę ubiegać się o wcześniejsze zatarcie skazania?

Czy mogę ubiegać się o wcześniejsze zatarcie skazania?

? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ chciałbym zacząć pracę w uberze/bolcie. W KRK istnieje dokładnie coś takiego: art. 278 § 3 kk w zw. art. 34 § 1 kk art. 34 § 1a pkt 1 kk art. 34 (...)

Kradzież, Pobicie

Kradzież, Pobicie

stłuczenia i otarcia naskórka nosa co stanowi rozstrój zdrowia na okres poniżej 7 dni przy czym występek ten stanowi występek o charakterz chuligańskim jest jeszcze coś pod spodem tj.o czyn z art. 157$2kk (...)

Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach

Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach

drugą sprawę: art. 223 kk i art. 254§1 kk przy zastosowaniu art.11§2kk Brat wcześniej nie był karany, uczy się i aktualnie szuka pracy. Wiem, że sprawa nie wygląda ciekawie ale (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art 286&1kk w zw. z art. 286&3 k skazuje go na (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

KK jest bardzo śliskie i moim zdaniem niewłaściwe. Obowiązek udowodnienia. ------------------------------------------------------------------- Detektywi- jeżeli działają zgodnie z wymogami ustawowymi

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK Witam, Zostałem oskarżony o kradzież z art. 278kk oraz 12kk, dostałem wyrok roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata, (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk. Witam, Mam pytanie jeśli ktoś udzieli mi rzetelnej odpowiedzi, będę bardzo wdzięczny. Jakiś czas temu zgłosiłem na prokuraturę oszustwo którego (...)

JAKI GROZI WYROK ZA CZYN ART.270KK ???

JAKI GROZI WYROK ZA CZYN ART.270KK ???

JAKI GROZI WYROK ZA CZYN ART.270KK ??? JAKI GROZI WYROK ZA CZYN Z ART.270KK&1 JEŻELI TA OSOBA MA JUŻ WYROK ZA CZYN Z ART.286KK(WYROK 29.11.2003 - 1 ROK W ZAWIESZENIU NA 2 LATA). CZYN Z (...)

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców? Jestem podejrzany o przęstępstwo z art. 286 §1 kk, jestem osobą wcześniej nie karaną. Policja upiera się, aby (...)

Prośba o wyjaśnienie wyroku sądu.

Prośba o wyjaśnienie wyroku sądu.

244 k.k. skazuje go, a na podstawie art. 244 k.k. w zw. z art. 58 § 3 k.k. wymierza mu karę 3 (trzech) miesięcy ograniczenia wolności, z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art 157 par 2 kk - 6 miesiecy, za czyn III z art 190 par 1 kk (...)

może Wy mi pomożecie

może Wy mi pomożecie

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art 286&1kk w zw. z art. 286&3 k skazuje go na (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

, to zorganizowana grupa przestępcza - uważajcie!!! ZZZ I tak was wszystkich wyruchają we wszystkie dziury, buhahaha dekinik NĘKANIE - naruszono art. 190a KK. W przypadku dalszego nękania powiadomić (...)

Art.244 KK

Art.244 KK

16.10.2016 zmusiły go aby pojechać po córkę wsiadł do auta trzeźwy ale zatrzymała go policja zawiasy dołączyły mu się w 11.2016 a sprawę z mamy z parafrazując 244kk 64&1 jak się bronić aby (...)

Czy art.270 kk i 286kk są powiązane ze sobą??????????????

Czy art.270 kk i 286kk są powiązane ze sobą??????????????

Czy art.270 kk i 286kk są powiązane ze sobą?????????????? Mam wyrok w zawieszeniu art.286 kk obecnie przedstawiono mi zarzut art.270kk. CZy w tej sytuacji istnieje zagrożenie odwieszenia (...)

Przyznanie się do winy art 286 kk

Przyznanie się do winy art 286 kk

, informacje o dochodach, praca. Mimo to nie spłacałem rat i został mi postawiony zarzut art 286 kk. Jutro mam rozprawę w sądzie i chciałbym przyznać się do winy. Chciałbym żeby w moim przypadku (...)

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym? Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę (...)

Horrendalny wyrok dla 19 latka za 0.29mg/l

Horrendalny wyrok dla 19 latka za 0.29mg/l

pojazdow na 3 lata III. na mocy art. 43a 2k.k orzeka srodek karny w wysokosci 5000 zl na rzecz Fundacji Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. IV. na mocy art. 43b k.k orzeka srodek (...)

czy możliwy jest wyrok w zawieszeniu za kradzież rozbójniczą i groźby karalne?

czy możliwy jest wyrok w zawieszeniu za kradzież rozbójniczą i groźby karalne?

czy możliwy jest wyrok w zawieszeniu za kradzież rozbójniczą i groźby karalne? Czy możliwy jest wyrok jeżeli osoba ma następujące zarzuty z art. 280 § 1 kk, 281 § 1 kk w zw. z art. 11 (...)

Oskarżyciel posiłkowy - kiedy traci status

Oskarżyciel posiłkowy - kiedy traci status

innym do Sądu Rejonowego (Art. 157 § 1 K.k. i Art. 158 § 1 K.k.). Przesyła mi akt oskarżenia. Dodatkowo jest oskarżonych kilka innych osób o udział w bójce W 2007.06 Sąd wzywa mnie na pierwszą (...)

Przestępstwa komputerowe przeciwko ochronie informacji

Przestępstwa komputerowe przeciwko ochronie informacji

tych przestępstw. Czy mógłby mi wytłumaczyć jaki sie ma podzial przedstawiony powyżej do tego podziału. Chodzi mi o to co naprawdę jest czym, czy sabotaż to art. 269a, czy art. 269 § 1 i 2 k.k. -Sabotaż

Groźba karalna

Groźba karalna

redhourse nie mylic z grożbą bezprawną ujete w art.115 § 12 kk korylion łoł jest coś takiego jak grożba bez prawna? jaka różnica jest w skrócie miedzy nimi? Dwanaściemałp Groźba karalna art. (...)

1

2

3

4

5

...

20